خانه / دانه گرده گل / گرده گل طبیعی را چگونه تهیه کنیم؟

گرده گل طبیعی را چگونه تهیه کنیم؟

گرده گل طبیعی را از کجا تهیه کنیم؟ برای پاسخ به این سوال، مقاله ی زیر را برای آشنایی شما با ژل رویال و خواص آن و همچنین اطلاع از نحوه تهیه و سفارش ژل رویال ارگانیک زنبور عسل به صورت عمده و جزئی، آماده نموده ایم. مرکز عسل یاس، مرکز فروش انواع فراورده های ارگانیک زنبور عسل با ضمانت نامه ی آزمایشگاه میباشد.ژل رویال اصل یکی از محصولات مرکز عسل است که در مقاله ی زیر به بررسی آن پرداخته ایم.

گرده گل طبیعی را چگونه تهیه کنیم

گرده گل طبیعی را از کجا تهیه کنیم؟

گرده گل یکی از پرخاصیت ترین محصولات زنبور عسل است. به گرده گل غذای کامل گفته میشود به دلیل اینکه سرشار از انواع پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و مواد مغذی کمیاب طبیعت است. گرده گل از نظر غذایی و دارویی دارای ارزش بسیار بالایی است. قیمت هر کیلو گرده گل به میزان مرغوبیت آن بستگی دارد. مرغوب بودن گرده گل به میزان مواد مغذی موجود در دانه های آن بستگی دارد. گرده گل در بازار محصولات زنبور عسل در ایران به دو نوع دسته بندی میشود: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل است که حاصل تلاش زنبور عسل برای برداشت و جمع آوری گرده گل از روی پرچم گلها میباشد. گرده گل ایرانی اصل در طب سنتی و طب مدرن برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. گرده گل چینی بر خلاف گرده گل اصل ساخت دست انسان است و مصنوعی میباشد. مصرف گرده گل چینی برای سلامت انسان بسیار خطرناک است.

گرده گل طبیعی را از کجا تهیه کنیم؟ همکاران ما در مرکز عسل یاس پاسخ گوی سوالات شما و سفارشات شما میباشند.

گرده گل غذای اصلی زنبور عسل است. بنابراین وجود آن در کندوی زنبور عسل بسیار مهم است. زنبور عسل به کمک پرزهای روی بدن و پاهای خود ذرات گرده گل را از روی پرچم گل ها برداشت میکند و در کیسه های گرده موجود در پاهای عقبی خود قرار میدهد. زنبور عسل به کمک بزاق خود ذرات گرده گل را بسته بندی میکند و دانه ی گرده گل را میسازد.  زنبور عسل با جا به جایی و برداشت گرده گل به عمل گرده افشای گیاهان و تداوم نسل آنها کمک میکند. زمانی که گرده گل به درون کندوی زنبور عسل رسید، زنبور ها آن را در خانه های شش ضلعی کندو ذخیره میکنند. زنبور ها روی گرده گل ذخیره شده را با لایه ای از عسل طبیعی میپوشانند. این عمل زنبورهای عسل باعث تازه ماندن گرده گل در کندو میشود.

گرده گل طبیعی را چگونه تهیه کنیم

مرکز فروش گرده گل ایرانی

گرده گل زنبور عسل را زنبورداران به کمک تله ی گرده گل برداشت میکنند. تله ی گرده گل معمولا در مسیر عبور جمعیت زنبور های عسل قرار میگیرد. به عنوان مثال تله گرده گل عموما در ورودی کندوی زنبور عسل قرار میگیرد. تله گرده گل دارای منافذی است که زنبور عسل از آن ها عبور میکند ولی گرده گل در پست منافذ به دام می افتد. گرده گل زنبور عسل معمولا برای افرادی که به طعم گرده گل عادت دارند، به صورت جویدنی مصرف میشود. اما افرادی که به طعم گرده گل عادت ندارند میتوانند آن را با عسل مخلوط کنند. گرده گل معمولا پس از برداشت خشک میشود. خشک شدن گرده گل از خواص دارویی آن نمیکاهد، اما باعث میشود گرده گل برای طولانی مدت قابل نگهداری شود.

فروشگاه اینترنتی عسل یاس، مرکز فروش گرده گل ایرانی اصل با ضمانت نامه آزمایشگاه میباشد. برای خرید عمده گرده گل یا سفارش تک با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

گرده گل دارای خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد سرطانی و .. است. برای آشنایی بیشتر با خواص گرده گل طبیعی به مقاله ی گرده گل زنبور عسل مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گرده گل برای زنبورعسل

فروشگاه تخصصی گرده گل اصل

مرکز عسل یاس ، فروشگاه تخصصی گرده گل اصل با قیمت مناسب و ضمانت نامه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري