خانه / گرده گل / خرید گرده گل عسل اصل

خرید گرده گل عسل اصل

خرید گرده گل عسل در سایت مختلفی امکان پذیر می باشد. برخی از افراد سود جو اقدام به فروش گرده گل های تقلبی نموده اند. بهترین روش برای تهیه گرده گل عسل اصل خرید از مراکز معتبر می باشد.

گرده گل چیست؟

گرده گل محصول جانبی زنبور عسل است. این محصول دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالاست. برداشت گرده گل به کمک وسیله ای به نام تله گرده گل انجام میشود. تله گرده گل معمولا در ورود کندوی عسل نصب میشود. تله گرده یک توری است که دارای منافذی برای عبور زنبور عسل میباشد. زنبور عسل از این تله عبور میکند اما گرده گل در پشت تله به دام می افتد. زمانی که تله از گرده گل پر شد، زنبوردار آن را برداشت میکند. گرده گل بعد از برداشت دارای اندکی رطوبت است. گرده گل مرطوب را نیمتوان در مدت زمان طولانی نگهداری کرد. به همین علت زنبورداران گرده گل را پس ازز برداشت خشک میکنند. خشک کردن گرده گل به وسیله دستگاه خشک کن انجام میشود. گرده گل خشک شده را میتوان به مدت طولانی نگهداری کرد.

گرده گل غذای اصلی زنبور های عسل است. زنبور ها گرده گل را به همراه عسل در کندو ذخیره کرده و مصرف میکنند. به همین دلیل وجود گرده گل در کندو الزامی است. در برخی از فصول سال گرده گل در طبیعت کم یاب میشود. در فصل های پاییز و زمستان زنبور ها گرده گل جمع آوری نمیکنند. در چنین حالتی زنبور داران گرده گل ذخیره شده خود را در اختیار کلنی زنبور عسل قرار میدهند. زنبور داران همیشه مقداری گرده گل را برای این مواقع ذخیره میکنند. گاهی با وجود گرده گل کافی در کندو، جمعیت زنبور عسل نشانه هایی از سوء تغذیه را نشان میدهند. این به دلیل کمبود گرده در کندو نیست بلکه به علت نامرغوب بودن گرده گل جمع آوری شده توسط زنبورهاست. گرده گل نامرغوب به گرده ای گفته میشود که مواد مغذی آن بسیار کم و ناچیز است.

خرید گرده گل اصل

گرده گل ها انواع بسیار مختلفی دارد.اغلب گرده گل ها به صورت مخلوط چند گیاه متفاوت می باشد.که شامل گرده گل بادام، زعفران، آویشن و گلهای مختلف است.همه فرآورده های زنبور عسل دارای خاصیت دارویی و درمانی هستند.گرده گل هم یکی از این فرآورده ها ست که از قائده خاصیت دارویی مستثنی نیست.برخی از مردم فکر می کنند که گرده گل هر گیاهی دارای یک خاصیت می باشد و نباید گرده ها را به صورت مخلوط مصرف کرد.در صورتی که اینگونه نیست گرده گل تک گیاه و چند گیاه هر دو دارای خاصیت فراوانی می باشند.

گرده گل نام ماده ای است که زنبور عسل آنرا از روی گل ها جمع اوری میکند. گرده گل یکی از محصولات جانبی زنبور عسل با ارزش غذایی بسسیار بالاست. دانه گرده گل با وجود اندازه کوچک خود بسیاری از مواد مغذی نایاب طبیعت را در خود دارد. گرده گل را از نظر ارزش غذایی میتوان با گوشت و تخم مرغ مقایسه کرد. زنبور عسل با برداشت گرده گل به گرده افشانی گل ها و تداوم نسل گیاهان کمک میکند. زنبور عسل برداشت و جمع آوری گرده گل را با کمک پاها و پرز های بدن خود انجام مبدهد. زنبور عسل پس از جمع آوری ذرات ریز گرده آنها را به کمک بذاق خود بسته بندی میکند و دانه گرده گل را میسازد. در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه وجود دارد. به این کیسه ها کیسه های گرده میگویند. زنبور عسل دانه گرده گل را پس از بسته بندی در این کیسه قرار داده و به کندو میبرد.

گرده گل به همراه عسل غذای اصلی زنبور عسل است بنابراین و جود آن در کندو بسیار ضروری است. زنبور عسل گرده گل را در خانه های شش ضلعی کندو ذخیره میکند تا بعد ها از آن تغذیه کند. زنبور عسل روی گرده گل را با لایه ای از عسل میپوشاند. این پوشش باعث تازه ماندن گرده گل میشود. گرده گل به کمک وسیله ای به نام تله گرده گیر برداشت میشود. تله گرده گیر یک تور دارد که زنبور عسل از منافذ آن عبور میکند اما گرده گل در پست منفذ به دام می افتد. محل نصب تله گرده گیر معمولا ورودی کندو ی عسل است.

گرده گل را میتوان به صورت خام جوید البته این برای افرادی است که به طعم گرده گل عادت کرده اند. افرادی که طعم گرده را دوست ندارند میتوانند آن را به صورت مخلوط با عسل میل کنند که اتفاقا بسیار لذیذ میشود. بهتر است گرده گل را قبا از مصرف کمی بخیسانید. گرده گل را میتوان همراه غذا، ماست یا سالاد میل کرد.

 

خرید گرده گل عسل

فواید گرده گل اصل

گرده گل یک محصول فوق العاده انرژی زا و مقوی است. مصرف گرده گل باعث درمان مشکل نازایی میشود. گرده گل برای ورزشکاران بسیار مفید است زیرا انرژی لازم را برایشان مهیا میکند. گرده گل برای سیستم تتنفسی مفید است. این محصول نرم کننده پوست میباشد. مصرف گرده گل برای تقویت سیستم گوارشی مفید است. گرده گل از سیستم قلبی عروقی حمایت میکند. مصرف گرده گل به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی اش باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. گرده گل برای کنترل دیابت مفید است. این محصول از سیستم قلبی عروقی پشتیبانی میکند.

خرید گرده گل عسل اصل

یاد آور می شویم برای تهیه گرده گل و انواع فرآورده های زنبور عسل آنها را مراکز معتبر خریداری کنید.مرکز عسل یاس که از بزرگترین مراکز توزیع فرآورده های زنبور عسل است آماده همکاری با خریداران عزیز می باشد.برای خرید محصولات در کمترین زمان ممکن کافی است یک تماس تلفنی با همکاران ما برقرار کنید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گرده ی گل

قیمت هر کیلو گرده گل خالص ایرانی

قیمت هر کیلو گرده گل خالص ایرانی در ایران چقدر است؟ خواص گرده گل برای …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري