خانه / دانه گرده گل / مرکز خرید گرده گل اصل

مرکز خرید گرده گل اصل

مرکز عسل یاس، مرکز خرید محصولات زنبور عسل از جمله گرده گل اصل است. برای آشنایی بیشتر با گرده گل و خواص آن و طریقه مصرف گرده گل طبیعی با مقاله زیر همراه باشید.

مرکز خرید گرده گل

فروش اینترنتی گرده گل

گرده گل در طبیعت یک غذای کامل به حساب می آید. این محصول یک فرآورده جانبی از زنبور عسل است که ارزش غذایی و دارویی قابل توجهی دارد. گرده گل از نظر ارزش غذایی با فرآورده های حیوانی قابل مقایسه است. گرده گل ذره های ریزی است که زنبور عسل آنها را از روی پرچم گلها جمع آوری میکند. در پاهای عقب زنبور عسل دو عدد کیسه به نام کیسه های گرده وجود دارد. گرده های گل به پرز های بدن زنبور عسل و به پاهای زنبور عسل میچسبد. زنبور عسل آن ها را با بزاق خود بسته بندی کرده و دانه گرده گل را میسازد.

سپس دانه گرده گل را در کیسه گرده قرار داده و به کندو میبرد. گرده گل غذای اصلی زنبور های عسل است. زنبور ها دانه های گرده را در خانه های کندو ذخیره میکنند و روی آن را با لایه ای از عسل میپوشانند. این لایه عسل باعث تازه ماندن گرده گل تا زمان مصرف میشود. چون گرده گل غذای همیشگی زنبور ها میباشد وجود آن در کندو امری ضروری است. اما در فصل های زمستان و پاییز که گرده گل در طبیعت کمیاب میشود ممکن است کلنی زنبور ها دچار کمبود تغذیه شوند.

به همین علت زنبورداران همیشه مقداری گرده گل ذخیره شده دارند تا در این مواقع در اختیار کلنی ها قرار دهند. برای برداشت گرده گل از وسیله ای به نام تله گرده گیر استفاده میشود. این وسیله دارای منافذی است که زنبور عسل از آن عبور میکند. اما گرده گل در پشت تله به دام می افتد. زمانی که تله از گرده گل پر شد، زنبوردار تله را برداشته و گرده گل را برداشت میکند. زنبورعسل با برداشت گرده گل به عمل گرده افشانی گل ها کمک میکند.

گرده گل پس از برداشت رطوبت دارد. نمیتوان گرده گل را با وجود رطوبت مدت زمان طولانی نگهداری کرد. به همین علت گرده گل را بعد از برداشت در دستگاه خشک کن خشک میکنند.

مرکز خرید گرده گل

مرکز خرید گرده گل اصل

گرده گل چون یک غذای کامل است میتوان آن را به عنوان چاشنی به همراه غذا مصرف کرد. هم چنین مصرف گرده گل به همراه ماست و سالاد نیز توصیه شده است. عده ای از افراد به طعم گرده گل عادت دارند و آن را به صورت خام مصرف میکنند. بهتر است گرده گل را قبل از مصرف بخیسانید اینگونه مواد مغذی بیشتری از آن جذب بدن شما میشود. گرده گل را میتوان با عسل مخلوط نمود و مصرف کرد.

در بازار دو نوع گرده گل یافت میشود: گرده گل چینی و گرده گل ایرانی. گرده گل چینی گرده گل تقلبی است و انسان آن را میسازد. در حالی که گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل میباشد که زنبور عسل آن را با زحمت فراوان جمع آوری میکند. گرده گل نسبت به خواص غذایی و دارویی که دارد قیمت مناسبی دارد. این محصول به عنوان مکمل غذایی برای ورزشکاران قابل مصرف است.

گرده گل مقوی و انرژی زا میباشد. این محصول برای حفظ سلامتی و شادابی پوست مفید است. گرده گل برای تقویت سیستم تنفسی مفید است. مصرف گرده گل باعث کمک به درمان اعتیاد میشود. گرده گل سیستم گوارشی را تقویت میکند. گرده گل از سیستم قلب و عروق حمایت میکند. این محصول سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.

مصرف گرده گل مشکلات مربوط به غده پروستات و مشکلات نازایی را درمان میکند. درمان دیابت یکی دیگر از خواص گرده گل طبیعی است. برای سفارش گرده گل با مدیریت فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گرده ی گل

شرکت فروش گرده گل ایرانی اصل

مرکز عسل یاس، شرکت فروش گرده گل ایرانی اصل میباشد. برای اطلاع بیشتر در رابطه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري