خانه / ژل رویال / فروشگاه تخصصی ژل رویال زنبور عسل

فروشگاه تخصصی ژل رویال زنبور عسل

مرکز عسل یاس، فروشگاه تخصصی ژل رویال زنبور عسل و سایر فرآورده های زنبور عسل میباشد. برای آشنایی با این محصول و خواص آن و همچنین نحوه سفارش و تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

فروشگاه ژل رویال

فروشگاه تخصصی ژل رویال

ژل رویال ماده ای شیری رنگ با بویی تند و طعمی ترش است. ژل رویال با نام شاه انگبین، ژل سلطنتی، غذای ملکه، ژل شاهانه و شیر زنبور عسل شناخته میشود. ژل رویال محصول جانبی کندوی زنبور عسل است. این محصول دارویی ترین و مهم ترین و کم یاب ترین و گران ترین محصول کندوی زنبور عسل به حساب می آید. ژل رویال به عنوان دارو در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان انواع بیماری از جمله سرطان کاربرد دارد. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد ژل رویال تازه تر است. ژل رویان نسبت به سایر محصولات زنبور عسل قیمت بالاتری دارد. دلیل گران بودن ژل رویال تولید محدود آن و خواص درمانی شگفت انگیزی که ژل رویال دارد میباشد. ژل رویال سالانه به مقدار بسیار کمی در کندو های عسل تولید میشود. برداشت ژل رویال ناز به تخصص و دانش و تجربه کافی و همچنین ابزار مخصوص دارد. تولید ژل رویال در کندوی عسل پس از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های کندو انجام میشود. برای برداشت دقیق ژل رویال از کندوی عسل از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه استفاده میشود. شبکه مانع ملکه نام وسیله ای است که باعث محدود شدن عبور ملکه در کندو میشود. در این صورت ژل رویال به صورت منظم در کندو تولید میشود و برداشت آن اسان است.

ژل رویال را زنبور های پرستار در کندو ی زنبور عسل تولید میکنند. این زنبور ها در قسمت سر خود دارای یک جفت غده ترشح کننده ی ژل رویال میباشند. نام این غده ها، غدد هیپوفارنکس است. غده های هیپوفارنکس وظیفه ی تولید و ترشح ژل رویال را بر عهده دارند. غده های هیپوفارنکس تنها تا یک مدت محدود قادر به تولید ل رویال هستند. این غده ها پس از گذشت مدت زمانی تحلیل میروند و دیگر قادر به ترشح ژل رویال نیستند. دراین زمان زنبور پرستار وظیفه ترشح ژل رویال را به نسل جوانتر میسپارد. ژل رویال تمام مواد مغذی لازم برای رشد لارو ها ی زنبور عسل را دارد. به مین علت به ژل رویال غذای ملکه یا شیر زنبور عسل نیز گفته میشود. لارو های زنبور عسل از زمان تولد تا سه روزگی، از ژل رویال تغذیه میکنند. پس از گذشت این سه روز، لارو ها که هم اکنون کمی بزرگتر شده اند، به خوردن گرده گل و عسل میپردازند. اما لارو ملکه تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکند. به همین دلیل ملکه زنبور عسل جثه ای سه برابر جثه زنبور های عسل و عمری چند برابر دارد.

فروشگاه ژل رویال

خرید اینترنتی ژل رویال

ژل رویال در محیط کندو خراب نمیشود. اما اگر خارج از محیط کندو قرار بگیرد، به سرعت فاسد میشود. به همین دلیل ژل رویال را پس از برداشت از کندو بلافاصله باید در محیط یخچال یا فریزر قرار داد. ژل رویال در دمای یخچال تا شش ماه و در دمای فریزر تا دو سال قابل نگهداری است. ژل رویال برای ارسال به نقاط مختلف کشور در محفظه هایی قرار میگیرد که دمای لازم را تا رسیدن به مقصد نگهداری میکند.

ژل رویال سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. مصرف ژل رویال باعث جلوگیری از بروز انواع بیماری از جمله سرطان میشود. زل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. افرادی که با طعم زل رویال کنار نمی آیند، ژل رویال را به صورت مخلوط با عسل مصرف میکنند. مصرف ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود. ژل رویال به صورت مخلوط با عسل در خارج از دمای یخچال نیز قابل نگهداری است.

برای خرید ژل رویال با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ژل رویال ایرانی

خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

قیمت عمده ژل سلطنتی که به ژل رویال معروف است در مرکز عسل یاس در …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري