11
خانه / کپسول گرده گل / فروش کپسول گرده گل با قیمت ارزان

فروش کپسول گرده گل با قیمت ارزان

آیا می دانید که کپسول گرده گل چه خواص مصرفی را داشته و چگونه می توان بهترین نوع آن را با قیمت مناسبی از طریق سایت های معتبر، خریداری کرد؟
گرده گل زنبورعسل هم از جمله دیگر فرآورده های زنبورعسل بوده که محصولی تولید شده در بیرون کندو عسل می باشد و جهت تأمین نیاز پروتئینی و ویتامینی نوزادان زنبورعسل، توسط زنبورهای کارگر به داخل کندو آورده شده است.
به جرئت می توان ادعا داشت که گرده گل، ماده ای ارزشمند در طبیعت شناخت گردیده، که مصرف آن برای انسان ها، نه تنها از هیچ عوارضی برخوردار نبوده، بلکه می تواند اثرات مثبت دارویی و درمانی را دارا باشد، البته به شرط آنکه در مرغوبترین نوع خود تهیه و مورد مصرف قرار گیرد.
گرده گل دارای انواع پروتئین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه بوده و امروزه توسط زنبورداران، با استفاده از تجهیزاتی مناسب، جمع آوری و روانه بازارهای فروش گردیده است.
در فروشگاه های معتبر فروش انواع محصولات و فرآورده های زنبورعسل، گرده گل به صورت پودرهای بسته بندی شده وجود داشته و امروزه از این ماده، فرآوره ای چون کپسول گرده گل را تولید و روانه بازارهای فروش کرده اند.
این فرآوره از گرده گل، می تواند خواص درمانی فوق العاده ی گرده گل را دارا باشد و مصرف کپسول گرده گل برای تمامی انسان ها در گروه های سنی گوناگون، از خواص منحصربفرد دارویی و درمانی برخوردار می باشد.

کپسول گرده گل

فواید مصرف کپسول گرده گل

در واقع امروزه فرآورده های زنبورعسل، نقش موثری در ارتقای سطح سلامت افراد جامعه داشته اند و همواره مصرف کنندگان آنها باید در شناخت مراکز معتبر خرید و فروش محصولات زنبورعسل؛ تلاشی جدی را صورت داده باشند.
گرده گل و فرآوره تولید شده از آن، یعنی کپسول گرده گل، می تواند با مصرف در زمان های گوناگون که عمدتا به صورت دو نوبت در سال بوده، خواص و فواید درمانی ذیل را دارا باشد:

  • گرده گل دارای بیش از ۳۵ درصد پروتئین و چیزی نزدیک به ۴۰ کالری می باشد و مصرف آن می تواند یک مکمل غذایی مفید برای ورزشکاران باشد.
  • گرده گل می تواند در درمان مشکلات پروستات و درمان سرطان پروستات که ناشی از کمبود ماده ی معدنی روی بوده، موثر باشد.
  • مصرف کپسول گرده گل، می تواند هموگلوبین خون را افزایش داده و مفید برای بیماران دارای کم خونی می باشد.
  • گفتنی است که مصرف گرده گل، به واسطه دارا بودن اسیدهای آمینه، می تواند در درمان مشکلات نازایی و ناباروری هم اثرگذاری مطلوبی داشته باشد.

با توجه به اهمیت مصرف گرده گل و کپسول گرده گل، این محصول با کیفیتی بالا و با قیمتی مناسب، از طریق سایت های معتبر اینترنتی، به فروش رسیده و مشتریان می توانند با کارشناسان در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري