خانه / ژل رویال / خرید اینترنتی پودر ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال ارگانیک از مرکز عسل یاس توسط این سایت امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر با این محصول و خواص ان برای سلامتی مقاله زیر را مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

خرید پودر ژل رویال

قیمت پودر ژل رویال

پودر ژل رویال از ژل رویل خام به دست می آید. قیمت پودر ژل رویال از ژل رویال خام بیشتر است. از پودر ژل رویال به عنوان دارو و چاشنی مواد غذایی استفاده میشود. ژل رویال محصول جانبی از کندوی زنبور عسل است. در عین حال یکی از مهم ترین و دارویی ترین فراورده زنبور عسل است. تولید ژل رویال سالانه بسیار کم است و ژل رویال یک محصول کم یاب به شمار میرود. ژل رویال ماده ای شیری رنگ است که زنبور عسل به صورت مستقیم تولید میکنند. این ماده بویی تند و طعمی ترش دارد.

ژل رویال در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد. مصرف ژل رویال از بروز بیماری ها پیشگیری میکند. برداشت ژل رویال به تخصص کافی و ابزار مخصوص نیاز دارد. تولید سالانه ژل رویال محدود است. قیمت ژل رویال از سایر محصولات زنبور عسل بیشتر است. ژل رویال پس از تخم گذاری زنبور ملکه تولید میشود. برای اختصاصی کردن تولید ژل رویال باید عبور ملکه در کندو را محدود کرد.

زنبورداران از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه برای کنترل عبور ملکه در کندو استفاده میکنند. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد ژل رویال تازه تر است. ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژل شاهانه، ژل سلطنتی، غذای ملکه و شیر زنبور عسل شناخته میشود. ژل رویال در دو نوع ژل رویال ایرانی و ژل رویال خارجی در بازار موجود است. ژل رویال ایرانی معمولا مرغوب تر از همتای خارجی خود میباشد.

قیمت ژل رویال ایرانی از ژل رویال خارجی بیشتر است. ژل رویال در محیط کندو خراب نمیشود اما به محض بیرون آمدن از محیط کندو بعد از ده دقیقه خراب میشود. به همین علت برداشت کنندگان ژل رویال پس از برداشت آن را در دمای یخچال یا فریزر نگهداری میکنند. ژل رویال در دمای یخچال تا شش ماه و در دمای فریزر تا دو سال قابل نگهداری است. اگر ژل رویال به صورت مخلوط با عسل باشد در خارج از دمای یخچال نیز قابل نگهداری است.

 

خرید پودر ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

زنبور های پرستار تولید کنندگان ژل رویال در کندو هستند. این زنبور ها ژل رویال را توسط غده های زیر حلقی خود تولید میکنند. زنبور های پرستار به دنبال تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های کندوف ژل رویال را در این خانه ها ترشح میکنند. ژل رویال غذای لاروهای زنبور عسل است که از این تخم ها بیرون می ایند. لارو ها تا سه روز اول زندگی خود از ژل رویال تغذیه میکنندو سپس به خوردن گرده گل و عسل میپردازند.

ژل رویال تمام مواد مغذی لازم برای رشد لارو ها را در خود دارد. به همین علت به ژل رویال شیر زنبور عسل گفته میشود. ژل رویال غذای همیشگی ملکه زنبور عسل است. ژل رویال بییشتر به صورت زیر زبانی مصرف میشود. مصرف ژل رویال به صورت مخلوط با عسل نیز امکان پذیر است. برای ارسال ژل رویال به نقاط دور آن را در محفظه هایی قرار میدهند که دمای لازم برای نگهداری ژل رویال را در خود حفظ میکند.

ژل رویال سرطان را درمان میکند. همچنین باعث بهبود اثرات شیمی درمانی میشود. ژل رویال طول عمر را افزایش داده و حافظه را تقویت میکند. درمان کم خونی یکی دیگر از خواص ژل رویال است. مصرف ژل رویال سیستم ایمنی را تقویت میکند. درمان ناباروری در مردان با مصرف ژل رویال صورت میگیرد. جهت سفارش زل رویال با مدیریت فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید ژل رویال

قیمت خرید ژل رویال اصل با ضمانت آزمایشگاه

قیمت خرید ژل رویال اصل با ضمانت آزمیشگاه در مرکز عسل یاس مناسب و ارزان …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري