خانه / دانه گرده گل / خرید گرده گل برای زنبور عسل

خرید گرده گل برای زنبور عسل

خرید گرده گل برای زنبور عسل از مرکز عسل یاس، مرکز فروش انواع فراورده ها و محصولات ارگانیک طبیعی زنبور عسل امکان پذیر است. گرده گل یکی از محصولات زنبور عسل است که طرفداران بسیاری را در ایران و خارج از کشور به دلیل خواص غذایی و دارویی دارد. برای آشنایی با گرده گل و خواص آن برای سلامت انسان و همچنین جهت اطلاع از نحوه ی سفارش این محصول با مقاله ی زیر همراه باشید.

خرید گرده گل برای زنبورعسل

خرید گرده گل برای زنبور عسل

گرده گل یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. گرده گل دارای ارزش غذایی و دارویی قابل توجهی است. گرده گل زنبور عسل سرشار از انواع ویتامین، پروتئین، مواد معدنی و مواد مغذی کم یاب در طبیعت است. به همین دلیل به گرده گل غذای کامل نیز گفته میشود. گرده گل زنبور عسل را از نظر ارزش غذایی بالایی که دارد میتوان با بسیاری از فرآورده های حیوانی مقایسه کرد. گرده گل در بازار ایران به دو دسته تقسیم میشود: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل است که توسط زنبور عسل از روی پرچم گل ها برداشت میشود. گرده گل اصل برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان در طب سنتی ، طب اسلامی و حتی در طب مدرن استفاده میشود. گرده گل چینی ساخت دست انسان و مصنوعی است. گرده گل چینی نه تنها ارزش غذایی و دارویی ندارد بلکه مصرف آن نیز برای سلامت انسان خطرناک و مضر است.

خرید گرده گل برای زنبور عسل از مرکز عسل یاس با قیمت مناسب و در صورت خرید عمده گرده گل با برگه ضمانت آزمایشگاه امکان پذیر است. برای سفارش عمده و جزئی گرده گل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

زنبور عسل برای برداشت گرده گل از پرز های موجود در پاها و بدن خود کمک میگیرد. زنبور عسل پس از جمع آوری ذرات گرده گل از روی پرچم گل ها، آنها را با کمک بزاق خود بسته بندی کرده و آن ها را در کیسه ی گرده موجود در پاهای عقبی خود قرار میدهد و به کندو میبرد. زمانی که گرده گل به کندوی زنبور عسل رسید، توسط زنبور ها در خانه های شش ضلعی کندو ذخیره میشود. گرده گل غذای اصلی زنبور های عسل است بنابراین وجود آن در کندوی زنبور عسل بسیار مهم است.زنبور های عسل پس از ذخیره کردن گرده گل در خانه های کندوی عسل، روی آن را با لایه ای از عسل طبیعی میوشانند.دلیل پوشاندن گرده گل به کمک عسل طبیعی، تازه ماندن گرده گل در کندوی عسل است.

خرید گرده گل برای زنبورعسل

مرکز فروش گرده گل

گرده گل به کمک وسیله ای به نام تله ی گرده گل برداشت میشود. تله ی گرده گل دارای منافذی است که زنبور عسل از آن عبور میکند اما گرده گل در پست ان به دام می افتد. زنبورداران گرده گل را پس از برداشت خشک میکنند. زیرا گرده گل دارای کمی رطوبت است و نمیتوان آن را با رطوبت به مدت طولانی نگهداری کرد.

مرکز عسل یاس، مرکز فروش گرده گل طبیعی با تخفیف ویژه است. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

مصرف گرده گل باعث افزایش انرژی میشود. گرده گل طبیعی باعث تقویت سیستم تنفسی میشود. این محصول زنبور عسل به درمان اعتیاد کمک میکند. مصرف گرده گل طبیعی باع تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. گرده گل باعث درمان مشکلات مربوط به نازایی میشود. این محصول طبیعی دارای فعالیت ضد میکروبی و ضد سرطانی است. گرده گل طبیعی به تقویت سیستم گوارشی بدن کمک میکند. پشتیبانی از سیستم قلبی عروقی یکی دیگر از خواص دارویی گرده گل طبیعی است. گرده گل به درمان مشکلات مربوط به غده پروستات کمک میکند. مصرف گرده گل طبیعی باعث درمان دیابت میشود.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گرده گل برای زنبورعسل

فروشگاه تخصصی گرده گل اصل

مرکز عسل یاس ، فروشگاه تخصصی گرده گل اصل با قیمت مناسب و ضمانت نامه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري