خانه / عسل چهل گیاه / فروش عمده عسل چهل گیاه طبیعی

فروش عمده عسل چهل گیاه طبیعی

این نوع عسل که طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کرده، حاصل نوشیدن شهد گل‌ های مختلف توسط زنبور عسل است، عموماً در بهار که گیاهان مختلفی در دشت‌ ها و کوه‌ ها می‌ روید، زنبور شهد این گل‌ ها را جمع‌ آوری کرده و به عسل تبدیل می‌کند، این نوع عسل خواص غذایی و دارویی زیادی برای بدن داشته و برای بیماری‌های مختلف توصیه‌شده است، اگر می‌خواهید عسل چهل گیاه را به‌ صورت عمده تهیه نمایید وب سایت ها و فروشگاه‌ های متعددی در سراسر کشور وجود دارند که فعالیتشان در زمینه فروش انواع عسل چهل گیاه است، مانند بازار عسل، مراکز عسل ایران که برای هر نوع عسل توضیحات کاملی بیان کرده‌اند، جهت خرید و اطلاع از قیمت عمده عسل چهل گیاه و بهترین نوع آن، در کشور می‌ توانید به‌ صورت مستقیم آن را از زنبودار تهیه کنید، اما اگر امکان مراجعه حضوری را ندارید می‌ توانید آن را به‌ صورت اینترنتی از فروشگاه‌ های اینترنتی و یا اینکه آن را از نمایندگی‌ های موجود در کشور تهیه نمایید.
فروش عمده عسل چهل گیاه طبیعی

عسل چهل گیاه طبیعی

عسل چهل گیاه طبیعیعسل چهل گیاه در مناطق کوهستانی و دشت‌ های پر گل که دارای پوشش گیاهی فراوان و متنوع می باشد برداشت می‌شود، از نام این عسل مشخص است که زنبور عسل برای به وجود آوردن آن از چندین گل استفاده می‌کند، نام دیگر این عسل چند گیاه می باشد.
این محصول حاصل تلاش و تغذیه هزاران زنبور است که روزانه مسافت‌ های دوری را طی می‌ کنند و از شهد گل‌ های مختلف می‌ مکند تا این محصول با ارزش به وجود آید که دارای عطر و طعم خوبی می باشد، اگر بیماری‌ هایی دارید که علاج نمی‌شود، حتماً از عصاره این عسل چهل گیاه استفاده کنید تا قرص‌های شیمیایی.
تشخیص عسل طبیعی از تقلبی فقط از طریق آزمایش در آزمایشگاه‌ های معتبر امکان‌ پذیر می باشد، اگر عسل شکرک بزند این نشانه مرغوب و طبیعی بودن عسل می باشد و نگران نباشید که با حرارت غیرمستقیم برطرف می‌شود، طبع عسل چهل گیاه گرم است و می‌توان همراه با شیر، سرشیر، خامه، کره، ماست معمولی و چکیده، خاکشیر و… مصرف شود.
در صورت حل شدن در شیر یا آب، توجه کنید که داغ نباشند چون خاصیت غذایی آن ازدست‌ رفته و اصطلاحاً عسل می‌میرد، خواص عسل کوهستان و عسل چهل گیاه خوانسار و نیز خاصیت عسل کنار برای درمان بیماری ها و همچنین اثر پذیری آن برای انسان نسبت به دیگر عسل ها بیشتر و مفید تر است.
اگر قصد یک مارک خاصی را دارید، به سایت تولید کننده آن مراجعه کنید، و با کارشناسان آن‌ ها در مورد خرید عسل چهل گیاه مشورت نمایید تا از کیفیت و خالص بودن این عسل اطمینان حاصل نمایید. 

فواید و خواص عسل چهل گیاه

همان‌ طوری که اطلاع دارید عسل چهل گیاه به‌ دلیل داشتن انواع ویتامین‌ و آنزیم‌ های با ارزش زیاد در خود، دارای خواص بی شمار غذایی و دارویی برای استفاده ما آدم‌ها دارند. عسل چهل گیاه یک ماده غذایی بسیار ارزشمند و دارویی است که فواید عسل و دارچین و انواع خواص عسل آویشن همیشه و همه‌ جا گفته‌ شده و حتی در کتاب‌ های آسمانی نیز به آن تأکید ویژه‌ ای شده است.
فروش عسل چهل گیاه مخصوصاً فروش عسل با موم به خاطر فواید بشمارش در بازار از رونق خوبی برخوردار است.
از جمله فواید و خواص عسل چهل گیاه می‌ توان به این موارد اشاره کرد:

 • کمک به گردش خون و تصفیه خون مانع از گرفتگی عضلات ورگه‌ ای خونی.
 •  مفید برای بیماران دیابتی چون قند موجود در عسل هیچ ضرری ندارد.
 •  ضد عفونی‌ کننده.
 •  درمان آسم و آلرژی‌ های فصلی.
 •  درمان سرما خوردگی و گلودرد.

فروش عمده عسل

عسل و تمام فرآورده‌ های زنبور عسل، همچنین عسل چهل گیاه در مراکز عسل فروشی در هر شهری به‌ صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسد، شما خریداران عزیز با یک تماس تلفنی و یا خرید اینترنتی و یا با مراجعه حضوری به این مکان‌ها می‌توانید سفارش عمده عسل را دهید.
فروش عمده عسل در هر نقطه‌ ای از کشور عزیزمان وجود دارد و می‌توانید این ماده طبیعی مقوی را به‌ راحتی خریداری نمایند، اگر تمایل به این دارید که این ماده غذایی را به‌صورت عمده خریداری نمایید، می‌توانید با مراجعه به یکی از وب‌سایت‌های معتبر و یا نمایندگی آن در شهر خود و با اطمینان از اصل بودن و کیفیت بهتر آن را خریداری نمایید.
خریداران عمده عسل طبیعی را بیشتر مد نظر دارند تا بتوانند با قیمت خوبی در بازار به فروش برسانند، عسل طبیعی خرید کردن و اینکه بهترین عسل از چه گیاهی است سوالاتی بودن که ما در این مطلب به آن اشاره نمودیم.

مزیت های عمده فروشی عسل چهل گیاه در کشور

مزیت های عمده فروشی عسل چهل گیاه در کشوراز نگاه اقتصاد می‌توان تفاوت میان عمده‌ فروشی عسل چهل گیاه و خرده‌ فروشی عسل چهل گیاه را این‌گونه دید، عمده‌ فروش‌ های عسل چهل گیاه برخلاف خرده‌ فروش‌ها نه نیازی به تبلیغ و ترویج کالا دارند و نه به جو حاکم بر بازار اهمیت می‌دهند. تفاوت بزرگ دیگر حجم معاملات و گستردگی حوزه‌ های عملکرد است، نیاز به گفتن نیست که حجم معاملات یک عمده‌ فروش عسل چهل گیاه قابل‌ مقایسه با خرده‌ فروش نیست و از طرف دیگر خرده‌ فروش‌ ها عسل چهل گیاه عمدتاً در حوزه‌ های تخصصی و محدود کار می‌کنند.
حال‌ آنکه یک عمده‌ فروش عسل بسته به سرمایه، ارتباطات و تجهیزات انباردارش می‌تواند در هر زمینه‌ ای دست به خرید و فروش بزند، عمده‌ فروش‌ ها عسل چهل گیاه و خرده‌ فروش‌ ها بر اساس قوانین اقتصادی در دو گروه متفاوت برای محاسبه مالیات بر درآمد قرار می‌گیرند.مزیت‌ های عمده‌ فروشی عسل چهل گیاه در کشور عبارت است از:

 • دسترسی به مخاطبان بیشتر در سراسر کشور
 • امنیت پرداخت بالا در هر معامله
 • توسعه کسب‌ و کار به یک شیوه مناسب
 • عدم نیاز به دانش فنی از سوی تولید کننده

لیست قیمت فروش عسل چهل گیاه

لیست قیمت فروش عسل چهل گیاهلیست قیمت فروش عسل چهل گیاه در ایران را با توجه به نوع عسل می‌توانید در وب‌ سایت‌ های عرضه‌کننده این محصول همچنین در فروشگاه‌ های عرضه‌کننده عسل در سراسر کشور مشاهده کنید.
از آنجایی‌که قیمت عسل چهل گیاه در ایران، دقیق و همگانی نیست، زنبورداران با توجه به ارزش عسل چهل گیاه بر روی آن قیمت‌ گذاری می‌ کنند و هزینه عسل را مشخص می‌ کنند.
اگر برای خرید عسل چهل گیاه به بازار سری بزنید با قیمت‌ های متفاوت این نوع از عسل مواجه خواهید شد، از قیمت‌ های بسیار پایین تا قیمت‌ های معمولی و با قیمت‌ بسیار بالا، که هیچ‌ یک از آن‌ ها معلوم نیست عسل چهل گیاه اصل هستند یا نه.
استفاده از عسل چهل گیاه در طب سنتی به‌ وفور دیده می‌شود و از این اماکن نیز می توان لیست قیمت فروش را تهیه نمود، این عسل بسته به گل‌ هایی که زنبور بر روی آن‌ ها نشسته و شهد و گرده آن‌ ها را جمع‌ آوری نموده است، رنگ و طعم‌ های و همچنین قیمتی متفاوتی دارند.

خواص درمانی و غذایی عسل چهل گیاه

خواص درمانی و غذایی عسل چهل گیاه

این عسل به دلیل تغذیه زنبور از شهد گیاهان مختلف، کم‌ و بیش دارای خواص درمانی گیاهان مختلف می باشد، همان‌ طوری که در مطالب اشاره شد خواص درمانی و غذایی عسل چهل گیاه برای سلامتی کودکان و کهنسالان بسیار زیاد بوده است؛ زیرا این عسل کاملاً ﺑﮑﺮ ﮐﻮﻫﯽ بوده و ﯾﮏ ﻋﺴﻞ ارﮔﺎﻧﯿﮏ محسوب می‌شود.
از آنجا که چهل گیاه از ﺷﻬﺪ جمع‌ آوری‌ شده ﮔﯿﺎﻫﺎن کوهی و گل‌ های ﮐﻮﻫﺴﺘﺎن است و حاصل هیچ‌ گونه ترکیب مواد شیمیایی و ﺳﻤﯽ نبوده اﺳﺖ و ﺑﻪ ﻋﺒﺎرﺗﯽ گل‌ هایی که زنبور عسل برای جمع‌ آوری شهد می‌ نشیند، سم‌پاشی ﺷﯿﻤﯿﺎﯾﯽ ﺟﻬﺖ دﻓﻊ آﻓﺎت آن‌ ها انجام‌ نشده اﺳﺖ، و هیچ‌ گونه آفت‌ کش در درون کندوﻫﺎ برای حشرات دیگر استفاده‌ نشده اﺳﺖ، ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺧﺎﻃﺮ این‌ گونه از عسل، از زﻣﺮه عسل‌ های ارﮔﺎﻧﯿﮏ، در دنیا ﺑﻪ ﺷﻤﺎر می‌رود.
خواص عسل گون چیست؟ شاید برایتان عجیب باشد این عسل یکی از مرغوب ترین عسل ها در دنیا به شمار می رود.
در ادامه خواص درمانی و غذایی عسل چهل گیاه عبارت است از:

 • ضد نفخ
 • تقویت‌ کننده کبد، کلیه و دستگاه گوارش
 • مفید برای پوکی استخوان و درد های مفصلی
 • محرک اشتها
 • مفید برای سرما خوردگی
 • بهبود آرتروز
 • مفید برای معالج رعشه
 • تقویت‌ کننده بینایی

چه افرادی بهتر است از عسل چهل گیاه استفاده کنند؟

چه افرادی بهتر است از عسل چهل گیاه استفاده کنند؟مزه عسل چند گل یا همان چهل گیاه، برای بسیاری از درمان ها تا کنون استفاده شده است، اما اگر یکی از مشکلات زیر را دارید توصیه می کنیم به صورت روزانه از این عسل پر از خاصیت و شگفتی استفاده کنید.

 • ضد ترش کردن معده (عسل افزایش ترشحات اسیدی معده را تعدیل می‌کند)
 • ضد ورم و عفونت روده
 • ضد یبوست
 • تب بر
 • ضد اسهال
 • ضد عفونی کننده دستگاه گوارشی
 • تقویت کننده اعصاب
 • ضد سرفه، آسم و زخم معده
 • ضد سنگ کلیه و مثانه
 • ضد کم خوابی و کم اشتهایی

صادرات عسل چهل گیاه

صادرات عسل چهل گیاهروند صادرات عسل چهل گیاه ایرانی به کشورهای آسیایی و اروپایی در سال جاری قابل‌ باور نیست، صادرات عسل چهل گیاه به این کشورها را برخی کارشناسان فقط به‌ صورت یکباره یا نهایتاً یک بازه زمانی کوتاه‌ مدت نمی‌ دانند و برنامه‌ ریزی مفصلی برای صادرات آن دارند.
با نگاه به بازارهای فروش عسل چهل گیاه ایرانی در اروپا و آسیا می‌توان عسل ایرانی را در سبد های فروش و ویترین مغازه‌ های آن‌ ها مشاهده کرد، ایران با داشتن شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متفاوت یکی از پرورش‌ دهندگان عسل چهل گیاه در جهان محسوب می‌شود.
تنوع گل و گیاهی کشور عامل تولید عسل‌ های متنوع و با خاصیت دارویی است، میزان تولید عسل در کشور را حدود ۸۵ هزار تن که بیش از ۱۰ هزار تن عسل از کشور صادر می‌شود، چین با تولید بیش از ۳۰۵ هزار تن عسل بزرگ‌ ترین تولید کننده و صادر کننده این محصول در جهان است، پس از چین، آمریکا با تولید ۸۲ هزار تن در جایگاه دوم تولید عسل قرار گرفته است.

راهنمای خرید عسل چهل گیاه اصل

راهنمای خرید عسل چهل گیاه اصلاولین پیشنهاد در مورد خرید عسل، استفاده و مطالعه راهنمای خرید عسل چهل گیاه اصل است، چرا که در بازار انواع  عسل‌ ها موجود است، مانند (عسل شهد لاله، عسل شهد ایران، و …) که باید قبل از خرید آن را شناخت و یا حداقل راه‌ های  تشخیص عسل چهل گیاه را یاد گرفت.
توصیه‌ای که برای خریداران عمده عسل طبیعی داریم استفاده از راهنما و مشورت باکسی که در این حوزه تخصص دارد است، برای خرید عسل چهل گیاه اصل سعی کنید که آن را مستقیماً از کندو دار تهیه نمایید.
حتماً از خود می‌پرسید عسل چهل گیاه چیست و کدام نوع بخریم و قیمت چهل گیاه چقدر است؟ احتمالاً یک ظرف عسل بارنگ تیره که تکه‌ای موم هم داخل آن هست را برای خرید انتخاب می‌کنید و حتماً با خود فکر می‌کنید بهترین عسل را خریده‌اید و عسل خوب عسلی است که رنگ آن تیره باشد.
احتمالاً شنیده‌ اید که عسل‌ های تقلبی در بازار زیادند و به همین علت بر این باورید که عسل تیره بهترین عسل است، اما این طور نیست، حتماً قبل از خرید عسلی که انتخاب کردید، آن را به آزمایشگاه ببرید تا تشخیص دهند که اصل است یا نه.

تولید عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوع

تولید عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوعانواع بسته‌ بندی عسل چهل گیاه که جهت عرضه انتخاب می‌شود، بسیار متفاوت است و هر یک از بسته‌ بندی‌ ها به‌ تناسب بازار هدف صورت می‌گیرد، برای عسل عموماً دو نوع بسته‌ بندی جهت عرضه و فروش انتخاب می‌شود:

 • بسته‌ بندی فله
 • بسته‌ بندی کوچک و جزئی

انواع بسته‌ بندی عسل فله‌ ای ایران شامل قوطی‌ های ۱۰ کیلویی، ۲۵ کیلویی و شیشه‌ های یک کیلویی می باشد، بسته‌ بندی فوق راحت‌ ترین نوع بسته‌ بندی بوده و کمترین میزان ارزآوری را برای فروشنده دارد.
شیک‌ ترین مدل‌ های بسته‌ بندی عسل چهل گیاه و دیگر عسل‌ ها برای عرضه در اوزان کم شامل موارد زیر می باشد:

 • بسته‌ بندی لفافه آلومینیوم
 • بسته‌ بندی ظروف بت
 • بسته‌ بندی قوطی
 • بسته‌ بندی کادویی
 • بسته‌ بندی شیشه

فروش عسل چهل گیاه در حجم های مختلف

فروش عسل چهل گیاه در حجم های مختلفتعداد زیادی شرکت در ایران وجود دارد که اقدام به فروش عسل می کند و بعد از خرید آن از زنبورداران و فرآوری آن در تولیدی ها آن را در بسته بندی های متفاوت در وزن و شکل ، اقدام به توزیع آن در بازار داخل کشور می کنند.
این شرکت ها با هدف حمایت از زنبورداران در کشور و در راستای کنترل بازار این محصول اقدام به این کار می کنند، برای بسته بندی عسل چهل گیاه ابعاد استانداری وجود دارد که باید آنها رعایت شود، لذا در بسته‌ بندی لازم است این استاندارد ها مد نظر باشد.
عسل چهل گیاه بسته بندی شده در حجم های مختلف در بازار وجود دارد مانند: شیشه های یک و دو کیلویی، ظروف پلاستی در ون های ۱۰ کیلو و بیشتر می باشد. بسته بندی فوق راحت ترین نوع بسته بندی بوده است.

خرید عسل چهل گیاه

خرید عسل چهل گیاهخرید و فروش عسل چهل گیاه از رتبه خوبی در میان فروش انواع عسل‌ ها برخوردار است، این نوع از عسل نسبت به دیگر عسل‌ها طعم بسیار بهتری دارد و طبع عسل چهل گیاه گرم است و هنگام مصرف باید خیلی دقت شود.
عسل چهل گیاه تولید شده از زنبورهایی است، که در محل زندگی شما یافت می‌شوند و بنابراین به دلیل اینکه سیستم ایمنی بدن شما را در مقابل آلرژی افزایش می‌دهد عسلی شناخته‌شده است.
وقتی وارد مغازه‌ های عسل فروشی می‌شوید یا با قفسه‌ های عسل در فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای می‌ رسید، با انواع عسل‌ ها با رنگ‌ های مختلف مواجه می‌شوید.
برای خرید عسل چهل گیاه به قیمت تولید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌ های اینترنتی این محصول را خریداری و سفارش دهید، نمایندگی پخش و فروش عسل چهل گیاه در بسیاری از شهرهای کشور وجود دارد و مشتریان برای تهیه آن دسترسی راحت‌ تری دارند، ضمن اینکه خریداران می‌ توانند جهت خرید از فروشگاه‌ های مواد غذایی نیز استفاده کنند.

سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشور

سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشور

یکی از سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشور که برای مشتریان فراهم شده استفاده از فروشگاه‌ های اینترنتی است، فروشگاه‌ های اینترنتی با یک جست و جوی ساده در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و آن‌ ها می‌توانند از طریق خرید مستقیم انواع این عسل مقوی را باقیمت‌ های به‌ صرفه و مناسب‌ تری خریداری کنند.
این روش مزیت های فراوانی برای خریدار دارد که عبارت است از:

 • تخفیف‎ های همیشگی و قیمت‌ های مناسب
 • ارسال زمان‌ بندی‌ شده و سریع محصول برای مشتریان در کمترین زمان
 • امکان سفارش آسان از طریق سایت و اپلیکیشن
 • وجود وبلاگ تخصصی
 • ارسال اشانتیون همراه با اکثر سفارشات

بزرگ ترین بازار فروش عسل چهل گیاه در کشور

بزرگ ترین بازار فروش عسل چهل گیاه در کشوربازار فروش عسل در ایران بسیار خوب می باشد و برای رفع کمبود های عسل در بازار، انواع عسل به‌ صورت فله و عمده به فروش می‌ رسند، بزرگ‌ ترین بازار فروش عسل چهل گیاه در کشور در شهرهای اردبیل، ارومیه، تبریز و مازندران قرار گرفته است، برای تهیه این نوع از عسل می‌ توانید به این مناطق رفته و از بازار محصول مورد نظرتان را خرید کنید.
فروش عسل چهل گیاه از طریق تولید کنندگان آن اعم از زنبورداران و کارخانه‌ ها تولید عسل انجام می‌شود، تولید کنندگان انواع عسل‌ ها را با بسته‌ بندی‌ های مختلف روانه بازار می‌ کنند.
جهت خرید عسل به‌صورت فله و عمده و یا دریافت قیمت می‌ توانید حتماً به بازار فروش این محصول مراجعه کنید، در این بازار ها انواع عسل ها را می توان یافت مانند عسل گلرنگ که خاصیت خوبی برای درمان دیابت دارد و قیمت عسل گلرنگ نسبت به سایر عسل ها کمی گرانتر است.

تهیه عسل چهل گیاه با کمترین قیمت ها

تهیه عسل چهل گیاه با کمترین قیمت ها

جهت خرید عسل چهل گیاه و انواع آن، با کمترین قیمت در تهران و یا دیگر شهرها می‌توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه آن را از زنبودار تهیه کنید، اما اگر امکان خرید عسل به صورت حضوری را ندارید می توانید آن را به صورت اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی و یا اینکه آن را از نمایندگی‌ های موجود در کشور تهیه نمایید.
خرید اینترنتی عسل در کشور می‌تواند به کمک خریداران بیاید، زیرا به راحتی و با صرف کمترین هزینه عسل مورد نظر را خرید می کنید، برای خرید عسل چهل گیاه نیز می توانید به مراکز معتبر خرید و فروش عسل سر بزنید و حتی از تخفیفات آن نیز برخوردار شوید.
با کمی گشت و گذر در بازار فروش محصولات غذایی با انواع فروشندگان بر می خورید که ادعای تهیه عسل چهل گیاه با کمترین قیمت ها را می کنند، اما محصولی که به مشتری می دهند جنس تقلبی است، به همین منظور در خرید این محصول نهایت دقت را داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عسل چهل گیاه

خرید عسل چهل گیاه طبیعی و ارزان

خرید عسل چهل گیاه طبیعی و ارزان توسط مشتریان به میزان زیادی انجام می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري