خانه / عسل چهل گیاه / خرید انواع عسل طبیعی چهل گیاه

خرید انواع عسل طبیعی چهل گیاه

عسل یکی از مقوی ترین مواد غذایی است که در طبیعت یافت می شود و دارای خواص فراوان و ارزش های غذایی بیشماری است که استفاده از آن باعث درمان  بیماری های مختلف جسمی می گردد.
عسل انواع مختلفی دارد و یکی از انواع باارزش و معتبر این ماده غذایی بی نظیر، عسل چهل گیاه است.
شاید فروش عسل طبیعی چهل گیاه، در میان دیگر عسل هایی که در بازار وجود دارند کمتر باشد، اما این موضوع به علت این است که از این نوع عسل شناخت کمتری وجود دارد، و اگر هر شخصی که قصد خریداری نمودن عسل را دارد از خواص عسل چهل گیاه آشنایی داشت، مطمئناً در خرید آن تردید نمی کرد.خرید انواع عسل طبیعی چهل گیاه

عسل طبیعی چهل گیاه

اگر برای شما نیز این سوال به وجود آمده است که عسل چهل گیاه چیست؟ باید به این نکته اشاره کنیم که این عسل از شهد گل های مختلفی که در کوهستان ها رویده اند به دست می آید. در واقع می توان گفت زنبور های عسل برای این که بتوانند این عسل را تولید کنند، روی گل های مختلفی می نشینند و به همین علت این عسل به چهل گیاه معروف شده است که از بهترین نمونه های آن می توان به عسل چهل گیاه خوانسار اشاره کرد.
شما با خرید عسل چهل گیاه نه تنها از عطر و طعم بسیار خوب آن، بلکه از خواص بی نظیری که برای بدن دارد نیز برخوردار می شوید.

خواص عسل چهل گیاه طبیعی

خواص عسل چهل گیاه طبیعیقیمت عسل چهل گیاه نسبت به دیگر انواع آن بسیار مناسب است و استفاده از آن می توان فواید بی شماری برای انسان به همراه آورد.
از جمله خواص عسل چهل گیاه طبیعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تصفیه کننده قوی خون
 • تقویت کننده حافظه
 • بالا بردن مقاومت سیستم ایمنی بدن
 • از بین بردن گرفتگی عروق و رگ های جسم

خرید انواع عسل طبیعی

اگر شما قصد خرید انواع عسل طبیعی را دارید باید در هنگام خرید به اصل بودن آن دقت بسیاری نموده و آن را از برندهای معتبر خریداری نمایید؛ می توان بسیاری از  عسل های طبیعی که در شهرستان خوانسار تولید می شوند را نمونه های اصیل و معتبر عسل دانست که نه تنها در کشورمان، بلکه در سراسر جهان مشهور هستند.
برای بسیاری از انسان ها که هموراه از عسل به عنوان یک صبحانه و میان وعده غذایی عالی استفاده می کنند این سوال پیش می آید که بهترین عسل از چه گیاهی است؟
در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که ارزش حقیقی عسل به نوع زنبور عسل و گل هایی دارد که زنبورها روی آن می نشینند و از شهد آن برای ساخت عسل استفاده می کنند.
اما این که عسلِ چه گیاهی بهتر است، کاملاً به سلیقه و ذائقه شما بستگی دارد؛ از معروف ترین عسل های گیاهی که در کشورمان وجود دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عسل چهل گیاه
 • عسل کُنار
 • عسل آویشن
 • عسل گون

کدام از عسل هایی که ذکر شد دارای طعم و رنگ منحصر به فرد و همچنین خواص بیشماری هستند و شما می توانید در هنگام خرید عسل، هر بار یکی از این طعم ها را امتحان نموده و عسل متناسب با ذائقه و سلیقه خود را انتخاب کنید.

تفاوت انواع عسل چهل گیاه در چیست؟

تفاوت انواع عسل چهل گیاه در چیست؟تفاوتی که انواع عسل چهل گیاه با دیگر عسل ها دارد در طعم آن است. به علت این که دیگر عسل ها ممکن است از یک گیاه تولید شده باشند و دارای طعم منحصر به فرد و خاص آن گیاه باشند، اما عسل چهل گیاه به علت این که از گل های مختلفی به دست آمده است، دارای طعم و عطر متفاوتی می باشد.
به علاوه این که طبع عسل چهل گیاه نیز گرم و تر است و شما می توانید آن را به عنوان یک صبحانه با مواد غذایی مانند سرشیر، شیر و یا خامه مخلوط کرده و از آن لذت ببرید.

تهیه عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوع

تهیه عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوعشهرستان خوانسار را می توان بزرگ ترین بازار عسل در ایران دانست، چرا که مرغوبیت عسل های این شهر زبانزد خاص و عام است. شما می توانید از فروشگاه های معتبر این شهر انواع عسل طبیعی را خریده و از خواص منحصر به فرد و خارق العاده آن برخوردار شوید.
همچنین می توانید عسل چهل گیاه ارزان را به صورت خالص و طبیعی از این مرکز تهیه نمایید و توسط آن بسیاری از مشکلات و بیماری های جسم را درمان کنید.
چرا که بنا بر گفته پزشکان بسیاری از مشکلات و بیماری های جسمی توسط مصرف منظم عسل برطرف می شود. از جمله:

 • کاهش فشار خون
 • درمان موثری برای میگرن
 • تقویت کننده قوای جنسی
 • مناسب برای درمان سرفه های مزمن

عسل چهل گیاه چیست؟

عسل چهل گیاه چیست؟در هنگام خرید عسل، ممکن است با گونه های مختلفی از این ماده غذایی باارزش مواجه شوید که یکی از آن ها عسل چهل گیاه است. فروش عسل چهل گیاه با قیمت مناسب در بسیاری از مراکز معتبر فروش عسل در کشورمان انجام می پذیرد؛ شاید شما نیز می خواهید بدانید که عسل چهل گیاه چیست؟
همانگونه که اشاره شد اگر زنبورهای عسل آزادانه به گردش در کوه ها و دشت ها بپردازند و از شهد انواع گل های زیبایی که در این مناطق وجود دارد استفاده کنند، عسلی که به دست می آید به عسل چهل گیاه معروف است.
پس از مدت زمانی که از این نوع عسل استفاده کردید، به راحتی می توانید متخصص تشخیص عسل چهل گیاه با انواع دیگر عسل ها شوید.

چه افرادی می توانند از عسل طبیعی چهل گیاه استفاده کنند؟

چه افرادی می توانند از عسل طبیعی چهل گیاه استفاده کنند؟ برای این که بتوانید از خواص شفابخشی که در عسل وجود دارد برخوردار شوید، باید استفاده از آن را به صورت منظم و روزانه در برنامه غذایی خود بگنجانید. به خصوص اگر روز خود را با خوردن چند قاشق مرباخوری عسل شروع کنید، می توانید مطمئن باشید که کل روز از انرژی نابی بهرهمند خواهید بود. به خصوص اگر آن عسل، عسل چهل گیاه باشد.
و اما ممکن است برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چه افرادی می توانند از عسل طبیعی چهل گیاه استفاده کنند؟
در پاسخ باید گفت هیچ گونه منعی برای استفاده نکردن از این عسل وجود ندارد و تمام گروه های سنی می توانند از عسل چهل گیاه استفاده کرده و از خواص معجزه بخش آن استفاده کنند.
اما معمولاً کسانی که از ناراحتی های روده و معده رنج می برند، می توانند برای تقویت سیستم گوارش خود عسل چهل گیاه را به صورت منظم و روزانه استفاده نمایند.

بهترین زمان برای مصرف عسل چهل گیاه

بهترین زمان برای مصرف عسل چهل گیاههر چند پزشکان هیچ زمان خاصی را برای مصرف عسل چهل گیاه ذکر نکرده اند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از این ماده غذایی باارزش استفاده کنید، اما بهترین زمان برای مصرف عسل چهل گیاه صبح و شب است؛ چرا که استفاده از عسل چهل گیاه در صبح و به عنوان صبحانه به شما انرژی و توان بسیار زیادی برای انجام امور روزمره می دهد و استفاده از آن در شب و قبل از خواب می تواند باعث به وجود آوردن احساس آرامش اعصاب شما گردد و خواب راحتی را به ارمغان آورد.
شایان ذکر است که اگر عسل طبیعی خرید کنید می توانید از تمامی مواهب آن برخوردار شوید و عسل های مصنوعی و تقلبی موجود در بازار نه تنها این ویژگی هایی که ذکر شد را در خود ندارند، بلکه مصرف آن ها می تواند باعث به وجود آمدن بسیاری از مشکلات گوارشی برای انسان شود.

برند های برتر تولید کننده عسل چهل گیاه در کشور

برند های برتر تولید کننده عسل چهل گیاه در کشوربرندهای برتر تولید کننده عسل چهل گیاه در شهرهایی نظیر یاسوج، خراسان شمالی و شهرستان خوانسار به فعالیت مشغول هستند و شما می توانید بهترین نمونه های عسل چهل گیاه را از این شهرها خریداری نمایید.

اما از برندهای معتبری که در کشورمان به تولید انواع عسل مشغول هستند می توان به این موارد اشاره کرد:

 • عسل گلرنگ
 • عسل خوی
 • عسل شهد ایران
 • عسل کوهستان
 • عسل شهد لاله

عسل های تولید شده در این برندها آن قدر خوش طعم و بی نظیر هستند که نه تنها در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه سال هاست به بسیاری دیگر از کشورها نیز صادر می شوند و مردم در سراسر جهان فرصت برخورداری از شگفتی های نهفته در دل این ماده غذایی شیرین و خوشمزه را دارا می باشند.
شاید اگر عسل در ظروف فلزی نگهداری شده و یا در معرض رطوبت قرار گیرد از کیفیت آن کاسته شود، اما عسل طبیعی جزو معدود غذاهایی است که هرگز فاسد نمی شود و قدرت این را دارد که قدرتمند ترین باکتری هایی که در بدن انسان وجود دارد را ظرف دو روز از بین برده و سلامتی را در بخش های مختلف بدن برقرار سازد.
به همین علت است که عسل را بهترین آنتی بیوتیک جهان می نامند و این گفته با توجه به خواص عسل، اغراق نیست.

فواید استفاده از عسل چهل گیاه

فواید استفاده از عسل چهل گیاهعسل از هر گیاهی که به دست آمده باشد، اگر خالص و طبیعی بوده و در آن هیچ گونه ماده افزودنی وجود نداشته باشد، دارای فواید بسیار زیادی می باشد. 
در زیر نام برخی از عسل های پرطرفدار کشورمان را به همراه یکی از فواید آن ها ذکر می کنیم:

 • فواید استفاده از عسل چهل گیاه: تقویت کننده بسیار عالی برای بینایی
 • خاصیت عسل کنار: درمان کننده مشکلات کبدی
 • خواص عسل آویشن: آنتی اکسیدانی بسیاری قوی و از بین برنده باکتری های دستگاه گوارش
 • خواص عسل کوهستان: درمان کننده آسم و دیگر بیماری های تنفسی

به علت همین خواص است که در کتاب های آسمانی و در بسیاری از احادیث، از عسل به عنوان یک ماده شفابخش یاد شده است و بسیاری از طبیبان در زمان های قدیم به عسل، به چشم یک داروی باارزش نگاه می کردند تا یک ماده غذایی.

کشور های وارد کننده عسل چهل گیاه

کشور های وارد کننده عسل چهل گیاهکشورهای بسیاری در جهان هستند که از عسل چهل گیاه به دست آمده در کشورمان استفاده می کنند. از جمله کشورهای وارد کننده عسل چهل گیاه می توان به بلژیک، انگلستان، هلند و آلمان اشاره کرد.
معمولاً عسل چهل گیاه نیز مانند دیگر عسل ها، به دو صورت با موم و بدون موم ارائه می شود. فروش عسل با موم در صورتی که آن موم از مواد کاملاً طبیعی ساخته شده باشد دارای خواص درمانی بسیار زیادی است. به عنوان مثال می تواند مجاری حلق و بینی را به خوبی پاکسازی نموده و در هنگام بروز سرماخوردگی سرفه، تنگی نفس و زکام را برطرف می نماید.
اما اگر موم عسل از مواد مصنوعی ساخته شده و غیر طبیعی باشد می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای جسم انسان به همراه داشته باشد؛ پس در هنگام خرید سعی کنید از عسل های طبیعی و برندهای معتبر و شناخته شده خریداری نمایید.

فروش فله ای عسل چهل گیاه در کشور

فروش فله ای عسل چهل گیاه در کشوردر بسیاری از فروشگاه های کشور عسل چهل گیاه را به صورت فله ای نیز به فروش می رسانند و شما می توانید بر مبنای نیاز خود این ماده باارزش را سفارش داده و از موهبت ها و خواص بی نظیر آن برخوردار شوید.
فواید بی شماری که در عسل چهل گیاه وجود دارد به خاطر این است که از گیاهان باارزشی به دست می آید، در واقع می توان گفت زنبور عسل برای تهیه عسل چهل گیاه به گیاهان بسیار زیادی سر می زند و از شهد آن ها استفاده می کند. گیاهانی نظیر:

 • آویشن
 • یونجه
 • کُنار
 • آفتابگردان
 • گون

هر کدام از این گیاهان نه تنها در ترکیب عسل چهل گیاه نقش دارند، بلکه خودشان نیز می توانند به تنهایی منبع تولید عسل هایی با خواص فراوان باشند.
به عنوان مثال عسل گون یکی از باارزش ترین عسل هایی است که در کشورمان به دست می آید و از طرفداران زیادی نیز برخوردار است.
اگر شما نیز می خواهید بدانید که خواص عسل گون چیست؟ باید بگوییم که از گون داروهای بسیار زیادی تهیه می شود و عسلی که از این گیاه به دست می آید نیز برای قلب و عروق بسیار مفید و موثر است، به گونه ای که موجب گردش آسان خون در رگ ها شده و فشار خون را کاهش می دهد.

راهنمای نگهداری از عسل چهل گیاه

راهنمای نگهداری از عسل چهل گیاهبرای این که از تمامی معجزات عسل چهل گیاه برخوردار شوید، باید پس از خریداری نمودن این نوع عسل، به خوبی از آن نگهداری نمایید. اگر بخواهیم به چند نکته به عنوان راهنمای نگهداری از عسل اشاره می کنیم باید بگوییم حتماً پس از مصرف عسل چهل گیاه درب آن را به خوبی ببندید، چون قرار گرفتن آن در معرض هوا، می تواند از کیفیت آن بکاهد و عسل را آبکی و رقیق نماید.
نکته مهم دیگر این که نه تنها عسل چهل گیاه، بلکه هر عسل دیگری به شدت بوهای مختلف را به خود می گیرد، به همین علت آن را در کنار موادی که بوی زیادی دارند قرار ندهید.
عسل می تواند ذرات ظروفی که در آن نگهداری می شود را به خود جذب نماید و این موضوع باعث می شود که طعم آن تغییر نماید؛ بنابراین بهترین ظروفی که می توانید از آن برای نگهداری عسل استفاده نمایید، ظروف شیشه ای و سفالی می باشد.

بازار بزرگ فروش عسل چهل گیاه در تهران

بازار بزرگ فروش عسل چهل گیاه در تهرانبرای خریداری نمودن بهترین و مرغوب ترین عسل، می توانید از بازار بزرگ فروش عسل چهل گیاه در تهران و همچنین مراکز معتبر اینترنتی که به فروش این محصول مشغول هستند مراجعه کرده و این ماده غذایی باارزش را به صورت خالص و بدون هیچ گونه ماده نگهدارنده خریداری نمایید.
یکی از برندهای معتبر تولید کننده عسل در ایران، گلرنگ نام دارد. قیمت عسل گلرنگ بسیار ارزان و مناسب بوده و در عین حال کیفیت و طعمی که از این عسل شاهد هستیم، بسیار عالی و بی نظیر است.
همچنین یکی دیگر از شهرهایی که در آن عسل های طبیعی و بسیار عالی تولید می شود، شهرستان خوی است.
فروش عسل خوی نیز در کنار دیگر برندهای معتبر، در مراکز بزرگ فروش عسل صورت می پذیرد و شما می توانید هر نوع عسلی که با سلیقه شما سازگار است خریداری نموده و از مواهب آن برخوردار شوید.

حراجی عسل چهل گیاه در کشور

حراجی عسل چهل گیاه در کشورعسل چهل گیاه دارای طرفداران بسیار زیادی است و معمولاً خریداران این نوع عسل همیشه به دنبال یافتن خالص ترین نوع آن با قیمت مناسب هستند. با کمی گشت و گذار در اینترنت می توان لیست مراکز حراجی عسل چهل گیاه در کشور را یافت و این نوع عسل را با قیمت مناسب از آن خریداری نمود.
عسل چهل گیاه نه تنها یک ماده غذایی غنی و سرشار از انرژی ست، بلکه یک داروی بسیار عالی نیز می باشد و در طب سنتی قدیم و جدید همواره از آن برای درمان بیماری های بسیار زیادی استفاده می کردند.
شیرینی موجود در این عسل کاملاً طبیعی بوده و کسانی که از بیماری دیابت و قند خون رنج می برند می توانند از نوع طبیعی و خالص عسل چهل گیاه بهرهمند شده و بدون نگرانی از آن استفاده نمایند.
جمله زیبایی در مورد عسل وجود دارد و آن این است که: درون هر قطره از عسل، زندگی موج می زند. 
به راستی که هر قطره از عسل با خواص شفابخش خود می تواند به سلامتی جسم و جان انسان کمک کند و مصرف منظم و روزانه آن، جسم انسان را از انواع بیماری ها پاک کرده و سلامتی را با خود به ارمغان می آورد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عسل چهل گیاه

خرید عسل چهل گیاه طبیعی و ارزان

خرید عسل چهل گیاه طبیعی و ارزان توسط مشتریان به میزان زیادی انجام می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري