خانه / ژل رویال / خرید ژل رویال خام درجه یک

خرید ژل رویال خام درجه یک

خرید ژل رویال خام درجه یک در مرکز عسل یاس با ضمانت آزمایشگاه و قیمت مناسب امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت و سفارش این محصول دارویی با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. این مقاله در رابطه با ژل رویال و خواص بی نظیر آن، همچنین نحوه نگهداری و مصرف آن تنظیم شده است.

خرید ژل رویال

فروش ژل رویال اصل

ژل رویال یکی از دارویی ترین فرآورده های زنبور عسل است. این محصول یک محصل جانبی است اما قیمت آن از عسل که محصول اصلی زنبور است بیشتر است. یکی از علل گران بودن ژل رویال تولید اندک آن است. سالانه چندین کیلو عسل در کندو تولید میشود اما تنها مقدار کمی ژل رویال از کندوی عسل برداشت میشود. ژل رویال پس از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های کندو تولید میشود. برداشت کنندگان ژل رویال باید ابزار و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند.

ژل رویال ماده ای سفید رنگ با مزه ای ترش و بوی تند است. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد تازه تر است. ژل رویال را شاه انگبین نیز میگویند. از نام های دیگر ژل رویال میتوان به ژل سلطنتی، غذای ملکه، شیر زنبور عسل و ژل شاهانه اشاره کرد. ژل رویال در طب سنتی برای درمان بیماری هایی چون سرطان استفاده میشود. این محصول به کمک شبکه مانع ملکه به صورت اختصاصی در کندو تولید و برداشت میشود. شبکه مانع ملکه وسیله ای است که عبور ملکه را در کندو محدود میکند. این باعث میشود تخم گذاری ملکه و تولید ژل رویال اختصاصی شود. در غیر این صورت ژل رویال به صورت پراکنده در کندو تولید میشود و برداشت آن سخت است.

ژل رویال در کندو فاسد نمیشود. زیرا هوای درو کندو برای نگهداری ژل رویال مناسب است. اما به محض اینکه ژل رویال از کندو برداشت شد باید آن را در دمای یخال یا فریزر قرار داد. در غیر این صورت سریعا فاسد و خراب میشود. ژل رویال در دمای یخچال تا شش ماه و در دمای فریزر تا دو سال قابل ماندگاری است. برای ارسال ژل رویال به نقاط دور آن را در بسته بندی های مخصوصی که دمای آن برای تازه ماندن ژل رویال مناسب است قرار میدهند.

خرید ژل رویال

خرید ژل رویال خام

تولید کنندگان ژل رویال در کندوی عسل زنبورهای کارگر هستند. این زنبور ها در قسمت سر خود یک جفت غده دارند. این غده ها ژل رویال را پس از تخم گذاری ملکه تولید میکنند. تولید ژل رویال تنها در زمان محدودی انجام میشود. پس از تولید ژل رویال غده ها کوچک میشوند و دیگر قادر به تولید ژل رویال نیستند. در این زمان زنبورها تولید ژل رویال را به نسل جوان تر میسپارند. ژل رویال سرشار از انواع مواد مغذی میباشد که برای رشد لارو های زنبور عسل کافی است. لارو های زنبور عسل پس از تولد تا سه روز از ژل رویال تغذیه میکنند. پس از این سه روز به خوردن عسل و گرده گل میپردازند.

زنبور ملکه از زمان تولد تا زمان مرگ از ژل رویال تغذیه میکند. در حقیقت ژل رویال غذای همیشگی زنبور ملکه است و همین باعث شده تا جثه ملکه سه برابر زنبور های معمولی باشد و عمری چند برابر کند. مصرف ژل رویال باعث درمان سرطان و بهبود عوارض ناشی از شیمی درمانی است. ژل رویال کم خونی را یرطرف میکند. این محصول باعث درمان مشکلات ناباروری در مردان میشود. ژل رویال طول عمر را افزایش میدهد و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. ژل رویال تقویت کننده انرژی بدن است و حافظه را تقویت میکند.

برای سفارش ژل رویال از مرکز عسل یاس با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید ژل رویال

شرکت پخش ژل رویال ارگانیک با قیمت مناسب

مرکز عسل یاس، شرکت پخش ژل رویال اصل ارگانیک در ایران است که این محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري