خانه / ژل رویال / شرکت پخش ژل رویال ارگانیک با قیمت مناسب

شرکت پخش ژل رویال ارگانیک با قیمت مناسب

مرکز عسل یاس، شرکت پخش ژل رویال اصل ارگانیک در ایران است که این محصول را به نقاط سراسر کشور ارسال میکند. برای اطلاع از خواص ژل رویال و طریقه مصرف و تولید و همچنین قیمت آن مقاله زیر را مطالعه نمایید.

شرکت پخش ژل رویال

خرید ژل رویال طبیعی

ژل رویال دارویی ترین و ارزشمند ترین محصول زنبور عسل است. ژل رویال با وجود خواص بسیاری که دارد کمیاب است و به مقدار محدودی تولید میشود. ژل رویال با نام ژل سلطنتی، غذای ملکه، شاه انگبین، شیر زنبور عسل و ژل شاهانه معروف است. این محصول به دنبال تخم گذاری ملکه در کندوی عسل تولید میشود. برای تولید ژل رویال زنبورداران عبور ملکه را در کندو محدود میکنند.

بدین صورت ملکه تنها اجازه عبور و تخم گذاری در خانه های مشخص شده ای در کندو را دارد. محدود کردن عبور ملکه در کندو عسل به کمک وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه انجام میشود. ژل رویال خواص دارویی فوق العاده ای دارد به همین دلیل در طب سنتی و طب اسلامی کاربرد وسیعی دارد. یکی از افرادی که از خاصیت درمان ژل رویال نتیجه گرفت دکتر تبریزیان است که بعد ها در طب سنتی به فعالیت گسترده پرداخت.

ژل رویال برای درمان بیماری های صعب العلاج بسیار موثر است. ژل رویال ظاهری ژلاتینی و رنگی شیری دارد. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد نشان دهنده تازه تر بودن آن است. در کندوی عسل تولید ژل رویال برعهده زنبور های پرستار است. این زنبورها ژل رویال را به کمک غده های زیر حلقی خود ترشح میکنند. تولید ژل رویال تنها در زمان خاصی از زندگی این زنبور ها صورت میگیرد و سپس زنبور های پرستار این وظیفه را به نسل بعدی میسپارند.

لارو های زنبور عسل بعد از تولد از ژل رویال تغذیه میکنند. به همین علت به ژل رویال شیر زنبور عسل گفته میشود. زیرا تمام مواد مغذی برای رشد لارو ها را در خود دارد. بعد از گذشت سه روز از تولد لاروها به اندازه کافی رشد کرده اند بنابراین تغذیه از ژل رویال را متوقف میکنند. به جز لارو ملکه که در آینده قرار است ملکه زنبور عسل شود، این لارو از تولد تا هنگام مرگ از ژل رویال تغذیه میکند. بقیه لارو ها به خوردن گرده گل و عسل روی می آورند.

ملکه زنبور عسل به دلیل استفاده همیشگی از ژل رویال جثه ای سه برابر و عمری چندین برابر سایر زنبور های عسل خواهد داشت. به همین علت به ژل رویال غذای ملکه نیز گفته میشود.

شرکت پخش ژل رویال

شرکت پخش ژل رویال

ژل رویال سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. این محصول برای بیماران آلزایمری بسیار مفید است. ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود. با افزایش تعداد گلبول های قرمز ژل رویال کم خونی را برطرف میکند. زل رویال درجه کلاژن پوست را کاهش میدهد و به جوانسازی پوست کمک میکند. ژل رویال برای پوکی استخوان مفید است.

ژل رویال بیماری دیابت را کنترل میکند. ژل رویال تنظیم کننده فشار خون، قند خون و کلسترول است. مصرف ژل رویال از سیستم قلبی حمایت میکند. ژل رویال به بهبود سلامت روان کمک میکند. ان محصول ناباروری در مردان را درمان میکند. مصرف ژل رویال به درمان سریع زخم ها کمک میکند.

مصرف ژل رویال اثرات ناشی از شیمی درمانی و همچنین سرطان را بهبود میبخشد. ژل رویال عوارض ناشی از دوران یائسگی را درمان میکند. ژل رویال به درمان بیماری های عصبی کمک میکند. این ماده از مغز محافظت کرده و حافظه را تقویت میکند.

ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی یا مخلوط با عسل مصرف میشود. مرکز عسل یاس عرضه کننده ژل رویال اصل درجه یک با قیمت مناسب میباشد، جهت اطلاع از قیمت و سفارش ژل رویال با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی شاه انگبین

قیمت پودر ژل رویال در ایران

قیمت پودر ژل رویال در ایران در حال حاضر چقدر است؟ پودر ژل رویال را …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري