خانه / دانه گرده گل / فروشگاه تخصصی گرده گل اصل

فروشگاه تخصصی گرده گل اصل

مرکز عسل یاس ، فروشگاه تخصصی گرده گل اصل با قیمت مناسب و ضمانت نامه آزمایشگاه میباشد. برای آشنایی بیشتر با این محصول مرکز عسل یاس و خواص آن برای سلامت بدن انسان همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش گرده گل به صورت عمده و جزئی با مقاله ی زیر همراه باشید.

فروشگاه گرده گل

فروشگاه گرده گل طبیعی

گرده گل یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. این محصول زنبور عسل دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی است. گرده گل بیشتر مواد مغذی نایاب در طبیعت را در خود جمع رده است. گرده گل از نظر ارزش غذایی بالایی که دارد با فرآورده های حیوانی مانند گوشت قابل مقایسه است. گرده گل سرشار از انواع پروتئین، ویتامین و مواد معدنی لازم برای بدن است. این محصول توسط زنبور عسل از روی پرچم گل ها برداشت میشود. گرده گل در طب سنتی ، طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان کاربرد. گرده گل در بازار ایران به دو صورت عرضه میشود: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل است که توسط زنبور عسل جمع آوری و توسط زنبور دار برداشت شده و در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد. گرده گل ایرانی دارای تمام خواص دارویی و غذایی گرده گل برای سلامت بدن انسان میباشد. گرده گل چینی اما مصنوعی است و ساخت دست انسان میباشد و مصرف آن باعث به خطر افتادن سلامت انسان میشود.

مرکز عسل یاس، فروشگاه گرده گل طبیعی ایرانی اصل میباشد. برای سفارش این محصول با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

زنبور عسل گرده گل را به کمک پرز های بدن و پاهایش از روی پرچم گل ها جمع آوری میکند.در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه به نام کیسه های گرده وجود دارد که زنبور عسل گرده گل را در آن قرار میدهد. پس از اینکه زنبور عسل ذرات گرده گل را از روی پرچم گل ها جمع آوری کرد، آن ها را با بزاق خود بسته بندی میکند و دانه گرده گل را میسازد. گرده ی گل به همراه عسل طبیعی غذای اصلی زنبور عسل است. به همین دلیل وجود گرده گل درون کندو بسیار حیاتی و مهم است. زمانی که زنبور عسل گرده گل را به درون کندو آورد، آن را در خانه های شش ضلعی کندو ذخیره میکند. زنبور عسل روی گرده گل ذخیره شده را با لایه ای از جنس عسل طبیعی میپوشاند. پوشاندن گرده گل در کندو با عسل به تازه ماندن گرده گل کمک میکند.

فروشگاه گرده گل

خرید گرده گل ایرانی اصل

گرده گل توسط وسیله ای به نام تله ی گرده گل برداشت میشود. تله ی گرده گل معمولا در محل ورودی کندوی زنبور عسل نصب میشود. این وسیله دارای منافذی است که زنبور عسل از آن عبور میکند اما دانه های گرده گل در پشت تله به دام می افتند. زمانی که تله گرده گل از گرده گل پر شد؛ زنبور دار آن را از محل خارج میکند و گرده گل را از آن برداشت میکند. گرده گل به عنوان یک مکمل مقوی و انرژی زا برای ورزشکاران بسیار مفید است. مصرف گرده گل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. گرده گل برای نرم شدن پوست مفید است. این محصول باعث تقویت سیتم گوارشی میشود. مصرف گرده گل به درمان مشکلات نازایی کمک میکند. این محصول به درمان دیابت کمک میکند. مصرف گرده گل باعث پشتیبانی از سیستم قلب و عروق کمک میکند. افزایش انرژی یکی دیگر از خواص گرده گل است. گرده گل طبیعی زنبور عسل به درمان حساسیت کمک مکند. گرده گل دارای فعالیت ضد التهابی است.

برای خرید گرده گل ایرانی اصل با مرکز عسل یاس در ارتباط باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو گرده گل

قیمت هر کیلو دانه گرده گل ایرانی اصل

قیمت هر کیلو دانه ی گرده گل ایرانی اصل در فروشگاه اینترنتی عسل یاس، مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري