خانه / دانه گرده گل / مرکز فروش گرده گل ایرانی اصل

مرکز فروش گرده گل ایرانی اصل

فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش گرده گل ایرانی اصل با ضمانت آزمایشگاه و قیمت مناسب میباشد. برای آشنایی با این محصول و خواص گرده گل برای سلامت بدن انسان و همچنین آشنایی با نحوه سفارش و تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

مرکز فروش گرده گل

خرید گرده گل اصل

گرده گل با نام غذای کامل معروف است. این محصول، یکی از مقوی ترین و مغذی ترین محصولات زنبور عسل است. گرده گل محصول جانبی کندوی زنبور عسل است. دانه های گرده گل مقدار زیادی پروتئین، ویتامین و مواد معدنی و مواد مغذی لازم برای بدن را در خود جای داده اند. گرده گل از نظر ارزش غذایی با فرآورده های حیوانی برابر میکند. گرده گل در بازار ایران به دو دسته گرده گل ایرانی و گرده گل چینی تقسیم میشود. گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل میباشد که تمام خواص دارویی و غذایی را در خود دارد. گرده گل ایرانی حاصل زحمات واقعی زنبور عسل میباشد. گرده گل چینی اما مصصنوعی میباشد و ساخت دست انسان است. مصرف گرده گل چینی نه تنها خاصیتی برای سلامت فرد ندارد بلکه برای سلامت انسان بسیار خطرناک است. زنبور عسل به کمک پرزهای موجود روی پاها و بدن خود گرده گل را از روی پرچم گل ها جمع آوری میکند. سپس آن ها را به کمک بزاق خود جمع آوری میکند و دانه گرده گل را تشکیل میدهد. زنبور عسل با عمل جمع آوری گرده گل به گرده افشانی و تداوم نسل گیاهان نیز کمک میکند.

گرده گل غذای اصلی زنبور عسل است. بنابر این وجود گرده گل در کندو بسیار مهم و حیاتی است. زنبور عسل دانه گرده گل را میسازد و در کیسه پاهای عقبی خود قرار میدهد و به کندو میبرد. در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه برای حمل گرده گل وجود دارد که به آن ها کیسه گرده میگویند. زمانی که گرده به درون کندو رسید، زنبور ها آن را درون خانه های کندو ذخیره میکنند و روی آن را با لایه ای از عسل طبیعی میپوشانند. این عمل زنبور های عسل باعث تازه ماندن گرده گل در کندو میشود. برای خرید گرده گل اصل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

مرکز فروش گرده گل

مرکز فروش گرده گل

گرده گل به کمک وسیله ای به نام تله گرده گیر برداشت میشود. تله گرده گیر معمولا در محل ورودی کندوی عسل نصب میشود. تله ی گرده گل وسیله ای است که دارای یک توری با منافذ کوچک است که زنبور عسل از آن رد مییشود اما گرده گل در پشت آن به دام می افتد. گرده گل در هنگام برداشت کمی مرطوب است. گرده گل مرطوب را نمیتوان مدت زمان طولانی نگهداری کرد زیرا آفت میزند. اما گرده گل خشک برای مدت زمان طولانی قابل نگهداری است. به همین دلیل زنبور داران گرده گل را پس از برداشت خشک میکنند. خشک کردن گرده گل در دستگاه خشک کن انجام میشود و هیچ آسیبی به ارزش غذایی و دارویی گرده گل وارد نمیشود. گرده گل در فصل های زمستان و پاییز در طبیعت کم یاب میشود. به همین دلیل زنبورداران همیشه مقداری گرده گل برای چنین مواقعی ذخیره میکنند.

گرده گل باعث افزایش انرژی بدن میشود. این محصول به تقویت سیستم ایمنی کمک میکند. مصرف گرده گل باعث درمان اعتیاد میشود. این محصول به درمان حساسیت کمک میکند. گرده گل به درمان مشکلات پروستات کمک میکند. این محصول باعث بهبود دیابت میشود. گرده گل از سیستم قلب و عروق پشتیبانی میکند. مصرف گرده گل باعث درمان مشکلات نازایی میشود. گرده گل فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی دارد. گرده گل بسیار مقوی و مغذی و انرژی زاست و از بروز سرطان جلوگیری میکند.

مرکز عسل یاس، مرکز فروش گرده گل ایرانی اصل میباشد برای خرید گرده گل با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل بهداشتی

خرید اینترنتی گرده گل بهداشتی در مرکز عسل یاس با بهترین قیمت و ضمانت نامه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري