خانه / ژل رویال / خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

قیمت عمده ژل سلطنتی که به ژل رویال معروف است در مرکز عسل یاس در استان اصفهان قابل استعلام است. برای آشنایی بیشتر با این محصول زنبور عسل و شناخت خواص آن برای سلامتی بدن با مقاله زیر همراه باشید.

خرید ژل رویال

خرید اینترنتی ژل رویال

ژل رویال ماده ای است با حالت ژلاتینی، رنگ سفید یا شیری و بویی تند و مزه ای ترش. ژل رویال دارویی ترین محصول زنبور عسل است. با اینکه ژل رویال یک محصول جانبی از کندوی عسل است، اما قیمتی بیشتر از سایر محصولات زنبور عسل دارد. این قیمت بالا به دلیل کمیاب بودن و تولید محدود ژل رویال و هم چنین اثرات شگفت انگیز ژل رویال در درمان انواع بیماری هاست. ژل رویال سالانه به مقدار بسیار کمی در کندوی عسل توسط زنبور های عسل تولید میشود.

ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان کاربرد دارد. هر چه ژل رویال روشن تر باشد به این معنی است که تازه تر است. ژل رویال با دقت و تخصص بسیار بالایی برداشت میشود. ژل رویال بعد از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های کندو تولید میشود. اگر ملکه زنبور عسل را در کندو به حال خود بگذاریم در خانه های کندو به صورت پراکنده تخم گذاری میکند در نتیجه برداشت ژل رویال زمان بر و سخت میشود. برای اختصاصی کردن تولید ژل رویال، رفت و آمد ملکه را در کندو عسل محدود میکند. این کار را با کمک وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه انجام میدهند.

ژل رویال با نام های ژل سلطنتی، ژل شاهانه، شاه انگبین، غذای ملکه و شیر زنبور عسل معروف است. ژل رویال را در کندو زنبور های پرستار تولید میکنند. این زنبور ها با کمک غده های زیر حلقی خود که غدد هیپوفارنکس نام دارند ژل رویال را در خانه های شش ضلعی کندوی عسل تولید میکنند. غدد هیپوفارنکس تنها تا مدت زمان محدودی قادر به تولید ژل رویال هستند. پس از مدتی این غده ها تحلیل میروند و دیگر قادر به تولید ژل رویال نیستند. لارو های زنبور عسل زمانی که متولد میشوند تا سه روز از ژل رویال تغذیه میکنند. بعد از گذشت سه روز لارو ها به خودن گرده گل و عسل طبیعی میپردازند. زنبور ملکه اما از زمان تولد تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکند. ژل رویال مواد مغذی برای رشد لارو ها و ملکه را در خود دارد. به همین علت به آن غذای ملکه یا شیر زنبور عسل نیز گفته میشود.

خرید ژل رویال

قیمت ژل رویال

ژل رویال پس از خروج از کندو باید در دمای یخچال یا فریزر نگهداری شود. در غیر این صورت در هوای گرم یا حتی در دمای معمولی فاسد میشود. ژل رویال در صورت خراب سدن دیگر ارزش غذایی نخواهد داشت و باید دور ریخته شود. ژل رویال از مرکز عسل یاس زمانی که میخواهد به نقاط دور فرستاده شود در محفظه های مخصوصی که دمای لازم را تا رسیدن به مقصد حفظ میکند قرار میگیرد. ژل رویال سیستم ایمنی را تقویت میکند. ژل رویال برای بیماران آلزایمری بسیار مفید است.

مصرف ژل رویال باعث درمان عوارض دوران یائسگی میشود. این محصول حاوی پروبیوتیک های مفید است. مصرف ژل رویال باعث کاهش درجه کلاژن پوست میشود و باعث میشود پوستی شاداب تر و جوان تر داشته باشید. ژل رویال برای پوکی استخوان مفید است. درمان ناباروری مردان یکی دیگر از خواص ژل رویال است. ژل رویال دیابت را کنترل و درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث افزایش گلبول های قرمز خون و رفع کم خونی میشود.بهبود سلامت روان یکی دیگر از خواص ژل رویال است. مصرف ژل رویال باعث کاهش کلسترول خون میشود.

مرکز عسل یاس عرضه کننده زل رویال طبیعی و ارگانیک در بسته بندی های ده گرمی تا یک کیلویی میباشد. برای اطلاع از قیمت با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال

خرید اینترنتی پودر ژل رویال ارگانیک از مرکز عسل یاس توسط این سایت امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري