11
خانه / گرده گل خالص / صادرات انواع گرده گل عسل خالص

صادرات انواع گرده گل عسل خالص

انواع گرده گل عسل خالص، چه ترکیبات و خواص مصرفی را دارا می باشند؟ آیا می دانید که امروزه شرایط صادرات انواع گرده گل عسل به بازارهای سراسر کشور، فراهم آورده شده است؟
گرده گل را زنبور کارگر جهت تأمین تغذیه ی لاروهای موجود در کندو عسل، از روی پرچم گل های گیاهان دارویی جمع آوری کرده و پس از ذخیره سازی به صورت ساچمه هایی در پاهای کیسه ای خود، به داخل کندو آورده است.
گفتنی است که یک گرده گل خالص که توسط زنبورعسل وارد کندو گردیده، دارای ترکیباتی چون، انواع مواد آلی، ویتامین ها، انواع اسیدهای آمینه ضروری و سرشار از پروتئین بوده که خب می تواند منجر به ادامه حیات و رشد و نمو نوزادان داخل کندو عسل گردد.
حال آیا می دانید که با توجه به این ترکیبات خاص و مفید موجود در یک گرده گل خالص، امروزه این ماده ارزشمند در بازارهای فروش محصولات زنبورعسل عرضه گردیده و مصرف آن می تواند خواص درمانی بسیاری را برای افراد داشته باشد؟

انواع گرده گل

خواص گرده گل خالص

همانطور که متوجه ترکیبات مفید موجود در یک گرده گل گردیدید، باید بدانید که امروزه زنبورداران توانسته اند با استفاده از نصب تله گرده گیرهایی در مسیر ورود زنبورهای کارگر به داخل کندو، گرده گل را جمع آوری کنند و آن به صورت پودر در بسته بندی های گوناگون، روانه بازارهای فروش کرده اند.
گرده گل می تواند به صورت خالص و یا برای آنکه از خواص بیشتری برخوردار باشد و راحت تر جذب بدن گردد، به صورت مخلوط با عسل طبیعی مصرف شود.
آنچه که برای مصرف کنندگان گرده گل اهمیت داشته، تهیه یک گرده گل پاک و خالص بوده و به شدت توصیه شده تا از خرید گرده گل های آلوده از مراکز نامعتبر، خودداری کنید. گفتنی است که مصرف گرده گل عسل خالص، می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:

  • مصرف گرده گل می تواند در کاهش قند خون و بهبود علائم دیابت کمک شایانی را به افراد دیابتی نماید.
  • گرده گل دارای اسیدهای آمینه بوده و می تواند در درمان مشکلات نازایی و ناباروری، اثرات مثبتی را دارا باشد.
  • گرده گل ماده ای موثر در درمان بیماری های مربوط به پروستات نام داشته، چرا که یکی از دلایل مبتلا شدن به بیماری و سرطان پروستات، کمبود ماده ی روی در بدن افراد بوده و گرده گل، ماده ای سرشار از ماده معدنی روی بوده است.
  • گرده گل در درمان حساسیت های موجود در افراد و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن، بسیار زیاد موثر می باشد.

شایان ذکر که امروزه، بهترین و خالص ترین انواع گرده گل های زنبورعسل، توسط مراکز معتبر صادراتی در کشور، آماده صادرات به بازارهای داخلی و فروشگاه های محصولات زنبورعسل می باشند.
برای اینکه از شرایط ویژه صادرات انواع گرده گل عسل مرغوب توسط این مراکز صادراتی معتبر آگاهی پیدا کنید، می توانید با مشاورین در این حوزه ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ایترنتی گرده گل

سفارش اینترنتی گرده گل طبیعی

امکان سفارش اینترنتی گرده گل طبیعی در مرکز فروش عسل یاس امکان پذیر است. خواص …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري