عسل یاس
خانه / گرده گل 100 گرمی / فروش انواع گرده گل ۱۰۰ گرمی

فروش انواع گرده گل ۱۰۰ گرمی

امروزه در مراکز معتبر پخش و عرضه انواع محصولات زنبورعسل، انواع گرده گل خالص و مرغوب در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی و با قیمت بسیار مناسبی به فروش رسیده است.
به جرئت می توان ادعا کرد که هنوز هم تعداد بیشماری از افراد جامعه، با دیگر محصولات و فرآورده های زنبورعسل و خواص مصرف آنها آشنایی نداشته و فقط از عسل طبیعی آن هم به مقدار کمی، اطلاعات داشته اند.
حال آیا می دانید که گرده گل، یکی از فرآورده های ناب زنبورعسل بوده که تنها زنبورهای کارگر قادر به جمع آوری این ماده ارزشمند در طبیعت بوده اند که بر روی پرچم گل های گیاهان وجود داشته است؟ آیا می دانید که گرده گل علاوه بر نقش یک غذای کامل در کندو عسل، می تواند خواص درمانی بسیاری را برای انسان ها هم دارا باشد؟

گرده گل و ترکیبات آن

بله گرده گل را از جمله ارزشمندترین مواد موجود در طبیعت دانسته اند که زنبورهای کارگر، جهت تغذیه و رشد و نمو زنبورهای داخل کندو، این ماده را به صورت ساچمه هایی در پاهای کیسه ای خود ذخیره کرده و وارد کندو عسل می کند.
گفتنی است که گرده گل خالص و مرغوب، ماده ای سرشار از انواع ترکیبات مفید و دارویی بوده که همگی آنها می توانند نقش تغذیه ای و دارویی مناسبی را برای انسان ها دارا باشند که عبارتند از:

  • بیش از ۲۰ نوع اسیدهای آمینه و چرب ضروری.
  • حاوی چیزی نزدیک به ۴۰ درصد پروتئین.
  • بیش از ۱۴ نوع انواع ویتامین ها.
  • ۲۸ نوع ماده ی معدنی.
  • آنزیم های فعال و بسیاری از ترکیبات دیگر.

حال با توجه به این ترکیبات مهم در گرده گل خالص، آیا می دانید که این ماده را چگونه جمع آوری کرده و روانه بازار نموده اند؟ آیا می دانید که خواص مصرف این ماده ارزشمند چیست؟

انواع گرده گل

فواید موصرف گرده گل خالص

دقت داشته باشید که گرده گل، باید در خالص ترین نوع خود تهیه و مصرف گردد و به هیچ وجه مصرف انواع گرده گل های آلوده که گاها توسط برخی از عرضه کنندگان نامعتبر در بازار موجود بوده، توصیه نمی گردد، چرا که امکان بروز عوارضی جدی را داشته است.
همانطور که متوجه ترکیبات استثنایی موجود در یک گرده گل خالص شدید، زنبورداران با بهره گیری از تله گرده گیرهای که آنها را در مسیر ورود زنبورهای کارگر به کندو عسل نصب نموده اند، اقدام به جمع آوری انواع گرده گل خالص داشته اند.
گفتنی است که در حال حاضر، در فروشگاه های محصولات زنبورعسل در کشور، گرده گل به صورت پودرهایی در بسته بندی های گوناگونی چون ۱۰۰ گرمی، و با قیمت مناسبی به فروش رسیده است.
شایان ذکر است که به گفته اکثر متخصصین تغذیه و گوارش، بهترین طریقه مصرف گرده گل، همراه با عسل طبیعی بوده که می تواند فواید درمانی ذیل را دارا باشد:

  • بهبود دیابت.
  • درمان ناتوانایی های جنسی.
  • بهبود کم خونی.
  • پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به پروستات.
  • درمان آلرژی و حساسیت.

برای خرید انواع پودر گرده گل در بسته بندی های ۱۰۰ گرمی که با قیمت مناسبی عرضه شده اند، باید با نمایندگان مراکز معتبر فروش انواع محصولات زنبورعسل ایرانی در کشور، ارتباط داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گرده گل 100 گرمی

خرید اینترنتی گرده گل ۱۰۰ گرمی

خواص دارویی گرده گل چیست؟ آیا می دانید که هم اکنون شما می توانید انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري