خانه / دانه گرده گل / خرید گرده گل با قیمت مناسب

خرید گرده گل با قیمت مناسب

مرکز عسل یاس، مرکز خرید و فروش محصولات زنبور عسل از جمله گرده گل با قیمت مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید گرده گل

فروش گرده گل اصل

گرده گل یکی از محصولات جانبی زنبورعسل است. گرده گل از روی پرچم گلها توسط زنبور عسل برداشت میشود. در بازار ایران دو نوع گرده گل وجود دارد: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل است که دارای ارزش غذایی و خواص دارویی میباشد. گرده گل چینی اما مصنوعی است و ساخت دست انسان است. مصرف گرده گب چینی به سلامت انسان آسیب میزند. گرده گل غنی از انواع مواد مغذی شامل پروتئین، ویتامین و مواد معدنی است. به گرده گل غذای کامل گفته میشود. گرده گل فوق العاده مقوی و انرژی زاست. دانه گرده گل را در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بیماری های مختلف استفاده میکنند. گرده گل از نظر ارزش غذایی قابل مقایسه با انواع فرآورده های حیوانی از جمله گوشت و تخم مرغ است.

زنبور عسل گرده گل را به کمک پرز های پاها و بدن خود جمع آوری میکند. زنبور عسل ذرات گرده را با کمک پاها و بزاقش بسته بندی میکند و در کیسه های گرده قرار داده و به کندو میبرد. در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه به نام کیسه های گرده وجود دارد که از انها برای جابه جایی گرده گل و بره موم استفاده میکنند. زمانی که دانه گرده گل به درون کندو رسید، زنبور ها آن را درخانه های شش ضلعی کندو قرار میدهند. سپس روی گرده گل تازه را با عسل میپوشانند تا گرده تا قبل از مصرف تازه بماند. گرده گل به همراه عسل غذای اصلی زنبور های عسل میباشد به همین علت وجود آن در کندو بسیار حیاتی است.

در فصل هایی مثل پاییز و زمستان گرده گل در طبیعت کمیاب است. زنبور داران همیشه مقداری گرده گل را برای این زمان نگه میدارند و در فصول سرد در اختیار کلنی های زنبور عسل قرار میدهند. برداشت گرده گل زنبور عسل به کمک وسیله ای به نام تله گرده گیر صورت میگیرد. تله گرده گیر عمدتا در محل ورودی های کندوی عسل نصب میشود. زمانی که تله از گرده گل پر شد زنبوردار آن را برداشته و گرده گل را از آن برداشت میکند.

فروش گرده ی گل

قیمت گرده گل طبیعی

گاهی با وجود گرده گل کافی در کندوی عسل باز هم نشانه هایی از سوء تغذیه در جمعیت کندو دیده میشود. این به دلیل کمبود گرده گل نیست بلکه به دلیل کمبود مواد مغذی در گرده گل های کندو میباشد. به عبارتی گرده گل های جمع آوری شده توسط زنبور های کندو نامرغوب است. گرده گل یک مکمل انرژی زای قوی برای ورزشکاران است. که هم سالم است هم مقوی. بنابراین ورزش کاران میتوانند گرده گل را جایگزین مکمل های ناشناخته کنند. گرده گل های برداشت شده از کندو کمی مرطوب است. نگهداری طولانی مدت گرده گل باعث آفت زدگی و خراب شدن آن میشود. به همین علت گرده گل را پس از برداشت در دستگاه خشک کن خشک میکنند.

گرده گل برای سیستم گوارشی بسیار مفید است. گرده گل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. درمان اعتیاد و حساسیت یکی از خواص گرده گل است. گرده گل برای پشتیبانی از سیستم قلبی عروقی مفید است. گرده گل بسیار انرژی زاست و مصرف آن باعث درمان مشکلات پروستات میشود. گرده گل برای درمان نازایی مفید است. مصرف گرده گل سیستم تنفسی را تقویت میکند. گرده گل نرم کننده پوست است. درمان و کنترل دیابت یکی دیگر از خواص بره گرده گل است.

مرکز عسل یاس، عرضه کننده گرده گل با قیمت مناسب است. مرگز عسل یاس به فروش گرده گل ایرانی اصل میپردازد. برای اطلاع از قیمت و سفارش با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گرده گل ایرانی

فروش عمده گرده گل طبیعی

فروش عمده گرده گل طبیعی با قیمت مناسب از بهترین زنبورستان های کشور در این …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري