خانه / ژل رویال / فروش ژل رویال | تهیه محصولات غذایی به قیمت روز بازار

فروش ژل رویال | تهیه محصولات غذایی به قیمت روز بازار

ژل رویال منحصر به فرد ترین محصول زنبور است که عسل سلطنتی نیز نامیده می شود و توسط زنبورهای کارگر برای زنبور ملکه درست می شود.

بازار فروش ژل رویال یک بازار رقابتی است که سبب جذب تولید کنندگان
زیادی در این زمینه شده است، تعدد تولیدکنندگان طبعا قیمت های متفاوتی را در بازار
به وجود می آورد، 
از جمله عوامل مهم در خرید و فروش ژل رویال قیمت روز این محصول است، هرچه ژل رویال با کیفیت تر و درجه یک تر باشد، مسلما قیمت بیشتری نیز خواهد داشت، خریداران نیز با توجه به همین نکته سعی در خرید جنس با کیفیت بالاتر خواهند داشت.

در راستای اعلام قیمت روز ژل رویال، سایت ها بیشترین نقش را دارا هستند، خریداران می توانند با مراجعه به این سایت ها محصول موردنظر خود را به میزان لازم و با قیمت روز سفارش دهند.

فروش ژل رویال | تهیه محصولات غذایی به قیمت روز بازار

فروش ژل رویال به قیمت روز بازار

فروش ژل رویال به قیمت روز بازارمراکز زیادی در سطح کشور به فروش ژل رویال با کیفیت بالا و طبیعی و به قیمت روز بازار مشغول اند، که محصولات خود را با اطمینان و تضمین کیفیت و با لیست قیمت متفاوت به دست مصرف کننده می رسانند، تفاوت در قبمت که به علت تفاوت در شرایط تولید و توزیع می باشد، این امکان را به خریدار می دهد تا محصول مرغوب و درجه یک را بر اساس ذائقه و همینطور بودجه ی خود انتخاب کند اما نکته حائز اهمیت این است که تمامی عسل های ارائه شده صد در صد طبیعی می باشند.

مراکز فروش ژل رویال در تهران به آسانی قابل یافت هستند که این محصول را به قیمت مناسب به بازار فروش عرضه می کنند شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز یه صورت حضوری به این مراکز در سراسر استان مراجعه کرده ویا غیرحضوری از لیست قیمت سایت های معتبر دیدن نمایید .


عوامل موثر در قیمت گذاری ژل رویال در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری ژل رویال در کشورژل رویال به علت اصالت و خواص بی نظیری که دارد قیمت نسبتا بالا و چند برابر عسل های معمولی دارد.

عسل های ارائه شده در بازار فروش و مراکز معتبر همگی از کیفیت بالایی برخوردارند اما ممکن است دارای اختلاف قیمت باشند که این تفاوت قیمت ها به علت شرایط مختلف تولید است، چرا که میزان بارندگی و غنی بودن پوشش گیاهی، بر میزان تولید و یا کیفیت ژل رویال تولید شده توسط زنبوران موثر است که همین امر خود یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت می باشد، علاوه بر این سیاست های قیمت گذاری متفاوت در هر استان، تفاوت در هزینه ی تمام شده، میزان رقابت و تولید در مناطق مختلف کشور، و میزان فروش و استقبال از محصول در استان های مختلف و میزان کشش بازار مصرف، از دیگر عوامل تعیین کننده در قیمت هر کیلو ژل رویال در هر منطقه می باشد.

ژل رویال چیست؟

ژل رویال چیست؟ژل رویال، ژل سلطنتی و یا ژل ملکه زنبور عسل،  ماده ای شیری رنگ است که فقط ملکه ی زنبور از آن تغذیه می کند.

این ماده بسیار پر انرژی دارای طبعی بسیار گرم است و فواید بسیار زیادی دارد و در طب سنتی ماده ای بسار پر ارزش محسوب می شود از جمله فواید شناخته شده ی آن می توان به تاثیر ژل رویال بر بارداری اشاره کرد.

ژل سلطنتی رویال در واقع ماده ای است که علاوه بر شهد گیاهان، ترشح غدد زنبورهای عسل نیز در آن وجود دارد، در واقع می توان گفت ترکیبی حیوانی، گیاهی بوده و همین امر سبب ایجاد خواص شگفت انگیزی در آن شده است.

متاسفانه یکی از مشکلات و معضلات مصرف کنندگان ژل رویال، وجود نمونه های تقلبی آن با ارزش کیفی و غذایی پایین در بازار ، به علت سو استفاده برخی از قیمت بالای این محصول است، در نتیجه بهترین روش برای تهیه ژل رویال اصل مراجعه به زنبورداران و خرید مستقیم از آنان است در ادامه برخی از ویژگی ها برای تشخیص ژل رویال اصل را برای شما آورده ایم:

 • رنگ ژل رویال اصل از سفید شیری تا زرد کمرنگ است.
 • ژل رویال بوی تندی دارد و در آب حل می شود.
 • ژل رویال اصل دارای دانه های ریز است.
 • ژل رویال اصل دارای طعم مخصوص، تند، ترش و شیرین است.
 • ژل رویال روی پوست کاملا خشک می شود.
 • ژل رویال خاصیت اسیدی داشته و کاغذ تورنسل آبی را قرمز می کند.
 • ژل رویال بعد از فساد به قهوه ای تغییر رنگ می دهد.
 • ژل رویال در مقابل نور خورشید، نور آبی فلورسنت را از خود بازتاب می کند.

طبیعتا هرچه این مشخصات دقیق تر باشند ژل رویال از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار است.

کارخانجات فراوری ژل رویال در کشور

کارخانجات فراوری ژل رویال در کشورکارخانجات زیادی در زمینه تهیه و تولید عسل و نیز فرآوری ژل رویال در سطح کشور فعالیت می کنند، از جمله مهم ترین آن ها شرکت عسل رویال در شهر شیراز  است که با توجه به پوشش گیاهی خاص این منطقه، اقدام به تهیه، تولید و بسته بندی و صادرات انواع محصولات زنبور عسل مشغول به فعالیت است. این کارخانه با سال ها تجربه و تلاش و کوشش به موفقیت های زیادی در این زمینه مخصوصا در فروش ژل رویال در شیراز رسیده است و یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین عسل های ایرانی را تولید می کند.

اهداف این تولیدگنندگان علاوه بر تامین نیاز بازار و تهیه محصول با کیفیت برای مردمان ایرانی، اشتغال زایی و ایجاد کسب درآمد و استخدام هزاران افرادی است که در بخش تهیه، تولید و توزیع کارخانه بسته بندی عسل در شیراز مشغول به کارند.

نمایندگی فروش ژل رویال در ایران

نمایندگی فروش ژل رویال در ایرانبا مورد توجه قرار گرفتن این محصول در بازار تولیدکنندگان زیادی اقدام به فعالیت در زمینه تهیه و تولید این ژل نموده اند که هریک از آنها می کوشند با داشتن بهترین کیفیت و جلب نظر مشتری فروش خوبی در بازار های خارجی و داخلی داشته باشند.

کارخانه های تولیدی این محصول به علت شرایط خاص آب و هوایی برای تهیه این محصول، در چند استان محدود شده اند؛ در نتیجه با توجه به تقاضای زیاد برای تهیه این محصول در شهرهای مختلف، این تولیدکننذگان برای سهولت دسترسی مشتریان به محصولات خود، اقدام به ایجاد نمایندگی هایی به منظور فروش ژل رویال در سراسر کشور ایران و تمام شهر ها کرده اند، که خریدار می تواند برای تهیه محصول خود و اطلاع از قیمت ژل رویال در مشهد، تهران، شیراز و یا هر شهر دیگری به این نمایندگی ها مراجعه کرده و یا از وبسایت آنها دیدن نماید و سفارش خود را ثبت کند.

بازرگانی خرید و فروش ژل رویال در کشور

بازرگانی خرید و فروش ژل رویال در کشور

امروزه فرآورده های طبیعی از استقبال خوبی میان مردم بهره می برند و بازار فروش این محصولات هم از رونق خوبی برخوردار است، در بازار نیز فروش محصولات طبیعی و درجه یک طبیعتا مشتریان بیشتری دارد در نتیجه تولیدگران نیز به دنبال تهیه محصول ارگانیک و با کیفیت بالا هستند از جمله این محصولات ژل رویال می باشد.

حال شاید برایتان سوال شود که بهترین ژل رویال را از کجا تهیه کنیم و یا بهترین مارک ژل رویال چیست؟

یه منظور تهیه ژل رویال با بالا ترین کیفیت بهترین روش، مراجعه به زنبورداران اصلی و تولیدکنندگان دسته اول است چرا که آنان بهتر از هرکسی ژل رویال اصل را شناسایی کرده و می توانند در خرید آن مصرف کننده را راهنمایی کنند.

علاوه بر این امروزه کارخانه های تولیدی عسل رویال با ارائه بهترین کیفیت ها در کشور
مشغول به فعالیت اند
.

این کارخانه ها با بازاریابی و تبلیغ در سایت های اینترنتی و
فضای مجازی و به فروش بیشتر محصولات خود به صورت عمده و یا جزئی اقدام می کنند، شما می توانید برای سفارش محصول با کیفیت و مرغوب، به مراکز فروش و پخش ژل رویال در سرار ایران مراجعه کرده و یا به صورت اینترنتی محصول خود را از وبسایت برند مورد نظر خود سفارش دهید .

لازم به ذکر است در خرید اینترنتی به نماد الکترونیک سایت توجه کنید تا خرید ایمنی داشته باشبد.

کشور های وارد کننده ژل رویال

کشور های وارد کننده ژل رویال با توجه به کشف خواص شگفت انگیزی  ژل رویال و استفاده ی فراوان آن در طب سنتی، این ماده در کشورهای آسیایی طرفداران زیادی دارد، تولید ژل رویال در این بخش مخصوصا در شرق آسیا توسعه ی چشم گیری یافته است، وکشورهایی مثل چین، ژاپن، تایوان، تایلند، مالزی و سنگاپور از جمله کشورهایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند.

ایران از جمله گروه
صادرکنندگان عسل به کشور های مختلف ازجمله کشورهای حوزه خلیج فارس قرار دارد اما در صادرات ژل رویال به انداره ی عسل معمولی فعالیت چشم گیری نداشته است، این در حالی است که باتوجه به بالا بودن قیمت جهانی این محصول، صادرات هر کیلو ژل رویال به اندازه ۱۰ بشکه نفت برای ایران ارزآوری دارد، از این جهت باید برای توسعه تولید و صادرات این محصول در ایران برنامه ریزی ویژه کرد.

از کشورهای مهم واردکننده این محصول می توان به آلمان، سوئیس، بلژیک،ایتالیا، اتریش، فرانسه، فیلیپین، هلند، انگلستان و برخی
از کشورهای عربی خاورمیانه و حوزه ی خلیج فارس اشاره کرد.

بازار بزرگ فروش ژل رویال در تهران

بازار بزرگ فروش ژل رویال در تهران

همانطور که گفته شد تولیدکنندگان زیادی در سطح شهر تهران در زمینه توزیع و فروش ژل رویال فعالیت می کنند که در این میان، کیفیت و مرغوبیت محصول بسار حائز اهمیت بوده و مهم ترین عامل در موفقیت فروش این محصول می باشد، به همین دلیل کسانی که در این زمینه فعایت می کنند در تلاشند محصولی ارگانیک و با کیفیت بالا را به دست مصرف کننده برسانند. 

برای آشنایی با مراکز فروش و خرید ژل رویال در تهران و
شهرستان ها روش های زیادی وجود دارد که مراجعه به سایت اینترنتی کارخانجات تولیدی ژل رویال، یکی از این روش ها است، تهران به عنوان پایتخت کشور و قطب تجاری دارای مراکز
فروش زیادی برای ژل رویال می باشد که شناسایی تک تک این فروشگاه ها ممکن نیست، اما
به منظور سهولت دسترسی مصرف کننده، بازاری تحت عنوان بازار عسل ایجاد شده است که
در آن به راحتی می توانید انواع عسل از جمله  بره موم یا ژل رویال، را در آن پیدا کنید و یا به مراکز خرید
و فروش عسل رویال
 که عسل طبیعی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند درنقاط
مختلف شهر تهران، مراجعه نمایید تا شما را در خرید بهترین نوع از ژل رویال با قیمت
مناسب راهنمایی کنند.تولید ژل رویال در بسته بندی های متنوع

تولید ژل رویال در بسته بندی های متنوعژل رویال با توجه به خواص فراوانی که دارد با استقبال زیاد مصرف کننده از تمام نقاط کشور مواجه است، از این رو تولید این محصول در بسته بندی های مختلف می تواند جوابگوی مشتریان مختلف با سلایق و نیازهای متفاوت باشد به همین علت هرچه بسته بندی مناسب تر و بهتری برای این محصول در نظر گرفته شود با رضایت بیشتر مشتری و در نتیجه فروش بیشتر مواجه خواهد شد.

در انتخاب بسته بندی مناسب باید به موارد زیر نوجه کرد:

 • سالم بودن
 • مقاومت
 • رعایت بهداشت
 • استفاده آسان
 • خوش دست بودن
 • بسته بندی در وزن های متفاوت و رایج
 • بسته بندی با رعایت اصول گرافیکی برای جذب مشتری

فواید استفاده از ژل رویال

فواید استفاده از ژل رویالژل رویال خواص درمانی بی نظیری دارد که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش میل جنسی و نیز افزایش تولید سلول های جنسی
 • جلوگیری از رشد تومورهای سرطانی
 • کمک به رشد کودکان
 • تقویت قوای جسمانی
 • تحریک سازی سلول ها و تاخیر در پیری
 • پیشگری از بیماری های عفونی و جلوگیری از رشد قارچ ها وباکتری ها
 • تنظیم فشار خون و متابولیسم بدن
 • درمان ناراحتی و بیماری های عصبی
 • تاثیر ژل رویال برای ناباروری و درمان آن کاملا شناخته شده است.
 • اکسیر ژل رویال برای درمان بیماری سرطان استفاده می شود.

موارد استفاده از ژل رویال

موارد استفاده از ژل رویالژل رویال به علت خواص بی شماری که دارد مورد استفاده افراد زیادی است که در ادامه به بررسی موارد مصرف این محصول برای گروه های مختلف می پردازیم:

 • افرادی که به دنبال بالابردن سن پیری و جوانی و شادابی خود هستند.
 • جهت بالا بردن احتمال باروری توسط زوجین
 • افزایش و تقویت تعداد اسپرم ها برای افرادی  که در این زمینه دچار ضعف هستند.
 • تقویت مقاومت بدن و قدرت ترمیم سازی برای افرادی که تحت درمان شیمی درمانی قرار دارند.
 • برای بالا بردن قوای جسمانی کودکان ضعیف و کم بنیه
 • برای بالا بردن قدرت نگهداری و حافظت از جنین برای زنان باردار
 • رویال ژلی برای مردان و تقویت قوای جنسی آنان
 • ژل رویال و یائسگی زودرس: از جمله فواید استفاده از ژل رویال کاهش علائم یائسگی در خانوم هاست.

راهنمای استفاده از ژل رویال

راهنمای استفاده از ژل رویالمقدار مصرف این ژل متناسب با وزن افراد می باشد به طوری که به ازای هر کیلوگرم وزن یک میلی گرم ژل رویال باید استفاده گردد، علاوه بر این، به علت تاثیرات احتمالی اسید معده بر خواص اصلی آن، بهتر است به صورت کپسول گیریدین مصرف شود که در داخل معده حل نشده و مستقیم وارد روده می شود و ازآنجا مستقیما به خون راه پیدا می کند .

بهترین روش برای استفاده از ژل رویال، استفاده به صورت زیرزبانی و روزانه به مدت یک ماه، قبل از صبحانه و ناشتا می باشد، هم چنین می توان مقدار ۱ الی۵ گرم ژله رویال را با ۱۲۵ گرم عسل ترکیب کرده و هر روز قبل از صبحانه و به صورت ناشتا مصرف کرد.

استفاده از این ژل همراه با کمی بره موم و عسل باعث افزایش خواص آن می شود.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ژل رویال

خرید ژل رویال ایرانی درجه یک

خرید ژل رویال ایرانی درجه یک به صورت اینترنتی از فروشگاه عسل یاس در این …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري