11
خانه / گرده گل بهار / فروش اینترنتی گرده گل بهار

فروش اینترنتی گرده گل بهار

آیا می دانید که گرده گل از فرآورده های پرخاصیت زنبورعسل بوده که امروزه مرغوب ترین نوع آن، یعنی گرده گل جمع آوری شده در فصل بهار به صورت اینترنتی و با قیمت مناسبی به فروش رسیده است؟
گرده گل که نام دیگر آن اسپرم گیاهی نام داشته، ارزشمندترین ماده ی موجود در طبیعت لقب گرفته است که حاصل گرده افشانی های موجود ارزشمندی چون زنبورعسل بوده که توانسته فواید بی نظیری را به همراه داشته باشد و مرغوب ترین نوع آن در فصل بهار به سبب تنوع فراوان در پوشش گیاهی اکثر مراتع و کوهستان ها، جمع آوری گردیده است.
در واقع زنبورهای کارگر با جمع آوری گرده گل و آوردن آنها به داخل کندو، به نوعی یکی دیگر از نیازهای تغذیه ای لاروها و نوزادان زنبور را تأمین می نمایند، چرا که آزمایشات نشان دهنده ترکیباتی بی نظیر در گرده گل مانند انواع مواد معدنی، انواع ویتامین ها، کربوهیدارات و پروتئین بوده است.
در فروشگاه های فروش محصولات و فرآورده های زنبورعسل، گرده گل همراه با عسل طبیعی و یا ژل رویال به فروش می رسد و به گفته مشاورین تغذیه، بهترین روش مصرف گرده گل، به صورت پودر مخلوط با عسل طبیعی آن هم به صورت دو دوره ۳ الی ۴ ماهه در سال بوده است.
همواره گرده گل به عنوان یک غذای کامل در میان انسان ها نیز شناخته شده و ورزشکاران می توانند از آن به عنوان یک مکمل غذایی بهره ببرند.
حال آیا می دانید که یکی مهم ترین فواید مصرف گرده گل، درمان سرطان پروستات بوده است؟ گرده گل چگونه می تواند در درمان پروستات موثر باشد؟

گرده گل بهار

گرده گل برای پروستات

به گفته متخصصین و پزشکان، اکثر مردان مسنی که دچار ورم و بزرگی پروستات و نهایتا مبتلا به سرطان پروستات شده اند، دارای کمبود مینرال روی در بدن خود می باشند و امروزه این بیماری، شیوعی جدی در میان مردان مسن داشته است.
گفتنی است که گرده گل خالص و اصل، علاوه بر دارا بودن انواع مینرال های طبیعی، درصد بالایی از مینرال روی در ترکیبات خود داشته که مصرف آن می تواند در درمان پروستات و پیشگیری از سرطان پروستات، بسیار زیاد موثر باشد.
در بازارهای فروش محصولات زنبورعسل، پودر گرده گل خالص، گرده گل همراه با عسل یا ژل رویال و حتی کپسول گرده گل با قیمت های متفاوتی به فروش رسیده است.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید جدیدترین گرده گل بهار

دغدغه اصلی در خرید گرده گل بهار، اصل و مرغوب بودن گل می باشد چرا …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري