خانه / ژل رویال اصل / خرید ژل رویال اصل به صورت اینترنتی

خرید ژل رویال اصل به صورت اینترنتی

خرید ژل رویال اصل در فروشگاه ها و سایت های مختلفی وجود دارد. بعضی از مراکز هستند که ژل رویال را به صورت اینترنتی خرید و فروش می نمایند.

خرید ژل رویال

ژل رویال اصل

ژل رویال ماده ای است که حالت ژله ای دارد و بوی تند و طعمی ترش. این ماده محصول جانبی اما بسیار پر فایده زنبور عسل است. ژل رویال نام های دیگری هم دارد که عبارتند از: شاه انگبین، غذای ملکه شیر زنبور عسل ، ژل شاهانه، ژل سلطنتی و….

رنگ ژل رویال سفید مایل به زرد است. هر چه رنگ ژل رویال به سفید نزدیک تر باشد ژل تازه تر است. ژل رویال خواص دارویی و ارزش  غذایی قابل توجهی دارد. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی بسیار مورد استفاده برای ذرمان بیماری ها است. مصرف ژل رویال باعث تقویت قوای عمومی بدن و پیشگیری از بروز انواع بیماری است. قیمت ژل رویال از سایر فرآورده های زنبور عسل بیشتر است. این به دلیل خواص بیشمار ژل رویال و تولید محدود آن است. سالانه مقدار کمی ژل رویال در کندو ها تولید میشود و این باعث گران تر بودن ژل رویال نسبت به دیگر محصولات زنبور عسل است.

ژل رویال را زنبور های پرستار تولید میکنند. تولید ژل رویال پس از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های شش ضلعی کندو انجام میشود. زنبور های پرستار یک جفت غده ی زیر حلقی دارند که ژل رویال را تولید میکنند. این غده ها در یک زمان خاص فعالیت میکنند و پس از مدتی تحلیل رفته و قادر به تولید ژل رویال نیستند. پس زنبور های پرستار که غده هایشان تحلیل رفته است وظیفه تولید ژل رویال را به نسل جوان تر میسپارند. زنبور های پرستار به دنبال ملکه حرکت میکنند و پس از تخم گذاری در خانه ها زنبور های پرستار ژل رویال را در این خانه ها تزریق میکنند.

ژل رویال غذای لارو های زنبور عسل و ملکه است. به همین علت به ژل رویال شیر زنبور عسل نیز گفته میشود. لارو ها پس از تولدشان تا سه روز ژل رویال را مصرف میکنند. اما بعد از این سه روز، به خوردن گرده گل و عسل مشغول میشوند. اما لارو ملکه از زمان تولد تا پایان عمر از ژل رویال استفاده میکند. به همین دلیل است که طول عمر ملکه بیشتر از سایر زنبور های کلنی است و جثه ای سه برابر آنها دارد.

این را می دانیم که در بازار ژل رویال تقلبی بسیاری وجود دارد.برخی از افراد سود جو هستند که اقدام به ساخت و عرضه ژل رویال تقلبی در بازار نموده اند.این ژل های تقلبی علاوه بر نداشتن خواص دارویی برای بدن و سلامتی افراد بسیار مضر است.معمولا ژل رویال تقلبی از کشور های چین و خارج وارد کشور می شود.ژل رویال اصل دارای خاصیت بسیار فراوانی برای بدن است.در مطالب قبلی به مصرف استفاده ژل رویال برای پوست و جوان سازی پوست توضیحات بسیاری داده شد.

خرید ژل رویال اصل

فواید و خواص ژل رویال

مستحضر هستید که بیشترین مصرف کننده ژل رویال کشور های اروپایی و غربی هستند.این فرآورده زنبور عسل در کشور های نام برده شده استفاده های دارویی فراوانی دارد.همکاران ما به مهمترین استفاده ژل رویال توضیحاتی خواهند داد. ژل رویال برای درمان سرطان و بیماری های لاعلاج مفید است. ژل رویال باعث جوانسازی و جلوگیری از پیری زودرس و افزایش عمر میشود.

خرید ژل رویال

 

خرید ژل رویال

در کشور عزیزمان ایران مراکز بسیار معتبری وجود دارد که می توان این محصول را به صورت اصل و طبیعی ار آنجا تهیه نمود.این مراکز فرآورده های زنبور عسل را به صورت اینترنتی به خریداران عرضه می کنند.ارسال محصولات اینترنتی در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط کشور امکان پذیر است.با همکاران ما در ارتباط باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید ژل رویال

قیمت عمده ژل سلطنتی در اصفهان

قیمت عمده ژل سلطنتی که به ژل رویال معروف است در مرکز عسل یاس در …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري