خانه / ژل رویال / صادرات ژل رویال ایرانی به صورت عمده

صادرات ژل رویال ایرانی به صورت عمده

صادرات ژل رویال ایرای به صورت عمده در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. شما عزیران میتوانید ژل رویال اصل را با ضمانت آزمایشگاه از این فروشگاه خریداری کنید. برای آشنایی با ژل رویال و خواص آن با مقاله زیر همراه باشید.

صادرات ژل رویال

قیمت خرید ژل رویال

ژل رویال یکی از فرآورده های جانبی زنبور عسل است. به ژل رویال طلای زنبور عسل گفته میشود زیرا بسیار کم یاب و با ارزش است. ژل رویال در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. این محصول تولید محدودی داردو نسبت به سایر محصولات زنبور عسل گران تر است برداشت ژل رویال نیاز به ابزار مخصوص و تخصص کافی دارد. ژل رویال با نام شاه انگبین، ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای ملکه و شیر زنبور عسل معروف است.

ژل رویال ماده ای ژلاتینی با رنگ شیری روشن است. این ماده طعمی ترش و بویی تند دارد. هر چه رنگ ژل رویال به سفید نزدیک تر باشد ژل رویال تازه تر است. ژل رویال داروی درمان سرطان است که سالانه در کندوی عسل به مقدار محدودی تولید میشود. ژل رویال پس از تخم گذاری ملکه تولید میشود. برای اختصاصی کردن تولید ژل رویال عبور ملکه در کندو را محدود میکنند. وسیله ای که عبور ملکه را در کندو محدو میکند شبکه مانع ملکه نام دارد. با کمک این وسیله ملکه تنها در خانه های مشخصی از کندو تخم گذاری میکند.

ژل رویال در محیط کندو قابل نگهداری است. این محصول به محض خروج از محیط کندو در دمای معمولی در عرض چند دقیقه فاسد میشود. رنگ ژل رویال فاسد شده تیره تر است. ژل رویال در دمای یخچال و یا فریزر قابل نگهداری است. این ماده در دمای یخچال تا شش ماه و در دمای فریزر تا دو سال قابل نگهداری است. ژل رویال برای ارسال به نقاط دور در محفظه هایی قرار میگیرد که دمای مناسب را تا مقصد حفظ کند.

صادرات ژل رویال

صادرات ژل رویال ایرانی

ژل رویال تولید شده توسط زنبور های پرستار کندوی عسل است. این ماده را غده های موجود در زیر حلق زنبور عسل تولید میکنند. این غده ها، غدد هیپوفارنکس هستند. غده های زیر حلقی زنبور عسل تنها در یک دوره زمانی خاص ژل رویال را تولید میکنند. بعد از گذشت این مدت غده ها تحلیل میروند و دیگر قادر به ترشح ژل رویال نیستند. پس از آن زنبور های پرستار تولید ژل رویال را به نسل بعدی میسپارند و خود به دنبال سایر وظایف خود در کندو میروند.

زنبورهای پرستار به نبال ملکه در کندو حرکت میکنند و در خانه های تخم گذاری شده ژل رویال را به دقت ترشح میکنند. ژل رویال برای تغذیه لارو ها پس از تولد در خانه های کندو ترشح میشود. لاروها تا سه روز اول زندگی خود از ژل رویال تغذیه میکنند. پس از آن به خوردن گرده گل و عسل تازه روی می آورند. به همین دلیل باید قبل از مصرف شدن تمام ژل رویال توسط زنبور عسل آن را برداشت کرد. ژل رویال غذای همیشگی زنبور ملکه است. زنبور ملکه از ابتدای تولد خود تا زمان مرگش از ژل رویال تغذیه میکند. ژل رویال تمام مواد مغذی موجود برای رشد لارو ها را در خود دارد. به همین علت به آن غذای ملکه و شیر زنبور عسل گفته میشود.

ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. زمان استفاده از ژل رویال معمولا قبل از خورردن صبحانه و به وقت ناشتا میباشد. دوره مصرف ژل رویال برای درمان یا پیشگیری از بیماری معمولا یک دوره سه ماهه است. مرکز عسل یاس عرضه کننده ژل رویال ایرانی اصل و همچنین صادر کننده محصولات زنبور عسل است. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید ژل رویال

شرکت پخش ژل رویال ارگانیک با قیمت مناسب

مرکز عسل یاس، شرکت پخش ژل رویال اصل ارگانیک در ایران است که این محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري