خانه / ژل رویال اصل / خرید اینترنتی شاه انگبین اصل

خرید اینترنتی شاه انگبین اصل

خرید اینترنتی ژل رویال ارگانیک و اصل در مرکز فروش عسل یاس صورت میگیرد. ژل رویال و خواص آن موضوعی است که در این مقاله میخواهیم برای شما عزیزان شرح دهیم. نحوه تولید و مصرف ژل رویال نیز در این متن مورد بررسی قرار داده شده است.

خرید اینترنتی ژل رویال

فروش اینترنتی ژل رویال

ژل رویال یکی از فرآورده های مهم زنبور عسل است.ژل رویال رنگی سفید مایل به زرد بویی تند و مزه ای ترش دارد.ترکیب ژل رویال مخلوطی از تمام مواد کمیاب و مغذی طبیعت است.ژل رویال به مقدار محدودی در کندوی عسل تولید میشود.به همین دلیل بهای ژل رویال از سایر فرآورده های کندوی عسل بیشتر است.به ژل رویال غذای ملکه، شاه انگبین، ژل سلطنتی و شیر زنبور عسل نیز میگویند.

خرید اینترنتی ژل رویال

تولید ژل رویال اصل

ژل رویال طبیعی از غدد سر زنبور عسل تولید میشود.نام این غده ها هیپوفارنکس است.غدد هیپوفارنکس وظیفه ی تولید ژل رویال طبیعی را به عهده دارند.زنبور های کارگر و زنبور های پرستار ژل رویال را ترشح میکنند.وجود ژل رویال برای رشد لاروها ی زنبور عسل و زنده ماندن ملکه زنبور عسل حیاتی است.همیشه بعد از تخم ریزی ملکه، زنبورهای پرستار ژل رویال را در خانه های کندو ترشح میکنند.زمانی که لاروهای زنبور عسل از تخم بیرون آمدند شروع به تغذیه از ژل رویال میکنند.این تغذیه تا سه روز بعد ادامه دارد.

لارو ها با تغذیه از ژل رویال به سرعت رشد میکنند و پس از سه روز از گرده گل و عسل تغذیه میکنند.لاروی که قرار است ملکه زنبور عسل باشد تا آخر عمر از ژل رویال تغذیع میکند.به عبارتی میتوان گفت که ژل رویال تغذیه ی مخصوص ملکه میباشد.ملکه زنبور عسل با تغذیه از ژل رویال به رشدی سه برابر و عمری چند برابر زنبورهای عادی میرسد.ژل رویال همچنین قدرت جنسی ملکه را برای تخم ریزی افزایش میدهد.

خرید اینترنتی ژل رویال

نگهداری ژل رویال

برداشت ژل رویال به مهارت زیادی نیاز دارد.به دلیل محدود بودن تولید ژل رویال، برداشت آن تنها توسط افراد متخصص صورت میگیرد.باید در امر برداشت دقت شود که نه زنبورها آسیب ببینند و نه ژل رویالی هدر رود.نگهداری ژل رویال نیز در شرایط مخصوصی صورت میگیرد.ژل رویال در خارج از کندو باید در دمای یخچال یا فریزر نگهداری شود.در خارج از این دما ژل رویال به سرعت تخمیر میشود.خراب شدن ژل رویال میتواند در عرض ۲۰ دقیقه یا کمتر اتفاق بیوفتد.در خارج از دمای معین شده ژل رویال فورا فاسد شده و ارزش غذایی نخواهد داشت.

خرید اینترنتی ژل رویال

خواص دارویی ژل رویال

ژل رویال مورد آزمایش های بسیاری قرار گرفته است.در دهه های اخیر درباره ژل رویال خواص بیشماری کشف شده است.از ژل رویال هر بار خواص بیشتری کشف میشود.یکی از خواص ژل رویال افزایش طول عمر افراد است.ژل رویال قدرت جوانسازی سلولهای بدن را دارد.به این ترتیب از پیری زودرس جلوگیری میکند.مصرف ژل رویال به درمان بیماری های اعصاب کمک میکند.این محصول موجب بهبود سلامت روان میشود.ژل رویال اثرات جانبی شیمی درمانی را بهبود میبخشد.ژل رویال تعداد گلبولهای قرمز خون را افزایش میدهد.به این صورت کم خونی را بر طرفمیکند.ژل رویال درجه کلاژن پوست را کاهش داده و بدین گونه به استحکام پوست کمک میکند.

خرید اینترنتی ژل رویال

خرید اینترنتی ژل رویال ارگانیک اصل

فروشگاه اینترنتی عسل یاس ارائه کننده ی بهترین ژل رویال ارگانیک از بهترین زنبورستان های کشور است.به دلیل شرایط نگه داری خاص ژل رویال، مرکز عسل یاس آنرا در بسته بندی هایی قرار میدهد که دمای لازم برای نگهداری ژل رویال را در خود حفظ میکنند.برای سفارش ژل رویال میتوانید به لینکفروشگاهی عسل یاس مراجعه کرده یا با مدیر فروش در ارتباط باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی شاه انگبین

فروش ویژه ژل رویال بهداشتی

فروش ویژه ژل رویال بهداشتی طبیعی با قیمت مناسب در مرکز عسل یاس در جریان …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري