خانه / ژل رویال / قیمت پودر ژل رویال در ایران

قیمت پودر ژل رویال در ایران

قیمت پودر ژل رویال در ایران در حال حاضر چقدر است؟ پودر ژل رویال را از کجا تهیه کنیم؟ خواص پودر ژل رویال چیست؟ برای اطلاع از پاسخ این سوالات و آشنایی با پودر ژل رویال و خواص دارویی آن با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت پودر ژل رویال

فروش اینترنتی ژل رویال

پودر ژل رویال برگرفته از ژل رویال خام است که یکی از فرآورده های مهم زنبور عسل میباشد. تولید ژل رویال محدود است و نسبت به سایر محصولات زنبور عسل ژل رویال قیمت بالاتری دارد. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بیماری های صعب العلاج به کار میرود. مصرف ژل رویال خام معمولا به صورت زیر زبانی صورت میگیرد. بدین صورت که به انداه یک نخود ژل رویال را زیر زبان قرار داده و صبر میکنیم تا با بزاق جذب شود.

ژل رویال با تخصص و دانش بالایی تولید و برداشت میشود. برای برداشت ژل رویال تحربه کافی نیاز است. تولید ژل رویال بعد از تخم گذاری ملکه زنبور عسل صورت میگیرد. به این شکل که ملکه در کندو حرکت میکند و در خانه های کندو شروع به تخم گذاری میکند. سپس زنبور های پرستار ژل رویال را در این خانه ها ترشح میکنند. زنبورداران برای اختصاصی کردن تولید ژل رویال عبور ملکه در کندو را محدود میکنند. این محدودیت به کمک وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه صورت میگیرد.

ژل رویال ماده ای سفید رنگ با حالت ژلاتینی است. ژل رویال طعمی ترش و بویی تند دارد. افرادی که نمیتوانند ژل رویال را به صورت خام مصرف کنند میتوانند ژل رویال با پودر آن را با عسل طبیعی مخلوط کنند. ژل رویال را نمیتوان خارج از دمای یخچال نگهداری کرد. ژل رویال در کندو خراب نمیشود اما خارج از محیط کندو اگر در دمای مورد نظر نگهداری نشود سریع فاسد میشود.

به همین دلیل برای ارسال ژل رویال به نقاط دور این محصول را در محفظه هایی مخصوص که دمای مناسبی دارند حمل میکنند. در ادامه با خواص و نحوه تولید ژل رویال آشنا میشوید.

مرکز

خرید ژل رویال ایرانی

ژل رویال را زنبور های پرستار در کندو عسل تولید میکنند. همانگونه که گفتیم تولید ژل رویال در کندو بعد از تخم گذاری ملکه صورت میگیرد. ترشح ژل رویال توسط غده های زیر حلقی زنبور عسل انجام میشود. نام این غده ها هیپوفارنکس است. غدد هیپوفارنکس یک دوره ترشح ژل رویال دارند و پس از آن قادر به ترشح نبوده و تحلیل میروند.

هدف از تولید ژل رویال در کندو عسل تغذیه ملکه و لاروهای تازه متولد شده است. با این تفاوت که ملکه تا همیشه از ژل رویال تغذیه میکند اما لارو ها نه. لارو ها تنها در سه روز اول از ژل رویال استفاده میکنند و بعد از آن به خوردن گرده گل و عسل میپردازند.

برای برداشت ژل رویال تازه از کندو لارو ها را قبل از خوردن ژل رویال از خانه های کندو خارج میکنند و ژل رویال را استخراج میکنند. سپس لارو ها را به جمعیت کندو ها بازمیگردانند یا دور میریزند.

ژل رویال به شیر زنبور عسل، شاه انگبین، غذای ملکه و ژل شاهانه معروف است.

قیمت پودر ژل رویال

قیمت پودر ژل رویال

ژل رویال طول عمر را افزایش داده و از پیری زود رس جلوگیری میکند. مصرف این محصول باعث درمان سرطان و عوارض ناشی از شیمی درمانی میشود. محافظت از مغز و تقویت حافظه یکی از خواص ژل رویال است.

مصرف ژل رویال موجب افزایش تعداد گلبول های قرمز خون و رفع کم خونی میشود. ژل رویال به بهبود سلامت روان کمک میکند. همچنین باعث کاهش کلسترول خون و تنظیم فشار خون و قند خون میشود. ژل رویال ناباروری در مردان را درمان میکند.

مرکز عسل یاس محل فروش ژل رویال و پودر ژل رویال طبیعی به صورت تخصصی میباشد برای اطلاع از قیمت و خرید محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ژل رویال

خرید ژل رویال طبیعی اصل درجه یک و ارگانیک

خرید ژل رویال طبیعی اصل درجه یک و ارگانیک در مرکز عسل یاس با قیمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري