خانه / دانه گرده گل / شرکت فروش گرده گل ایرانی اصل

شرکت فروش گرده گل ایرانی اصل

مرکز عسل یاس، شرکت فروش گرده گل ایرانی اصل میباشد. برای اطلاع بیشتر در رابطه با این محصول و خواص دارویی آن و همچنین نحوه سفارش گرده گل مقاله زیر را مطالعه نمایید.

شرکت فروش گرده گل

قیمت گرده گل ایرانی

گرده گل یک محصول مغذی و دارویی از زنبور عسل است. این ماده فرآورده جانبی کندوی عسل است که این روز ها طرفداران زیادی خصوصا در میان ورزشکاران پیدا کرده است. گرده گل به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد به غذای کامل معروف است. گرده گل را میتوان با فرآورده های پروتئینی حیوانی مقایسه نمود. مقدار قابل توجهی ویتامین و پروتئین در یک دانه کوچک گرده گل وجود دارد. گرده گل را زنبور عسل به کمک پرز های بدن خود و پاهای خود از روی پرچم گل ها جمع آوری میکند.

زنبور عسل ذره های ریز گرده را از رو گیاهان برداشت کرده و سپس به کمک بزاق خود آن ها را بسته بندی میکند. دانه گرده گل به این صورت به وجود می آید. گرده گل غنی از مواد مغذی میباشد که برای رشد کودکان مفید است. گرده گل را زنبور عسل در کیسه های موجود در پاهای عقبی خود قرار میدهد و به کندو میبرد. به این کیسه ها کیسه های گرده گفته میشود. وجود گرده گل در کندو ضروری است زیرا گرده گل غذای اصلی زنبور های عسل است.

زنبور عسل دانه گرده گل را وارد کندو میکند و درون خانه های هندسی کندو ذخیره میکند. سپس روی آن را با لایه ای از عسل میپوشاند. پوشاندن گرده گل با عسل به تازه ماندن گرده ها در کندو کمک میکند. گرده گل را به کمک وسیله ای به نام تله گرده گیر برداشت میکنند. این وسیله یک توری پر از منفذ دارد که زنبور عسل از آن عبور کرده اما گرده گل در پشت آن به دام می افتد. تله گرده گیر عموما در محل ورودی کندو ها نصب میشود.

گرده گل پس از برداشت مرطوب است. نمیتوان گرده گل مرطوب را به مدت طولانی ذخیره و نگهداری کرد زیرا آفت میزند. به همین علت زنبور داران گرده گل را پس از برداشت میخشکانند. گرده گل در فصل پاییز و زمستان در طبیعت یافت نمیشود. زنبورداران مقداری گرده گل را برای چنین مواقعی ذخیره میکنند تا جمعیت کندو گرسنه نمانند. گاهی هم با وجود مقدار زیادی گرده گل در کندو عسل باز هم معیت دچار سوء تغذیه میشود و این به دلیل نامرغوب بودن گرده گل های موجود در کندو است.

شرکت فروش گرده گل

شرکت فروش گرده گل ایرانی

بعضی از افراد به طعم گرده گل عادت دارند و آن را به صورت جویدنی مصرف میکنند. گرده گل را میتوان به عنوان چاشنی به همراه غذا مصرف کرد. بهتر است گرده گل را قبل از مصرف کمی بخیسانید. به این صورت مواد مغذی موجود در گرده گل بهتر جذب بدن میشود. گرده گل به همراه سالاد و ماست نیز قابل مصرف است. افرادی که طعم گرده گل را دوست ندارند میتوانند آن را با عسل طبیعی مخلوط کنند اینگونه خواص آن نیز دو چندان خواهد شد.

گرده گل باعث تقویت بدن و افزایش انرژی میشودو. این محصول نرم کننده پوست است و باعث تقویت سیستم تنفسی میشود. گرده گل حساسیت را درمان میکند. این ماده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. گرده گل تقویت کننده سیستم گوارشی است. این ماده به درمان اعتیاد کمک میکند. گرده گل از سیستم قلبی حمایت میکند. مصرف گرده گل مشکلات غده پروستات را درمان میکند. مصرف گرده گل به درمان مشکلات نازایی کمک میکند. گرده گل فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی قوی دارد. گرده گل از قلب و کبد حفاظت میکند. این محصول برای بهبود بیماری دیابت مفید است.

برای سفارش گرده گل با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گرده ی گل

فروشگاه اینترنتی معتبر گرده گل

مرکز عسل یاس، فروشگاه اینترنتی معتبر گرده گل و سایر محصولات زنبور عسل است. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري