11
خانه / گرده گل زنبورعسل / خرید بهترین گرده گل زنبورعسل

خرید بهترین گرده گل زنبورعسل

کدام مراکز خرید در زمینه عرضه انواع بهترین گرده گل زنبورعسل را می شناسید؟ مصرف گرده گل چگونه می تواند بر درمان پروستات در میان مردان مسن موثر باشد؟
گرده گل زنبورعسل، از دیگر فرآورده های ناب زنبورعسل بوده که امروزه زنبورداران و تولیدکنندگان فرآورده های زنبورعسل در کشور، توانسته اند این ماده ارزشمند را با پرورش زنبورهای عسل، جمع آوری نموده و گامی مهم در راستای حفظ سلامت افراد جامعه برداشته باشند.
گفتنی است که زنبورهای کارگر با انجام گرده افشانی هایی بر روی انواع گل های موجود در مراتع، گرده موجود بر روی پرچم گل های گیاهان را جمع آوری و در کیسه های موجود در پاهای عقب خود ذخیره می نمایند و با خود به داخل کندو برده تا یکی دیگر از منابع تغذیه ای برای لاروها را تأمین نموده باشند.
در مقابل زنبورداران نیز با نصب تله گرده گیرهایی در مسیر ورود زنبورهای کارگر به داخل کندو عسل، اقدام به جمع آوری و خشک نمودن گرده های گل نموده اند که گفته می شود از مرغوبترین انواع گرده های گل، در فصل بهار تولید شده، چرا که زنبورها با تنوع فراوانی از انواع گل های گیاهان پرشهد مواجه می گردند.
این کار زنبورداران سبب شده تا محققان با انجام آزمایشاتی گوناگون، ترکیباتی خاص از گرده گل را به دست بیاورند که امروزه در صنعت پزشکی توانسته خواص منحصربفردی را برای افراد دارا باشد.
گرده گل خالص، ماده ای سرشار از انواع مواد معدنی، مانند آهن، کلسیم و روی، انواع ویتامین ها و پروتئین می باشد و از این ماده با نام غذای کامل به عنوان یک میان وعده و مکمل غذایی مفید توسط ورزشکاران، موارد مصرفی زیادی دیده شده است.
حال آیا می دانید که یکی از بیماری های شایع موجود در میان مردان مسن، ورم و بزرگی پروستات بوده و مصرف گرده گل، می تواند منجر به بهبودی این بیماری و پیشگیری از سرطان پروستات گردد؟

بهبودی پروستات با مصرف گرده گل

بنا به آزمایشاتی که بر روی مردان مسن مبتلا به ورم و بزرگی پروستات صورت گرفته، این بیماری به سبب کمبود یکی از مواد مهم آلی یعنی روی در بدن این افراد صورت گرفته است که بعضا با بدخیم بودن مواجه شده و منجر به سرطان پروستات نیز می گردد.
اما باید اشاره داشت که گرده گل، از جمله فرآورده های ناب زنبورعسل بوده که سرشار از مینرال روی در ترکیبات خود می باشد و به جرئت می توان گفت مصرف آن برای مردان مسن، می تواند آنها را از معرض در خطر قرار گرفتن به بیماری پروستات، مصون نگه دارد.
برای تهیه گرده گل خالص و مرغوب، می توانید با شناخت عرضه کنندگان معتبر محصولات زنبورعسل، ارتباط مستقیم با آنان برقرار نمایید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گرده گل زنبورعسل

قیمت گرده گل زنبورعسل در بازار

آیا می دانید که مرغوبترین گرده گل زنبورعسل در بازار، با چه قیمت عرضه می …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري