خانه / ژل رویال عسل / ژل رویال عسل | لیست قیمت فروش مواد غذایی در کشور

ژل رویال عسل | لیست قیمت فروش مواد غذایی در کشور

ژل رویال عسل خواص بسیار زیادی دارد و لذا اشخاص زیادی به دنبال تهیه آن هستند. این ماده با ارزش را می توان از مراکز عرضه انواع محصولات غذایی خریداری کرد. همچنین می توانید از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی که لیست قیمت فروش مواد غذایی را عرضه می کنند قیمت ژل رویال را به صورت به‌ روز بدست بیاورید.

ژل رویال یک ماده ی اولیه برای تغذیه کردن تخم و نوزادان زنبور های عسل می باشد. این ماده همینطور اصلی ترین و مهم ترین ماده ی غذایی استفاده شده برای ملکه زنبور عسل می باشد. نوزاد زنبوری که از ژل رویال عسل استفاده می کند ظرف مدت پنج روز مقدار وزنش یک هزار و دویست و پنجاه برابر افزایش پیدا می کند و اگر بعد از آن نیز از این ژل طبیعی استفاده کند ملکه ی زنبور ها خواهد شد.

از ژل رویال عسل تحت عنوان اکسیر جوانی یاد می شود و ماده ای حاوی پروتئین زیاد و انرژی دهنده ای بسیار قوی است. تفاوت زنبور کارگر و ملکه در استفاده از این ماده غذایی بعد از مرحله ی اولیه رشدشان می باشد. خواص بسیار زیاد این ژل برای درمان بیماری ها و اختلالات انسان باعث شده این محصول طرفداران زیادی داشته باشد.

ژل رویال عسل | لیست قیمت فروش مواد غذایی در کشور

لیست قیمت فروش ژل رویال عسل در کشور

لیست قیمت فروش ژل رویال عسل در کشورلیست قیمت فروش ژل رویال عسل در کشور به دلیل نوسانات قیمتی که در تمام محصولات عرضه شده در بازار مشاهده می کنیم دچار ثبات نیست و قیمت ها مدام تغییر می کند. لذا نمی توان قیمت دقیقی از این محصول خوراکی را در اختیار شما قرار دهیم. ولی قیمت هر کیلو ژل رویال بسیار بالا است و گاها برای تهیه آن باید چند میلیون تومان هزینه نمایید.

نکته ای که در مورد قیمت ژل رویال اصل وجود دارد این است که قیمت ژل رویال در سال ۹۷ که بازار ثبات نسبی داشته نیز قیمتی بسیار بالا بوده است که خود یک موضوع قابل اندیشیدن است. 

برای اطلاع از قیمت هر کیلو ژله رویال می توانید از مراکز عرضه محصولات خوراکی از جمله فرآورده های اصل در سراسر کشور، قیمت دقیق این محصول را بدست آورید.

صادرات ژل رویال عسل

صادرات ژل رویال عسل صادرات ژل رویال عسل از جمله موارد بسیار پر سود به حساب می آید چنان که گفته می شود صادرات یک کیلو گرم از این فرآورده شیرین زنبور عسل ارزشی نزدیک به تجارت ده بشکه نفت دارد. لذا با صادر کردن ژل رویال عسل می توان ارز بسیار زیادی را برای کشور به ارمغان آورد و به اقتصاد کشور رونق خوبی بخشید.

صادرات ژل رویال عسل کشور مان به کشور های مختلف دنیا صورت می گیرد اما عمده تجارت و صادرات ژل های رویال عسل به کشور های حوزه خلیج فارس از جمله امارات متحده عربی، عمان، قطر، و همچنین عراق و …. صورت می گیرد.

بازرگانی فروش ژل رویال عسل

بازرگانی فروش ژل رویال عسل بازرگانی فروش ژل رویال عسل در شهر های مختلف کشور فعالیت می کنند و این فرآورده ی ارزشمند عسل را در اختیار مشتریان آن قرار می دهند. این بازرگانی ها انواع فرآورده های عسل را در اختیار مراکز فروش محصولات غذایی در سراسر کشور قرار می دهند و می توان از طریق مراکز عرضه کننده انواع محصولات خوراکی و غذایی در سراسر کشور، ژل رویال عسل اصل را تهیه نمایید.

علاوه بر این فروشگاه های اینترنتی زیادی ژل رویال عسل را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند و می توانید از طریق این فروشگاه ها خرید ژل رویال عسل اصل را از برند های معتبر تولید کننده آن تهیه کنند. 

مراکز خرید و فروش ژل رویال عسل در تهران

مراکز خرید و فروش ژل رویال عسل در تهرانمراکز خرید و فروش ژل رویال عسل در تهران در مناطق مختلف این شهر فعالیت می کنند و شما می توانید ژل رویال عسل را از طریق مراکز عرضه انواع محصولات غذایی و خوراکی در سراسر تهران پیدا کنید.

برای اطلاع از مراکز عرضه ژل رویال عسل در تهران می توانید از افرادی که در این زمینه اطلاعات خوبی دارند کمک بگیرید. همچنین جست و جو در اینترنت می تواند در این زمینه کمک کند و اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

فواید عمده فروشی از ژل رویال عسل

فواید عمده فروشی از ژل رویال عسلفواید عمده فروشی از ژل رویال عسل این است که می توان این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کرد. همچنین می توان از طریق مراکز عرضه آن به صورت عمده ژل رویال عسل اصل را تهیه نمود.

شما می توانید از طریق اشخاصی که در زمینه فروش و عرضه عسل گیاهی و طبیعی در شهر های مختلف کشور ژل رویال عمده را با قیمتی مناسب تر تهیه کنید. و با خرید از طریق تولید کنندگان عسل در سراسر کشور، قیمت تمام شده ژل رویال ارزان تر خواهد بود.

خواص درمانی ژل رویال عسل

خواص درمانی ژل رویال عسلخواص درمانی ژل رویال عسل بسیار زیاد است و برای درمان بیماری های متعددی بکار گرفته می شود. ژل رویال یک ماده ی شیری شکل از زنبور عسل می باشد و شاه انگبین نیز نامیده می شود از ژل رویال برای موارد بسیار زیادی استفاده می شود که در زیر به چند مورد آن ها اشاره می کنیم.

 • خواص ژل رویال در سرطان بسیار زیاد است. شاه انگبین دارای ترکیبات ضد اکسیدانی هستند که باعث می شود سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محفوظ بمانند. این ماده ی غذایی ارزشمند می تواند باعث مهار شدن سلول های سرطانی بشود و به نوعی در درمان سرطان بسیار مفید است. از ژل رویال برای مهار کردن سرطان های گردن، رحم و سینه استفاده شده و نقش بسیار مفیدی را در مقابله با سرطان ایفا کرده است.
 • از ژل رویال برای ناباروری و درمان آن استفاده می شود. شاه انگبین می تواند در درمان ناباروری و همچنین نازایی کمک زیادی به اکثر اشخاص بکند و یک ماده طبیعی ارزشمند برای درمان آن به حساب می آید. همچنین ژل رویال در بارداری نیز می تواند باعث تقویت مادر و فرزند شود. و رشد خوب فرزند را در این دوران در پی دارد و می توان با مشورت گرفتن از پزشک از ژل رویال عسل استفاده کرد.
 • خواص ژل رویال برای کودکان بسیار متعدد است. ژل رویال عسل باعث می شود فرزندان شما رشد بسیار خوبی داشته باشند. این محصولات باعث رشد جسمی شخص می شوند. علاوه بر این، برای تقویت حافظه کودکان بسیار مفید و موثر است. و این ماده باعث سرشار شدن هوش فرزندانتان می شود.
 • خواص ژل رویال برای پوست بسیار زیاد است. از ژل رویال برای ساخت انواع کرم ها و پماد های پوستی استفاده می‌ شود. شاه انگبین به دلیل داشتن ویتامین های بسیار زیاد و فوق العاده باعث از بین رفتن چروک و چین های پوست می شود و مخصوصا برای از بین برد چین افتادگی‌ های دور چشم استفاده می شود. علاوه بر بازسازی و ترمیم پوست بدن و صورت، ژل رویال عسل از بدن در برابر بیماری های پوستی مراقبت می کند. از شاه انگبین یا ژل رویال عسل برای ساخت پماد های بهبود سوختگی استفاده می گردد. و باعث کاهش اثرات سوختگی بر روی پوست بدن یا صورت انسان می گردد.
 • برای درمان پوکی استخوان از شاه انگبین استفاده می شود و در این امر بسیار موثر و مفید است.
 • چربی های اشباع خون یا کلسترول خون را با مصرف ژل رویال عسل می توان کم کرد.
 • و …

طریقه مصرف ژل رویال عسل

طریقه مصرف ژل رویال عسل طریقه مصرف ژل رویال عسل عموما بستگی زیادی به دلیلی که آن را استفاده می کنیم دارد. اولین نکته در مورد ژل رویال عسل و مصرف آن، این است که مقدار مصرف ژل رویال عسل با توجه به شرایط بدنی شخص تعیین می شود. و برای هر فردی فرق می کند. با توجه به شرایط انسان ها در این زمان، عموما مصرف بیش از سه گرم شاه انگبین مضراتی دارد و توصیه نمی شود.

همانطور که گفته شد بسته به بیماری و مشکلی که داریم از شاه انگبین برای درمان آن بیماری استفاده می شود. بدین صورت که یک دوره زمانی چند هفته ای و یا چندین روزه برای استفاده از شاه انگبین به مقدار معینی تعیین می شود و این دوره برای بیماری های مختلف و همچنین اشخاص مختلف متفاوت است.

لذا برای استفاده از ژل رویال عسل باید حتما با پزشک و اشخاص مطلع در این زمینه مشورت کنید تا مصرف بیش از حد ژل رویال عسل به شما آسیب نرساند و در درمان بیماری تان موثر باشد.

خرید ژل رویال عسل با کمترین قیمت ها

خرید ژل رویال عسل با کمترین قیمت هابا توجه به قیمت های مختلف و متنوعی که از ژل رویال عسل در بازار سراسر کشور وجود دارد. خیلی ها به دنبال خرید ژل رویال عسل با کمترین قیمت ها و همچنین کیفیتی بسیار خوب هستند.

برای اطلاع از مراکز عرضه این محصول می توانید از اشخاصی که در این زمینه اطلاعاتی دارند کمک بگیرید و مراکز عرضه شاه انگبین را با قیمتی مناسب در شهر و با استان خود پیدا کنید. همچنین می توانید از اینترنت در این زمینه کمک بگیرید و بعنوان مثال قیمت ژل رویال در مشهد و مراکز فروش آن را در این شهر و دیگر شهر های کشور پیدا کنید.

همچنین امروزه فروشگاه های اینترنتی مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند که می توانند به شما در این زمینه کمک کنند و محصولاتی با کیفیت عالی را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار بدهند. سایت اینترنتی دارو کده یکی از این سایت ها است و می توانید ژل رویال داروکده را با قیمتی مناسب تر و کیفیت خوب تهیه نمایید. همچنین داروهای گیاهی مرکز طب سنتی و اسلامی آیت الله تبریزیان از جمله مواردی است که ژل رویال عسل را با کیفیتی بسیار عالی در اختیار شما قرار می دهد. قیمت ژل رویال ایت الله تبریزیان نیز بسیار مناسب است.

موارد استفاده ژل رویال عسل

موارد استفاده ژل رویال عسلموارد استفاده ژل رویال عسل بسیار زیاد است. از ژل رویال عسل برای درمان و پیشگیری و تسکین دادن بسیاری از بیماری ها و مشکلات استفاده می شود که در زیر به چند مورد اشاره می کنیم:

 • استفاده از شاه انگبین یا ژل رویال عسل اصل برای تقویت حافظه بسیار مفید است و در بهبود بیماری آلزایمر نقش مهم و مفیدی را بازی می کند.
 • مصرف کردن ژل رویال عسل سیستم های ایمنی بدن را بهبود می بخشد.
 • مصرف شاه انگبین مشکلات و همچنین عارضه های دوره ی یائسگی و پس از آن را تسکین می بخشد.
 • خوردن شاه انگبین باعث می شود پوست جوان تر بماند و همچنین چروک ها و چین های پوست را برطرف می سازد.
 • استفاده از شاه انگبین برای پوکی استخوان بسیار مفید است و آن را کاهش می دهد.
 • مصرف ژل رویال عسل برای دیابت بسیار مفید است. و با آن میتوان در درمان این عارضه قدم مثبتی برداشت.
 • بارور نشدن مردان را می توان با شاه انگبین درمان کرد.
 • برای اشخاصی که دچار سرطان هستند و مجبور به شیمی درمانی می باشند استفاده از شاه انگبین بسیار مفید است و اثر شیمی درمانی را کم خواهد کرد.
 • با شاه انگبین، می توان سلول های قرمز خون را افزایش داد و لذا باعث می شود که ایمنی بدن انسان بالاتر برود.
 • با مصرف شاه انگبین می توان عمر طولانی تری‌ داشت.
 • و ….

چه افرادی بهتر است از ژل رویال عسل استفاده کنند؟

چه افرادی بهتر است از ژل رویال عسل استفاده کنند؟یک سوال مهم این است که چه افرادی بهتر است از ژل رویال عسل استفاده کنند؟

در پاسخ به این سوال گفت که عموما همه می توانند با مشورت گرفتن از پزشک مقدار متعادل و کمی از ژل رویال عسل یا شاه انگبین را استفاده کنند زیرا بسیار مفید است. 

اما در کل این ماده عموما مصرف دارویی دارد و لذا اشخاصی که دچار بیماری سرطان، ناباروری، پوکی استخوان، آلزایمر، دیابت، چین و چروک شدن پوست شان و … هستند می توانند با مصرف شاه انگبین در درمان بیماری خود گامی موثر با این ماده ی طبیعی بردارند.

قیمت عمده فروشی ژل رویال عسل

قیمت عمده فروشی ژل رویال عسل قیمت عمده فروشی ژل رویال عسل، عموما کمتر از قیمت این محصول به صورت خرید جزئی می باشد و می توان با تهیه شاه انگبین به صورت عمده قیمت کمتری را پرداخت کرد.

شما می توانید شاه انگبین یا ژل رویال عسل را از طریق اشخاصی که در زمینه پرورش زنبور عسل فعالیت می کنند به صورت عمده خریداری نمایید. همچنین فروشگاه های مختلفی در سراسر کشور ژل رویال عسل را به صورت عمده در اختیار شما قرار می دهند و می توان از طریق این فروشگاه ها آن را به صورت عمده تهیه کنید.

تفاوت انواع ژل رویال عسل در چیست؟

تفاوت انواع ژل رویال عسل در چیست؟اما یکی سوال مهم در راستای شناختن و تشخیص ژل رویال اصل این است که تفاوت انواع ژل رویال عسل در چیست؟ ژل رویال چگونه تهیه میشود ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت ژل رویال عسل یک ماده ی به رنگ شیری است که دارای طعم و مزه ای ترش و گاها زننده دارد. ولی بسیار مغذی و مفید است و به طور کلی همان غذای ملکه ی زنبور عسل به حساب می آید.

به دلیل گران بودن شاه انگبین یا ژل رویال عسل و اینکه مقدار کمی از آن در یک کندو وجود دارد گاها افراد سودجو یکسری مواد دیگر مثل عسل و … را به آن می افزایند تا از این راه سود زیادی کسب کنند. لذا بهتر است قبل از تهیه آن راجع به این محصول و کیفیت آن اطلاعات کافی را بدست بیاورید.


کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال

مرکز خرید ژل رویال اصل

بهترین ژل رویال طبیعی  را از مرکز خرید ژل رویال تهیه کنید. آیا با خواص …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري