خانه / دانه گرده گل / خرید اینترنتی گرده گل بهداشتی

خرید اینترنتی گرده گل بهداشتی

خرید اینترنتی گرده گل بهداشتی در مرکز عسل یاس با بهترین قیمت و ضمانت نامه آزمایشگاه امکان پذیر است. در این مقاله در رابطه با گرده گل و خواص دارویی آن برای سلامت بدن انسان مطالعه میکنید.

خرید اینترنتی گرده گل

قیمت هر کیلو گرده گل

گرده گل فرآورده ی مستقیم زنبور عسل است که توسط زنبور عسل از گل های طبیعت جمع آوری میشود. این محصول دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است به گونه ای که یک دانه گرده گل را میتوان از نظر ارزش غذایی با گوشت و تخم مرغ مقایسه نمود. گرده گل روی پرچم گل ها وجود دارد و زنبور عسل با کمک پرز های بدن خود آن را جمع میکند. زنبور عسل به کمک بزاق دهان خود ذرات گرده گل را بسته بندی کرده و دانه گرده گل را به وجود می آورد. این دانه را سپس در کیسه های گرده موجود در پاهای خود قرار میدهد و به کندو میبرد.

گرده گل به عنوان غذای اصلی زنبور عسل همیشه باید در کندو وجود داشته باشد. به همین دلیل زنبور عسل گرده گل را در خانه های کندو ذخیره میکند و روی آن را با لایه ای از عسل میپوشاند. پوشاندن گرده گل به وسیله لایه ای از عسل موجب تازه ماندن گرده گل تا زمان مصرف میشود. زنبور عسل با برداشت گرده گل به عمل گرده افشانی گیاهان کمک میکند. گرده گل برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد.

برداشت گرده گل به کمک وسیله ای به نام تله گرده گیر انجام میشود. تله گرده گیر شامل یک توری منفذ دار است که گرده گل در پشت آن به دام می افتد. زنبوردار بعد از پر  شدن تله گرده گل، آن را برداشت کرده و در دستگاه خشک کن قرار میدهد. گرده گل پس از برداشت دارای رطوبت است که با ان رطوبت قابل نگهداری نیست. اما اگر خشک شود میتوان مدت طولانی آن را بدون اینکه خراب شود نگهداری کرد. گرده گل در فصل های سرد مانند پاییز و زمستان در طبیعت کمیاب میشود. به همین علت زنبورداران همیشه گرده گل را برای این مواقع برای کندو ذخیره میکنند. گاهی گرده گل کافی در کندو وجود دارد اما نشانه هایی از کمبود تغذیه در زنبورهای کلنی وجود دارد. این به دلیل نامرغوب بودن گرده گل های موجود در کندو است. نامرغوب بودن گرده گل به معنی کمبود مواد مغذی موجود در گرده گل است.

شرکت فروش گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل بهداشتی

گرده گل در بازار ایران به دو صورت گرده گل چینی و گرده گل ایرانی میباشد. گرده گل ایرانی گرده گل اصل است که مرغوبیت بالایی دارد. گرده گل ایرانی را زنبور عسل جمع آوری و تهیه میکند. اما گرده گل چینی تقلبی و ساخت انسان است و برای سلامتی ضرر دارد. گرده گل را برخی افراد به صورت خام مصرف میکنند. بهتر است قبل از مصرف گرده گل آن را کمی بخیسانید تا در هنگام مصرف تمام مواد مفید آن جذب بدن شود. گرده گل را میتوان به همراه غذا یا میوه و سالاد مصرف کرد. افرادی که طعم گرده گل را دوست ندارند میتوانند آن را با عسل مخلوط کنند.

گرده گل باعث افزایش انرژی میشود و سیستم تنفسی را تقویت میکند. مصرف گرده گل باعث درمان حساسیت و مشکلات نازایی میشود. گرده گل از سیستم قلبی عروقی پشتیبانی میکند و باعث تقویت سیستم ایمنی میشود. مصرف گرده گل به درمان مشکلات غده پروستات کمک میکند. کنترل دیابت یکی از خواص دیگر گرده گل طبیعی است. گرده گل خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی دارد و از بروز سرطان پیشگیری میکند. مصرف گرده گل باعث حفتاظت از قلب و مغز و کبد میشود. برای سفارش گرده گل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه گرده گل

خرید آنلاین گرده گل عمده در ایران

خرید آنلاین گرده گل عمده در ایران در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. گرده …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري