خانه / ژل رویال / خرید ژل رویال ایرانی درجه یک

خرید ژل رویال ایرانی درجه یک

خرید ژل رویال ایرانی درجه یک به صورت اینترنتی از فروشگاه عسل یاس در این سایت امکانپذیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و خواص آن برای سلامتی با مقاله زیر همراه باشید.

خرید ژل رویال ایرانی

قیمت ژل رویال اصل

ژل رویال یکی از مهم ترین محصولات دارویی زنبور عسل است. این ماده حالتی ژلاتینی و رنگی شیری دارد. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد تازه تر است. ژل رویال به دلیل خواص بسیار زیاد و تولید محدودی که دارد قیمت بیشتری نسبت به سایر فرآورده های زنبور عسل دارد. تولید ژل رویال در یک سال کم است و به همین دلیل ژل رویال مصول نایاب زنبور عسل است. این ماده در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بیماری های صعب العلاج کاربرد دارد.

برداشت ژل رویال نیاز به ابزار و تخصص کافی دارد. برای برداشت ژل رویال ابتدا عبور ملکه در کندو را محدود میکنند. زیرا ژل رویال بعد از تخم گذاری ملکه زنبور عسل تولید میشود. محدود کردن عبور ملکه به وسیله ابزاری به نام شبکه مانع ملکه صورت میگیرد. ژل رویال بویی تند و طعمی ترش دارد. این محصول در داخل خانه های کندو تولید میشود. زنبور عسل پرستار وظیفه تولید ژل رویال را بر عهده دارد.

ژل رویال درون محیط کندو تا مدت طولانی قابل نگهداری است. اما در خارج از کندو ژل رویال سریع فاسد میشود. به همین علت پس از برداشت ژل رویال بلافاصله آن را درون دمای مناسب قرار میدهند. مناسب ترین دما برای نگهداری ژل رویال دمای یخچال و یا دمای فریزر است. ژل رویال در دمای فریزر تا دو سال و در دمای یخچال تا شش ماه قابل نگهداری است. برای ارسال ژل رویال به نقاط دور کشور، ژل رویال را در محفظه های مخصوصی که دمای مناسب را حفظ میکنند جا به جا میکنند.

زنبور های پرستار به دنبال ملکه در کندو حرکت میکنند و بعد از تخم گذاری ملکه ژل رویال را در خانه های تخم گذاری شده ترشح میکنند. این ژل پس از به دنیا آمدن لارو ها غذای اصلی و مکمل عالی برای رشد لارو هاست. ژل رویال با نام شاه انگبین، ژل شاهانه، ژل سلطنتی، غذای ملکه و شیر زنبور عسل شناخته میشود. ترشح ژل رویال را غده ها ی زیر حلقی زنبور عسل پرستار به عهده دارد.

زنبور عسل متولد شده یا همان لارو ها تا سه روز از ژل سلطنتی تغذیه میکنند پس از آن از گرده گل و عسل تغذیه میکند. در این میان یک استثنا وجود دارد و آن لارو ملکه زنبور عسل است. لاروی که قرار است بعد ها ملکه کلنی زنبور عسل باشد. این لارو تا همیشه از ژل رویال تغذیه میکند. استفاده دائمی لارو ملکه از ژل رویال طول عمر آن را چند برابر و جثه ی آن را سه برابر زنبورهای دیگر میکند.

خرید ژل رویال ایرانی

خرید ژل رویال ایرانی

مصرف ژل رویال طول عمر را افزایش میدهد. ژل رویال مقوی و انرژی زاست. این محصول معمولا به شکل زیر زبانی برای درمان بیماری ها و پیشگیری از آن ها استفاده میشود. ژل رویال خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و سیستم ایمنی را تقویت میکند. ژل رویال حاوی پروبیوتیک های مفید است. مصرف ژل رویال پوکی استخوان را درمان میکند. ژل رویال به درمان سریع زخم ها کمک میکند. این محصول باعث درمان ناباروری در مردان میشود.

ژل رویال دیابت را کنترل میکند. این محصول باعث کاهش اثرات جانبی ناشی از شیمی درمانی میشود. ژل رویال مموجب بهبود سلامت روان میشود. مصرف ژل رویال عوارض دوران یائسگی را برطرف میکند. افزایش تعداد گلبول های قرمز خون و رفع کمخونی یکی دیگر از خواص ژل رویال میباشد. ژل رویال باعث حفاظت از مغز و تقویت حافظه میشود. درمان بیماری های عصبی یکی دیگر از خواص ژل رویال میباشد. برای سفارش ژل رویال با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ژل رویال

خرید ژل رویال طبیعی اصل درجه یک و ارگانیک

خرید ژل رویال طبیعی اصل درجه یک و ارگانیک در مرکز عسل یاس با قیمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري