خانه / عسل آویشن / قیمت عسل خالص و مرغوب آویشن

قیمت عسل خالص و مرغوب آویشن

 عسل خالص عسلی است که فقط و فقط از شهد گلها و گیاهان گرفته می شود. در تهیه عسل، انسان و صنعت هیچ دخالتی ندارد. عسل آویشن یکی از دسته عسل های تک گل می باشد. عسل های آویشن از جمله عسل های خوب و مرغوب محسوب می شوند و طرفداران خاصی هم برای عسل آویشن نیز وجود دارد. در کل، همه عسل هایی که در کشور تولید می شوند، از کیفیت بسیار خوب و مطلوبی برخوردار هستند و عسل های کم کیفیت به ندرت در کشورمان تولید می شوند. قیمت عسل خالص و مرغوب آویشن بسته به حجم و بسته بندی آن متفاوت است اما عموما قیمت عسل ها، خصوصا عسل های تک گیاه در کشور ما اندکی گران تر از عسل چند گیاه می باشد. برای خرید عسل چند گیاه ارزان قیمت و یا عسل آویشن می توان به نمایندگی های شرکت های تولید کننده عسل مراجعه کرد.

قیمت عسل خالص و مرغوب آویشن

خواص و فواید عسل آویشن

همان طور که گیاه آویشن در طب سنتی از فواید بی شماری برخوردار است، خواص و فواید عسل آویش نیز بسیار زیاد می باشد. ما در این جا برای آشنایی شما با خواص عسل آویشن، چند مورد را به عنوان مثال برای تان ارائه می دهیم:

 •  عسل آویشن دارای خاصیت ضد باکتری و ضد میکروبی دارد و برای جلوگیری از بیماری های عفونی بسیار مفید است.
 • مقاومت دستگاه تنفسی را بالا برده و به عملکرد بهتر ریه و شش ها کمک زیادی می کند.
 • برای سلامت مو و افزایش درخشندگی آن در صنایع آرایشی و بهداشتی از آن استفاده های زیادی می شود.
 • در بهبود زخم گلو موثر است و خاصیت خلط آوری فراوانی دارد.
 • مواد و ترکیبات قندی موجود در عسل چهل گیاه از مبتلا شدن افراد به دیابت جلو گیری می کند.
 • کربوهیدرات های مفید در عسل چهل گیـاه بسیار انرژی بخش و پر کالری می باشند.

یکی دیگر از فراورده های عسل در ایران عسل بره موم می باشد که این ماده نیز در شهد گیاهان موجود هستند و زنبور های عسل با تغذیه آن ها، آن ها را وارد عسل های خود می کنند. این ماده نیز از خواص درمانی بی شماری برخور دار است که از جمله خاصیت آن، ویژگی آنتی باکتریال بودن آن است که در افراد از مبتلا شدن به سرما خوردگی و بیماری های عفونی  جلوگیری می کند.

عسل آویشن نعناع نیز از دیگر فراورده های عسل می باشد که هم چون عسل آویشن دارای فواید زیادی می باشد و شما می توانید آن را از هر فروشگاهی خریداری کنید. 

خرید به صرفه ترین عسل های چند گیاه

خرید به صرفه ترین عسل های چند گیاه عسل های چند گیاه در واقع انواعی از عسل های طبیعی محسوب می شوند که حاصل شهد گیاهان مختلف می باشند.  عسل های چند گیاه دارای انواع مختلفی هستند و تقریبا اکثر عسل های چند گیاه، هم از کیفیت عالی و مطلوبی برخوردار هستند و هم قیمت بسیار مناسبی دارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه اند.

برای خرید به صرفه ترین عسل های چند گیاه چند راه پیش روی شما ست. ابتدا اگر برایتان مقدور باشد، می توانید خودتان به صورت مستقیم به سراغ زنبور داران تولید کننده عسل مراجعه کنید و از آن ها با کیفیت ترین عسل را طلب کنید. 

قیمت عسل چند گیاه با خرید  از زنبورداران به دلیل این که یک خرید بی واسطه محسوب می شود، بسیار مناسب و ارزان می باشد.

دومین راه تهیه عسل چند گیاه به صرفه این است که به نمایندگی های کارخانه های تولید این نوع عسل مراجعه کنید.

و سومین راهی که می توانید طی کنید این است که به مراکز پخش عمده انواع عسل تک گیاه و چند گیاه که در نقاط مختلف کشور وجود دارند، سری بزنید.

تمامی عسل های چند گیاه موجود در نمایندگی ها و عمده فروشی ها از نوع مرغوب ترین عسل ها می باشند و جالب است بدانید که قیمت عسـل ها در این مراکز نیز همان قیمت درب کارخانه می باشد و می تواند برای شما یک خرید به صرفه عسل چند گیاه را در پی داشته باشد.

فروش عسل چند گیاه به قیمت روز بازار

فروش عسل چند گیاه به قیمت روز بازارفروش عسل چند گیاه به قیمت روز بازار ممکن است در هر لحظه و هر روز دچار نوسان شود. عسل های چند گیاه به دلیل آن که از کیفیت بسیار بالا و مطلوبی  برخوردار هستند، به همین نسبت، میزان فروش آن ها در بازار نیز زیاد می باشد.

در مورد قیمت عسل چند گیاه یا همان عسل ترکیبی، هم باید گفت که چون دارای انواع مختلفی هستند، نمی توان قیمت ثابتی را بر روی این عسل ها در نظر گرفت و نمی توان گفت که در یک مدت مشخصی و طولانی دارای یک قیمت ثابت هستند. ممکن است امروز یک مدل از عسل چند گیاه یک قیمتی داشته باشد و در روز دیگر با قیمت دیگری به فروش برسند.

اما در حالت کلی، قیمت روز عسل ها بستگی مستقیمی دارد به اینکه آن عسل چه زمانی تهیه شده است، مربوط به کدام از مناطق ایران می باشد و آیا عسل پاییزه می باشد و یا عسل بهاره، نوعبسته بندی و میزان حجم هر بطری عسل نیز بر قیمت روز آن تاثیر گذار هستند.

بازار بزرگ فروش عسل چند گیاه در کشور

بازار بزرگ فروش عسل چند گیاه در کشوردر مجموع، فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر زیادی در سراسر شهر های ایران وجود دارند که اقدام به فروش عسل های طبیعی و اصل می کنند و معمولا این فروشگاه ها در شهر های بزرگ ایران، بیشتر می باشند.

در داخل کشور سالانه مقدار زیادی عسل های مختلف و گوناگونی تولید می شوند و مقادیر زیادی نیز در بازار های مختلف کشور عرضه و توزیع می شود.  بازار بزرگ فروش عسل چند گیاه در کشور در شهر های بزرگ ایران مانند تهران و تبریز و مشهد و … بسیار داغ و پر رونق می باشد و همه روزه مشتریان زیادی برای خرید عسل چند گیاه به این بازار ها مراجعه می کنند. 

تفاوت انواع عسل در چیست؟

تفاوت انواع عسل در چیست؟عسل ها در انواع مختلف و متفاوتی تولید می شوند، اگر مایل هستید بدانید که تفاوت انواع عسل در چیست؟ باید خدمتتان عرض کنیم که یکی از دلایل تفاوت در عسل ها، به نوع زنبور های تولیدی عسل بر اساس نژاد و شیوه ی زندگی کردن آن ها مربوط می شود چرا که نوع نژاد زنبور ها و شیوه زندگی کردن آن ها در نوع عسل تولیدی بسیار تاثیر گذار است.

رنگ عسل ها هم با هم بسیار متفاوت است، بعضی از آن ها تیره رنگ و بعضی دیگر رنگ روشن دارند که این نیز بسته به نوع گیاهی ست که زنبور عسل از شهد آن تغذیه کرده است.

خیلی از افراد معتقدند که بر اساس رنگ عسل می توان طبیعی بودن آن را تشخیص داد، عده ای نیز بر این باورند که چنانچه عسلی تیره باشد از کیفیت بالایی برخوردار است. این در حالی است که یک عسل با رنگ تیره نیز ممکن است مصنوعی بوده و تیره بودن آن نمی تواند دلیلی بر کیفیت یا عدم کیفیت عسل ها باشد.

با توجه به این که عسل ها در کدام یک از کوهستان های ایران تولید شده اند و این که از چه نوع گیاهی تغذیه کرده اند، رنگ آن ها نیز متفاوت است. رنگ عسل خوب، باید به رنگ گیاهی باشد که زنبور از آن تغزیه کرده است و طعم آن نیز باید نزدیک به طعم آن گیاه باشد. مثلا رنگ عسل بهار نارنج بسیار روشن و طعم آن نیز شبیه طعم بهار نارنج می باشد.

تفاوت عسل گون و کنار نیز به همین شکل است. اما در مورد عسل گون و کنار، بحث فرایند تولید آن ها نیز مطرح می شوند و طرز تهیه عسل کنار با روش تولید عسل گون نیز با هم فرق دارد. با دانستن خواص این عسل ها می توانید تشخیص دهید که عسل کنار بهتر است یا گون و یا عسل دیگر، در این صورت شما خرید بهتری نیز خواهید داشت.

چه افرادی می توانند از عسل چند گیاه استفاده کنند؟

چه افرادی می توانند از عسل چند گیاه استفاده کنند؟استفاده از عسل چند گیاه چون دارای خواص و مزایای بسیار زیادی هست برای بسیاری از افراد می تواند بسیار مفید باشد. ولی برای یک عده از افرادی که دارای شرایط خاصی هستند می تواند مصرف عسل چند گیاه مضر باشد و بهتر است که این مدل از عسل را مصرف نکنند. در این جا لازم است ذکر کنیم که چه افرادی می توانند از عسل چند گیاه استفاده کنند؟ 

عسل چند گیاه علی رغم فواید بیشماری که دارد ممکن است برای برخی افراد، خوردن آن ضرر داشته باشد اما به طور کلی تقریبا تمامی افراد می توانند از این نوع عسل تغذیه کنند ولی بهتر است افرادی از قبیل افراد دیابتی، افرادی که دارای قوای بدنی ضعیف هستند، افرادی که به بی خوابی دچار شده اند و زود عصبی می شوند و افرادی  مانند کودکان و نوحوانان، حتی المقدور از این عسل بیشتر استفاده کنند تا از فواید و اثرات عالی آن بهره مند شوند.

لیست قیمت فروش عسل چند گیاه در کشور

لیست قیمت فروش عسل چند گیاه در کشورفروش عسل چند گیاه در کشور بالا می باشد و در بین عسل های تولیدی در کشور، عسل مرغوب چند گیاه از نظر فروش، در سطح و جایگاه بسیار خوبی قرار دارد. در لیست قیمت فروش عسل چند گیاه ذر کشور شاهد نوسانات زیادی هستیم.

از آن جایی که این نوع عسل از شهد چند نوع گیاه تولید می شود نوع پوشش گیاهی آن عسل تاثیر مستقیمی ر قیمت گذاری عسل دارد و هر چه این عسل ها مربوط به فصل بهار باشند، قیمتشان نیز بیشتر می شود.

به طور کلی قیمت عسل تغذیه ای در کشور زیاد است اما قیمت عسل طبیعی سبلان که معمولا از نوع عسل چند گیاه می باشد از قیمت عسل گون و قیمت عسل کلزا کمتر است. و پولی که ما بابت خرید عسل اسطوخودوس می دهیم نیز به مراتب بیشتر از قیمت عسل چند گیاه می باشد چرا که عموما عسل های تک گله، گران تر هستند.

قیمت فروش عسل چند گیاه نیز به رنگ، بسته بندی و طعم و نوع پوشش گیاهی عسل بستگی دارد و در هر منطقه ای ممکن است قیمت مختلفی داشته باشد.

خریدار عمده عسل چند گیاه در ایران

خریدار عمده عسل چند گیاه در ایراناگر خریدار عمده عسل چند گیاه در ایران هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به نمایندگی ها و مراکز پخش عمده عسل در کشور مراجعه کنید

در مناطق مختلف ایران عمده فروشان عسل به وفور یافت می شوند. این عمده فروشی ها، محصولات عسل خود را به صورت عمده به عموم مردم جامعه می فروشند و به این شکل در اختیار آنها قرار می دهند. در این عمده فروشی ها انواع عسل با قیمت های درب کارخانه به مشتریان عرضه می شوند و شایان ذکر است که بدانید اغلب این عسل ها در عمده فروشی ها از مرغوب ترین عسل ها می باشند.

فروشندگان برتر عسل چند گیاه

فروشندگان برتر عسل چند گیاهفروشندگان برتر عسل چند گیاه در ایران بسیار زیاد هستند که این فروشندگان در اکثر مواقع عسل خوبی را به مردم عرضه و پخش می کنند و خریداران عسل هم همیشه از عسل هایی که این فروشگاه ها عرضه می کنند، رضایت کافی را دارند. 

از دلایلی که این مراکز هم فروش بسیار بالایی دارند و هم جزو فروشندگان برتر کشور محسوب می شوند آن است که، از مرغوب ترین و با کیفیت ترین عسل ها به سراسر کشور ارائه و توزیع می کنند.

شرکت عسل شهدینه اصفهان، جزو شرکت های خوب و فروشندگان برتر کشور به حساب می آیند که عسل چهل گیاه مرغوب و مطلوبی را در اختیار مصرف کنندگان عسل قرار می دهد. 

عسل چند گیاه چیست؟

عسل چند گیاه چیست؟آیا می دانید که عسل چند گیاه چیست؟ و به چه نوع عسلی، عسل چهل گیاه گفته می شود؟

عسل چند گیاه یا همان عسل چهل گیاه، حاصل نوشیدن شهد گل های مختلف توسط زنبور عسل است. همان طور که از نام عسل چهل گیاه پیدا است از چند گیاه مختلف نیز تهیه می شود. لازم به ذکر است که طبع عسل چهل گیاه به نسبت سایر عسل ها تولیدی کشور نیز بهتر است. عسل چهل گیاه خوانسار یکی دیگر از انواع عسل های چهل گیاه هستند که هم بسیار خوش مزه است و هم در ایران بسیار پرطرفدار و محبوب است.

عسل چند گیاه از ترکیب چندین گل و گیاه بدست می آید که واژه ی چهل گیاه در نام این عسل بخاطر این است که زنبور های عسل شهد گل های متفاوتی را جمع آوری می کنند و با توجه به پوشش عمده و غالب گیاهی یک منطقه نام همان گل را بر روی عسل می گذارند ولی در فصل بهار با توجه به تنوع و تعدد گل ها و گیاهان در منطقه، مشخص کردن نوع شهد و گرده ی گل عملا ناممکن می باشد که به این دلیل این نوع عسل را عسل چهل گیاه نام گذاری می کنند.

خواس عسل چند گیاه

خواس عسل چند گیاهخواص عسل کوهستان بسیار زیاد است اما هر عسل، خاصیت های محصوص به خود را دارند و ممکن است در نوع خواص با هم تفاوت داشته باشند. اگر بدانید خواص عسل گون چیست؟ مطمئنا این را نیز خواهید دانست که با خاصیت عسل کنار تفاوت زیادی دارد. اما به طور کلی ما در اینجا به برخی از خواص عسل چند گیاه اشاره می کنیم.

از خواس عسل چند گیاه می توان به این موارد زیر اشاره کرد:

 • این عسل نیز مانند سایر عسل ها خون ساز و تصفیه کننده خون می باشد.
 • تقویت کننده بسیار خوبی برای سیستم ایمنی بدن هستند.
 • به طرز عجیبی موجب کاهش درد های استخوانی و مفاصلی می شوند.
 • ماده ای مفید برای کاهش دهنده نفخ در بدن هستند.
 • برای درمان بیماری های عروقی و قلبی نیز بسیار مفید می باشند.

خرید عسل چند گیاه به قیمت درب تولیدی

خرید عسل چند گیاه به قیمت درب تولیدیخرید عسل چند گیاه به قیمت درب تولیدی بسیار ارزان تر از عسلی است که به فروشگاه و مراکز عرضه می شوند. مسلما عسل هم مانند هر کالا و اجناس دیگر کشور ، قیمت تولیدی درب کارخانه با قیمت بازار آزاد آن متفاوت است و با هم فرق می کند. بنابراین افرادی که مصرف روزانه عسل آن ها بالا است و عسل را به شکل فراوانی مصرف می کنند، برای آن ها بهتر است که عسل را به قیمت تولیدی کارخانه تهیه کنند و دلیل آن هم این است که تهیه عسل از کارخانه، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

یکی از مراکزی که می توان این نوع عسل را به قیمت کارخانه از آن خریداری کرد، مراکز پخش عمده عسل می باشند.

کارخانجات فراوری عسل چند گیاه در کشور

کارخانجات فراوری عسل چند گیاه در کشورکارخانجات فراوری عسل چند گیاه در کشور فراوان هستند. این کارحانه ها عسل های چند گیاه و سایر عسل هایی که تولید می شوند را به اشکال گوناگون و مختلفی فراوری می کنند. تعداد این کارخانجات در شهر های بزرگ ایران بیشتر می باشد ودر شهر هایی مانند تهران و مشهد، این کارخانجات خدمات زیادی را نه تنها به مردمان این شهر، بلکه به سایر شهر های ایران نیز انجام می دهند. تعداد زیادی از فرآوری عسل چهل گیاه توسط این کارخانه ها در کشورما انجام می شود. این نکته گفتنی است که سالانه مقدار زیادی عسل طبیعی در داخل ایران تولید می شوند و به همین اندازه به کشور های دیگر، مانند کشور های آسیایی و حتی اروپایی نیز صادر می شوند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی عسل

فروش اینترنتی عسل آویشن درجه یک

فروش اینترنتی عسل این روزها از طریق دسترسی به سایت های مختلف بسیار ساده امکان …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري