عسل یاس
خانه / پودر گرده گل / فروش پودر گرده گل خالص

فروش پودر گرده گل خالص

گرده گل که عنوان یک غذای کامل را داشته، یکی از فرآورده های ارزشمند زنبورعسل بوده که در حال حاضر پودر خالص آن در وزن های گوناگون، با قیمت مناسبی به فروش می رسد.
اگر شما از مصرف کنندگان جدی عسل طبیعی بوده باشید، حتما به هنگام خرید این ماده ی ارزشمند در مراکز فروش انواع عسل گیاهی، نام دیگر انواع فرآورده های زنبورعسل را شنیده اید و باید بدانید که علاوه بر عسل طبیعی، فرآورده های دیگری چون گرده گل، ژل رویال و بره موم هم از جمله محصولات ارزشمند تولیدی توسط زنبورهای عسل بوده اند.
بله گرده گل که نوعی اسپرم گیاهی نام داشته و بر روی پرچم گل های گیاهان قرار دارد، عامل اصلی در بارور نمودن گیاهان بوده که زنبورهای کارگر جهت تأمین نیازهای پروتئینی و ویتامینی زنبورهای نوزاد و لاروها در داخل کندو عسل، آن را به صورت ساچمه هایی در کیسه های موجود در پاهای خود، ذخیره کرده و با خود به داخل کندو می آورند.
حال آیا می دانید که زنبورداران چگونه توانسته اند گرده گل را جمع آوری کنند و آن را به چه نحوی روانه بازارهای فروش نموده اند؟

پودر گرده گل

چگونگی جمع آوری گرده گل

در فصل بهار که عمدتا در بیشتر مراتع و کوهستان ها، شاهد تنوع زیادی در پوشش گیاهی گیاهان دارویی وجود داشته، طبیعی است که زنبورهای کارگر توانسته اند میزان گرده گل مرغوبتر و بیشتری را ذخیره سازی کرده و با خود به داخل کندوها بیاورند.
گفتنی است که زنبورداران توانسته اند با نصب تله گرده گیرهایی در مسیر ورود زنبورها به کندو، انواع گرده گل اصل و خالص را جمع آوری کرده و به سبب آنکه ترکیبات آن از میان نرود، آن را خشک کرده و به صورت پودر شده روانه بازارهای فروش نموده اند.
گرده گل که سرشار از ترکیباتی چون انواع مواد معدنی و آلی به خصوص روی، انواع ویتامین ها و پروتئین، اسیدهای چرب ضروری و هورمون ها بوده که می تواند خواص درمانی بسیاری را برای انسان ها دارا باشد.
گفتنی است که گاها گرده گل به صورت پودر مخلوط با عسل طبیعی و یا ژل رویال در بازار عرضه گردیده و مصرف آن می تواند خواص درمانی ذیل را به همراه داشته باشد:

  • گرده گل سرشار از انواع ویتامین ها به خصوص ویتامین ب کمپلکس بوده و مهم ترین خاصیت آن، تقویت سیستم ایمنی بدن بوده است.
  • مصرف گرده گل می تواند اثرات مربوط به استرس شدید را در انسان ها کاهش دهد.
  • مصرف گرده گل به عنوان یک مکمل غذایی می تواند برای افراد سالمند بسیار زیاد مفید باشد و تقویت حافظه و ذهن آنان را به همراه داشته باشد.
  • گرده گل به طور جد می تواند در درمان سرطان پروستات در درمان مردان مسن، تأثیرگذار باشد.
  • شایان ذکر است که مصرف گرده گل توانسته در بهبود دیابت و کاهش میزان قند در ادرار افراد، موثر باشد.

پودر گرده گل خالص و تازه، در بسته بندی هایی با وزن های گوناگون و البته قیمت های متفاوت، توسط مراکز معتبر فروش محصولات ناب زنبورعسل، به فروش می رسد.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گرده گل عسل

قیمت پودر گرده گل در تهران

خرید گرده گل در تهران و دسترسی به مرکز فروش گرده گل چندان دور از …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري