خانه / دانه گرده گل / مرکز فروش گرده گل ارگانیک طبیعی اصل

مرکز فروش گرده گل ارگانیک طبیعی اصل

فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش گرده گل ارگانیک و اصل میباشد. گرده گل یکی از محصولات ارزشمند زنبور عسل است که به سختی برداشت میشود و برای سلامت بدن انسان بسیار مقوی و مفید است. شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با گرده گل و خواص گرده گل طبیعی برای سلامت انسان، همچنین جهت اطلاع بیشتر در رابطه با خرید و سفارش گرده گل به صورت عمده و جزئی مقاله زیر را مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

مرکز فروش گرده گل

مرکز فروش گرده گل

گرده گل محصول بسیار مقوی و انرژی زای زنبور عسل است. گرده ی گل زنبور عسل، یکی از محصولات جانبی کندوی عسل است که ارزش غذایی و دارویی شگفت انگیزی دارد. گرده گل زنبور عسل از نظر ارزش غذایی با فراورده های حیوانی قابل مقایسه است. یکی از ویژگی های عجیب گرده گل این است که در یک دانه ی کوچک گرده گل، مقدار قابل توجهی پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و مواد مغذی کمیاب طبیعت را در خود جای داده است. گرده گل در طب سنتی ، طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان بیماری های مختلفی از جمله انواع سرطان به کار برده میشود. گرده گل طبیعی را به کمک وسیله ای به نام تله ی گرده گل برداشت میکنند. تله گرده گل منافذی دارد که زنبور عسل از آن عبور میکند اما گرده گل در پشت آن به جا میماند. تله ی گرده گل معمولا در محل ورودی کندوی زنبور عسل نصب میشود. در بازار دو نوع گرده گل داریم: گرده گل چینی و گرده گل ایرانی. گرده گل ایرانی گرده گل مرغوب و اصل است. مرغوبیت گرده گل با مقدار مواد مغذی و مفید موجود در دانه های آن مشخص میشود. گرده گل ایرانی تمام خواص دارویی و تغذیه ای گرده گل واقعی را در خود دارد. گرده گل ایرانی را زنبور عسل به صورت طبیعی از گل ها جمع آوری کرده است در حالی که گرده گل چینی ساخت دست انسان و مصنوعی است و مصرف آن به سلامت انسان آسیب جدی میزند.

مجموعه ی عسل یاس، مرکز فروش گرده گل و انواع محصولات ارگانیک زنبور عسل با ضمانت نامه آزمایشگاه است. برای خرید گرده گل یا مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

زنبور عسل برای جمع آوری گرده گل از پرز های روی بدن خود و همچنین از پرز های پاهای خود استفاده میکند. زنبور عسل با برداشت گرده گل از روی پرچم گل ها، به گرده افشانی گیاهان و تداوم نسل آنها کمک میکند. زنبور عسل بعد از جمع آوری گرده ها آن ها را با کمک بزاق خود بسته بندی میکند و در کیسه های گرده که به پاهای عقبی زنبور وصل هستند قرار میدهد. زنبور عسل گرده گل را در کیسه های گرده تا کندو حمل میکند. زمانی که گرده گل به درون کندوی عسل رسید، زنبور ها آن را درون خانه های کندو ذخیره کرده و روی آن را با عسل طبیعی میپوشانند.

مرکز فروش گرده گل

خرید گرده گل طبیعی

گرده گل طبیعی خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد. مصرف گرده گل طبیعی باعث تقویت سیستم ایمنی میشود. گرده گل به درمان مشکلات غده پروستات کمک میکند. گرده گل انرژی بدن را افزایش میدهد. مصرف گرده گل باعث تقویت سیستم تنفسی و گوارشی میشود. گرده گل طبیعی از سیستم قلبی عروقی پشتیبانی میکنند. گرده گل زنبور عسل به کنترل بیماری دیابت کمک میکند. گرده گل حساسیت را بهبود میدهد. مصرف گرده گل طبیعی به درمان اعتیاد کمک میکند. گرده گل دارای خاصیت ضد التهابی و ضد میکروبی است. مصرف گرده گل به درمان مشکلات نازایی کمک میکند. گرده گل طبیعی باعث نرم شدن پوست میشود.

برای  خرید گرده گل طبیعی و اطلاع از قیمت با مدیر فروش مرکز عسل یاس در ارتباط باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گرده گل برای زنبورعسل

فروشگاه تخصصی گرده گل اصل

مرکز عسل یاس ، فروشگاه تخصصی گرده گل اصل با قیمت مناسب و ضمانت نامه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري