خانه / ژل رویال / قیمت هر کیلو رویال ژلی در فروشگاه

قیمت هر کیلو رویال ژلی در فروشگاه

قیمت هر کیلو رویال ژلی در فروشگاه تخصصی عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات و فرآورده های ارگانیک زنبور عسل قابل استعلام است. برای سفارش این محصول و آشنایی با خواص رویال ژلی یا ژل رویال برای سلامت انسان و برای آشنایی با نحوه ی تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت هر کیلو رویال ژلی

قیمت هر کیلو رویال ژلی

ژل رویال یکی از مهم ترین و دارویی ترین محصولات زنبور عسل است. ژل رویال یا رویال ژلی یکی از محصولات جانبی زنبور عسل است. این محصول ارگانیک کندوی زنبور عسل، از نظر ارزش غذایی و دارویی بسیار قابل توحه است. ژل رویال زنبور عسل ماده ای شیری رنگ یا سفید مایل به زرد است. این محصول دارای بویی تند و طعمی ترش است. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی و همچنین در طب مدرن، برای درمان انواع بیماری ها به خصوص سرطان کاربرد دارد. ژل رویال هر چه رنگ روشن تری داشته باشد تازه تر است. ژل رویال زنبور عسل به صورت گرمی یا به صورت کیلویی به فروش میرسد. در فروشگاه اینترنتی عسل یاس، حداقل مقدار ژل رویالی که عرضه میشود، ده گرم است. قیمت ژل رویال در مقایسه با قیمت سایر محصولات و فراورده های زنبور عسل بیشتر است. دلیل بالا بودن قیمت ژل رویال زنبور عسل، داشتن خواص درمانی شگفت انگیز ژل رویال و تولید محدود و کم یاب بودن این محصول است. ژل رویال سالانه به مقدار بسیار کمی در زنبورستان ها تولید میشود. برداشت ژل رویال نیازمند تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه است.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو رویال ژلی با مدیر فروش در تماس باشید.

ژل رویال در کندوی زنبور عسل به دنبال تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های شش ضلعی کندو تولید میشود. برای برداشت و تولید منظم ژل رویال در کندوی عسل زنبورداران از وسیله ای به نام شبکه ی مانع ملکه استفاده میکنند. شبکه مانع ملکه مانع از حرکت نامنظم و تخم گذاری پراکنده ی زنبور عسل میشود و به تولید و برداشت منظم و آسان ژل رویال از کندو کمک میکند. زنبور های پرستار در کندوی عسل وظیفه ی تولید ژل رویال را بر عهده دارند. این زنبور ها به دنبال ملکه در کندو حرکت میکنند و در خانه های تخم گذاری شده ژل رویال ترشح میکنند. در قسمت سر زنبور های پرستار یک جفت غده ی ترشح کننده ی ژل رویال به نام غدد هیپوفانکس موجود است. این غده ها تنها تا زمانی میتوانند ژل رویال را ترشح کنند. بعد از مدتی این غده ها تحلیل رفته و از کار می افتند. ژل رویال حاوی تمام مواد مغذی لازم برای رشد لارو های زنبور عسل را در خود دارد. به همین علت به ژل رویال غذای ملکه و شیر زنبور عسل میباشد. لارو های زنبور عسل تا سه روزگی از ژل رویال تغذیه میکنند و پس از سه روزگی به خوردن گرده گل و عسل طبیعی میپردازند. اما لارو ملکه زنبور عسل از ابتدا تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکنند.

قیمت هر کیلو رویال ژلی

خرید ژل رویال اصل

ژل رویال دارا خاصیت آنتی اکسیدانی است و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف ژل  رویال برای بیماران الزایمری مفید است. مصرف ژل رویال باعث کاهش عوارض ناشی از شیمی درمانی میشود. ژل رویال عوارض یائسگی را درمان میکند. این محصول باعث درمان و بهبود زخم ها میشود. مصرف ژل رویال باعث درمان کم خونی میشود. ژل رویال به درمان ناباروری در مردان کمک میکند. مصرف ژل رویال به کنترل دیابت کمک میکند. مصرف ژل رویال باعث کاهش کلسترول خون میشود. ژل رویال به بهبود سلامت روان کمک میکند. ژل رویال باعث درمان بیماری های عصبی میشود.

برای خرید ژل رویال اصل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال در سال 1400

قیمت خرید ژل رویال اصل با ضمانت آزمایشگاه

قیمت خرید ژل رویال اصل با ضمانت آزمیشگاه در مرکز عسل یاس مناسب و ارزان …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري