خانه / ژل رویال / خرید ژل رویال ایرانی به صورت اینترنتی

خرید ژل رویال ایرانی به صورت اینترنتی

خرید ژل رویال ایرانی به صورت اینترنتی در فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات و فراورده های ارگانیک زنبور عسل امکان پذیر است. مرکز عسل یاس محصولات ارگانیک زنبور عسل را با ضمانت قیمت و ضمانت نامه آزمایشگاه به شما عرضه می نماید. برای آشنایی بیشتر با رویال ژلی یا همان ژل رویال و خواص غذایی و دارویی آن برای سلامت بدن و همچنین برای اطلاع در باره نحوه سفارش و تهیه ژل رویال با مقاله زیر همراه باشید.

خرید ژل رویال ایرانی

خرید ژل رویال ایرانی اصل

ژل رویال یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای ملکه و شیر زنبور عسل شناخته میشود. ژل رویال یکی از دارویی ترین و مهم ترین محصولات و فراورده های زنبور عسل است. ارزش غذایی و دارویی ژل رویال بسیار بالاست به همین دلیل در طب سنتی، طب اسلامی و طب مدرن از خواص آن برا درمان بسیاری از بیماری ها از جمله انواع سرطان استفاده میشود. ژل رویال ماده ای با رنگ شیری، یا رنگ سفید مایل به زرد است که بویی تند و طعم ترش دارد. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد، ژل رویال تاز تر است. قیمت ژل رویال در مقایسه با قیمت سایر فراورده های کندوی زنبور عسل بیشتر است. دلیل بالا بودن قیمت ژل رویال تولید محدود آن است و همچنین خواص درمانی شگفت انگیزی که ژل رویال دارد. ژل رویال سالانه به مقدار محدودی در کندوهای عسل در زنبورستان ها تولید میشود. ژل رویال ایرانی در مقابسه با نمونه های خارجی ژل رویال مطمئن تر و اصیل تر است. ژل رویال در کندوی عسل به دنبال تخم گذاری زنبور ملکه در کندوی عسل تولید میشود. برداشت ژل رویال نیاز به تخصص و دانش و تجربه ی کافی دارد.

خرید ژل رویال ایرانی به صورت اینترنتی در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

برای تولید و برداشت آسان ژل رویال، زنبوردار از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه استفاده میکند. شبکه مانع ملکه وسیله ای است که عبور ملکه و تخم گذاری ملکه در کندو را محدود میکند و از تخم گذاری پراکنده و نامنظم ملکه در خانه های شش ضلعی کندو جلوگیری میکند. به این شکل ژل رویال به صورت منظم در کندو تولید شده و برداشت آن آسان میشود. ژل رویال خارج از کندو باید در دمای یخچال یا فریزر نگهداری شود، ژل رویال در یخچال تا شش ماه و در فریزر تا دو سال قابل نگهداری است. ژل رویال به صورت مخلوط با عسل در خارج از این دما ها نیز قابل نگهداری است. ژل رویال در صورت فاسد شدن دیگر ارزش غذایی و دارویی سابق را نخواهد داشت. ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود اما افرادی که طعم ژل رویال را دوست ندارند میتوانند آن را با عسل مخلوط کرده و مصرف کنند.

خرید ژل رویال ایرانی

قیمت ژل رویال ایرانی

ژل رویال خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف ژل رویال طبیعی برای بیماران آلزایمری بسیار مفید است. ژل رویال به افزایش طول عمر کمک میکند. مصرف ژل رویا باعث درمان ناباروری در مردان میشود. ژل رویال حاوی پروبیوتیک های مفید است. ژل رویال برای پوکی استخوان بسیار مفید است. مصرف ژل رویال به کنترل بیماری سرطان و همچنین پیشگیری از ابتلا به سرطان کمک میکند. بهبو سلامت روان یکی دیگر از خواص ژل رویال ایرانی است. مصرف ژل رویال باعث درمان کم خونی میشود. ژل رویال طبیعی باعث محافظت از مغز میشود. این محصول ارگانیک به کاهش کلسترول خون کمک میکند. مصرف ژل رویال باعث درمان بیماری های عصبی میشود.

برای اطلاع از قیمت ژل رویال ایرانی و خرید اینترنتی این محصول به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه کنید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال در سال 1400

قیمت خرید ژل رویال اصل با ضمانت آزمایشگاه

قیمت خرید ژل رویال اصل با ضمانت آزمیشگاه در مرکز عسل یاس مناسب و ارزان …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري